Ющенко вимагає роз’яснень від ЦВК і Генпрокуратури. Президента непокоїть затримка підрахунку голосів

Президент України Віктор ЮЩЕНКО доручив правоохоронним органам негайно здійснити перевірку причин затримки підрахунку голосів виборців на позачергових парламентських виборах.

Президент України Віктор Ющенко
Президент України Віктор Ющенко

Про це йдеться у зверненні глави держави до українського народу, переданого УНІАН його прес-службою.

В.ЮЩЕНКО називає спільною перемогою факт завершення дострокових парламентських виборів. “Ще півроку тому в державі готувався конституційний переворот – через ревізію волі народу до узурпації влади силами минулої коаліції. Ми захистили право людей вирішувати свою долю. Як глава держави я високо ціную той факт, що моя позиція і моя впевненість у досяжності змін була повсюдно підтримана людьми”, - наголошує Президент.

Водночас, на його думку, ключовим питанням залишається підбиття остаточних підсумків виборів. “Мою стурбованість викликає затримка з підрахунками голосів у східних і південних областях України, а саме – в Донецькій, Луганській, Одеській областях і в Автономній Республіці Крим. Цей процес має ознаки затягування”, - зауважив він.

В.ЮЩЕНКО вимагає вичерпних роз’яснень, зокрема від Центральної виборчої комісії та Генеральної прокуратури з цього приводу.

Він дав доручення правоохоронним органам негайно розпочати розслідування причин і обставин затримки передачі первинних протоколів.

”Чітко і ясно кажу тим силам, які розраховують потрапити в парламент за допомогою маніпуляцій. Слово не розійдеться з ділом – фальсифікатори будуть покарані. Не випробовуйте закон та й власну долю. Справжню позицію виборців не вдасться підмінити. Я твердо вірю в перемогу і об’єднання української демократії”, - наголошує Президент України.

УНІАН
01 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 2
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини