Голова Закарпатської ОДА представив колективу департаменту екології людину голови облради

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль представив сьогодні колективу департаменту екології та природніх ресурсів нового директора цього відомства – Віталія Семаля.

Голова Закарпатської ОДА представив колективу департаменту екології людину голови облради

Серед основних пріоритетів в роботі закарпатських екологів очільник області вбачає у законному підборі земельних ділянок під сміттєзвалища. Нині у трьох районах – Ужгородському, Хустському та Виноградівському – запустять відповідні об’єкти. Також В.Губаль зауважив, що з приходом весни щороку виникає актуальне питання розчистки річок та русел від несанкціонованого сміття. У цьому питанні важливу роль відіграють інспектори екології, які повинні більше контролювати екологічний стан водних ресурсів та організовувати їх санітарну очистку спільно з місцевою владою краю.

Йшлося також про ініціативу фахівців департаменту екології та природніх ресурсів щодо залучення грантових європейських та вітчизняних коштів, і не лише у нацпарки, а й інші природно-заповідні місця. «Потрібно зробити наш край привабливим для туристів, використовуючи унікальний природній потенціал, якому нині не вистачає сучасної інфраструктури».

«Розраховую на вашу підтримку, сподіваюсь з новим керівником працюватимите на благо Закарпаття, – підкреслив Василь Губаль і додав. – Я особисто об’явив війну корупції, бо є противником незаконних схем, хабарів та відкатів. Якщо є такі факти, то нам не по дорозі з такими людьми. Настав час працювати для людей», – резюмував голова Закарпатської ОДА.

Як повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, Віталій Семаль народився у 1971 році, має вищу освіту. 2005 року закінчив Львівську комерційну академію, здобувши кваліфікацію товарознавця-комерсанта.

Трудову діяльність розпочав у 1988 році інструктором-методистом у відділі тенічної безпеки Ужгородського мехзаводу. Пізніше працював завідуючим автозаправок різних підприємств. Чотири роки очолював філію «Настуня», був виконавчим директором ВАТ «Ужгородмолоко». Певний час працював на керівних посадах ТОВ «Калина-Закарпаття» та ТОВ «Полюс-Закарпаття». З 2010 по 2014 роки працював на керівних посадах в Ужгородській міській раді, а також радником голови Ужгородської райради.

Є депутатом Ужгородської міськради.
Тим часом, як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, після земельних скандалів в Ужгородській міськраді, коли Віталій Семаль після відставки Віктора Щадея на кілька днів зайняв крісло в.о. міського голови Ужгорода, він відзначився тим, що  підписав "дерибанне" земельне рішення. Оскільки він є людиною чинного голови Закарпатської облради Володимира Чубірка, він зробив це через земельний інтерес останнього.

Після цього В.Семаль подав заяву про дострокове складання повноважень депутата міськради.

14 лютого 2015р.

Теги: Віталій Семаль, департамент екології та природніх ресурсів

Коментарі

Юра 2015-02-26 / 17:26:26
До Ужгородця: так чому ти не підеш раз такий розумний...

до біса 2015-02-15 / 22:04:53
Риги ставили своїх биків-корупціонерів, крали безбожно, але хоч не пудрили нам мізки про справедливість, порядність, інтереси народу, відданість ідеям Майдану, память Небесної Сотні... А ці покидьки не мають нічого святого...

ммм 2015-02-15 / 20:07:01
Все правильно: девіз пана Ч.- "Тамде бабки -там і я (або мої люди)"5

капець 2015-02-15 / 18:52:59
Міб би ся Губаль і порадити з біологами-екологами, доста їх є в області, когось би та знайшли, але нє, у нього радник Чубірко, а той своїх людей розставляє, кримінальних елементів, які під слідством

все не так 2015-02-15 / 18:08:05
Дерибанщик-комерсан-товарознавець Семаль керуватиме екологіэю області? Ну, Губаль ти дісно втілюэш в життя ідели Майдану. Пустозвон.

Пішто з вароша 2015-02-15 / 17:15:32
Ах-ха-ха!Видко в области ніє вже не біологу не екологу.Ледва найшли достойного!

жах! 2015-02-15 / 14:07:53
Кінець Закарпатській екології з таким ПРОФЕСІОНАЛОм!Ганьба владі!Бабло рулить!!!

Дістало 2015-02-15 / 13:59:54
Ніби майданівець Губаль призначає Семаля, який товар знавець-комерсант, який під корупційний слідством, який підписував останній земельний дерибан в Ужгороді. І, при цьому, щось ще липове про професіоналів і боротьбу з корупцією. Та йди ти далі вівці пасти, Губале!

Ужгородець 2015-02-15 / 11:43:46
А кого хочете? Волошина злодія, маразматика ратушняка, верховинця , що двічі їсть дерьмо Щадея, якогось тупого буланова як кличка?
Кого? Якийсь дебілізм.

Українець 2015-02-15 / 11:27:26
Якраз товарознавець-комерсант і потрібен екології Закарпаття :-)))) Клоунада

стоп цензурі 2015-02-15 / 10:29:06
немає ніякого відношення до екології, призначили називається, що ж він там буде робити??? хоч би з кимось з екологів порадився!!! той Губаль, може вже досить бути маріонеткою в руках Чубірки??? Таке враження, що Губаля просто немає, а Чубірко розставляє свої кадри і все рівно, що на тій людині кримінал, то ж не принципово, після модульних котелень треба ще й екологію краю покласти на коліна! Віктор Іванович де ж ваша реакція??? Скільки це може тривати???

виборець 2015-02-15 / 10:14:13

А як же не закрита кримінальна справа по модулям міських котелень, коли В.Семаль був першим заступником мера-регіонала В.Погорєлова? Невже кошти відшкодовані у міський бюджет?

У прокуратури міста тоді справу забрали в обласну прокуратуру, а що зараз думає з цього приводу «оновлена та непідкупна?

Можливо, В.Губаль про це «ні сном, ні духом», але ж його «цімбор» В.Чубірко про це знав достеменно. І?

Копча 2015-02-15 / 08:56:10
Та не чіпайте ви Губаля він не самостійний гравець, копайте глибше.

соціолог 2015-02-15 / 01:56:27
Губаль добре починав. Але після того, як пішов у фарватері Чубірка, перестав бути самостійною і цікавою фігурою

дістало 2015-02-15 / 00:32:15
на камери Губаль заявляє "Я особисто об’явив війну корупції, бо є противником незаконних схем, хабарів та відкатів. Якщо є такі факти, то нам не по дорозі з такими людьми. Настав час працювати для людей» і представляє підписанта останнього грандіозного земельного дерибану в Ужгороді - Семаля. Людей вже нудить від такого лицемірства.

закарпатець 2015-02-15 / 00:11:31
Читаємо "має вищу освіту. 2005 року закінчив Львівську комерційну академію, здобувши кваліфікацію товарознавця-комерсанта." Як він збирається керувати еколгією Закарпаття,не маючи зеленого поняття в цій сфері?Чи його головним заняттям буде дерибан на тендерах?Круто,а влада обіцяла реформи?Невже так виглядають реформи,зокрема,в екології?

Прикол 2015-02-14 / 23:29:06
А Губаль - лох.

НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5