Балога пропонує по Донбасу те, "про що говорить з травня минулого року"

"Ми можемо продовжити кричати "Слава Україні!" і "Донецьк - це Україна". Але, як у тій приказці, - солодше від цього в роті не стане", - пише народний депутат Віктор Балога на своїй сторінці у Фейсбук у контексті можливих варіантів вирішення питання по Донбасу, де нині триває українське протистояння сепаратистсько-російським військам.

Балога пропонує по Донбасу те, "про що говорить з травня минулого року"

"У продовження попереднього посту про цивілізоване розлучення з окупованим Донбасом на деякий час.

Головний і єдиний аргумент скептиків - "Путін піде далі". А я кажу, що не піде. Вірніше, він спробував піти в Харків, Одесу, Миколаїв, але всюди получив по зубах і зрозумів, що крім частини Донецької і Луганської областей, де проукраїнські сили в меншості, в цій країні йому більше нічого ловити.

Він будував "Новоросію" від Харкова до Одеси, а зміг закріпитися лише в Донецьку і Луганську. Там - де його завжди любили, а зараз люблять ще більше, не дивлячись на те, що замість високих зарплат і низьких цін, він приніс їм "Гради" і казаків.

Усю Україну він завоювати не зможе. А от закласти під нас бомбу уповільненої дії у вигляді федералізації з "ДНР" і "ЛНР" - це запросто. А потім, якщо доживе, захопить нас частинами. А якщо не доживе, то ми будемо настільки слабкими, що самі попросимося в "русскій мір".

Тому я і кажу, що ми можемо продовжити кричати "Слава Україні!" і "Донецьк - це Україна". Але, як у тій приказці, - солодше від цього в роті не стане. А можемо так - втратити частину території, на якій найближчих років 5-10 трава не захоче рости, але піти своїм шляхом, як це у свій час зробила Фінляндія. І стати сильними.

А найголовніше, що я про це говорю з травня минулого року. Тоді мене мало хто хотів чути. Зараз розумні люди уже почали прислухатися. Пройде ще трохи часу, наш народ відійде від пропагандистського угару і зрозуміє, що я був правий. Але, боюся, щоб не було пізно", - пише Віктор Балога.

08 лютого 2015р.

Теги: Балога, Донбас, пропозиція, травень

Коментарі

Vigula Pavel 2015-02-17 / 10:57:24
Мій шовгор каже.Плачуть баби.Куда дальше?

миша 2015-02-10 / 14:39:46
я пуддержую балогу

Таня 2015-02-08 / 22:48:06
Як на мене то Луганськ і Донецьк треба визнати тимчасово окупованою територією і скинути з себе всі проблеми повязані з відновленням зруйнованого і фінансовим забезпеченням людей, що так люблять рашку. Це добавить росії витрат і головної болі.
А що до Закарпаття...
Закарпаття було під Угорщиною майже тисячу років але народ зберіг і свою мову і традиції. У складі України Закарпаття лише 70 років.

незнаходите схоже 2015-02-08 / 22:23:17
https://www.youtube.com/watch?v=IFCpoXciaRU#t=54

Дюрі 2015-02-08 / 22:14:08
Балога все правильно сказав, але забув додоти, що "партія війни" знаходиться під впливом Піндостану.

Павел 2015-02-08 / 21:55:06
Если сейчас отдать Донбас,больше НИКОГДА люди не встанут на защиту Украины,зачем погибли тысячи солдат??? Путин может смело брать ВСЮ Украину,люди скажут:зачем мы идем умирать,если все равно сдадут как Крым,как Донбасс,как Луганск....

Адольф 2015-02-08 / 20:31:54
Я підтримую Балогу, його рішення цілком справедливе, окуповані території в даний час аж ніяк не можуть існувати в Україні также як Україна не може підтримувати з Росією вже ніяких стосунків,тим більше що ці територіі утримувати Україна не зможе практично,тому що громадяни україни організуют третій майдан,ця окупована територія є зруйнована,а саме населення є сепаратиським настроєм, тому в кращому випадку потрібно щоб ці теритогрії існували без допомоги України?

Хустянин 2015-02-08 / 17:45:20
Інформовані люди це розуміли ще навесні 2014 року. Тепер починає доходити до більщості. Ще раз повторюю - ракову пухлину видаляють, а не перебинтовують, інакше смерть всього організму. Донбас ніколи не був українським і навряд чи коли стане. Люди роплющіть очі, які б злочини не творила раша на території Донбасу, місцеві все одно звинувать в усьому Україну. Тому, люди добрі, це питання має вирішити тільки народ України на референдумі і ні в якому разі продажні політики. На кону наше майбутнє.

Оля 2015-02-08 / 17:37:29
ПРОПОЗИЦІЯ-СУПЕР !

111111 2015-02-08 / 17:08:57
to lem idioti u vojnusku xotjatj sja grati!!!ta naj bi sja grali u poli a ne v naselenix punktax,de mirni ljudi zhijutj!!!

Маша 2015-02-08 / 17:03:55
Это Балога говорит о возможности отделения Донбасса или федерализации страны Украины, куда входит Закарпатская область по своему мнению или по заказу соседнего с ней премьера Орбана, или поддерживая идею рупора президента РФ г..на Жириновского (мечтающего, в т.ч. о возврате Закарпатья в владения великой Венгрии, или может, даже - восстановлении австро-вегерской империи, ведь РФ по духу остаётся "империей")? Интересно, а как мыслят его земляки из Мукачева, Ужгорода, Берегова, Иршавы...? То- же так, лишь бы бегом, любым способом совободно ездить за границу. Правда, у некоторых уже есть вторые паспор- та Румынии, Венгрии... О чём это говорит?

Славянск 2015-02-08 / 17:01:54
Балога - либо идиот, либо провокатор. Судить его надо за призывы против целостности Украины.

александр 2015-02-08 / 16:57:19
не согласен!это знчит,нужно сдать всю территорию Донецкой и Луганской областей!Гарантии,что эти отморозки(днр и лнр,а не именно Пуйло)начнут обстреливать приграничные территории Запорожской,Днепропетровской,Харьковской областей нет,конфликты будут продолжаться!

ЛЮДИ 2015-02-08 / 16:52:06
СОГЛАСНЫ 100%

галина 2015-02-08 / 16:49:55
цилком згидна

НОВИНИ: Політика

16:25
/ 1
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5