Губаль все ще обіцяє прибрати з влади "осіб, які робили людям біду, перебуваючи у Партії регіонів"

На прес-конференції у середу, 28 січня, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль наголосив і на тому, що продовжує кадрові зміни.

Губаль все ще обіцяє прибрати з влади "осіб, які робили людям біду, перебуваючи у Партії регіонів"

Про це Закарпаття онлайн повідомила прес-служба Закарпатської ОДА.

"Так, ці рішення не всім до вподоби. Але ми не зупиняємося. Маємо протидіяти тим особам, які робили людям біду, перебуваючи у Партії регіонів, а тепер раптом "стали" великими патріотами. Тим, які вважають, що приватизували те крісло і ту посаду, а то й цілу галузь. Нам не йдеться про політику. Потрібна робота і потрібен результат. Звільнення будуть продовжуватися. Це складно, це йде через великий спротив, але триватиме, й, думаю, впораємося" – каже Василь Губаль.

Так само голова ОДА наголосив на необхідності реформ – зокрема, у галузях освіти і охорони здоров'я. Легкими та зручними ці зміни не будуть так само – акцентує він. "Але мені не йдеться про рейтинги. мені хочеться, аби про реформи ми не лише говорили, а й здійснювали їх. На жаль, реалії такі, що, вдаючись до змін, наштовхуємося на спротив. Незважаючи на це, рухатимемося далі", - резюмував Василь Губаль.

28 січня 2015р.

Теги: Губаль, Партія регіонів

Коментарі

нннн 2015-03-14 / 15:52:04
вам просто завидно!!!!!!!!!!!

ніна 2015-03-14 / 15:46:40
Едіта Василівна прекрасна людина і керівник,а якщо вам завидно то мовчіть не позорьтеся!

Мішко 2015-03-12 / 21:08:53
В Свалявській РДА призначено начальником освіти Регіоналку списочницю депутатку райради екс заступницю голови рда часів правління Яника Грабар Е.В коханку екс голови РДА прихвостя Азарова Уліганинця Г.П.

ВІТАЛЬКА 2015-02-26 / 23:25:05


Коментар видалено. Зловживання Caps Lock. Адмін


ВАСЯ ЩУР 2015-02-08 / 10:16:16
БУВИМ на посаді ГОЛОВИ МІЖГІРСЬКОЇ РДА ВКРАВИМ АПТЕКУ ,ЗЕМЛИЦІ 10 гекиарів по району ,що хорчу то буду робити най ці лопухи балогівці мені щось вчинять я тепер підтримую яцинюка говорив мені недиви на придурків.СКОРО СКИНЕМО ПОРОХА І БУДЕМО РУЛИТИ.

міжгірець 2015-02-05 / 16:18:22
У нас не то що регіоналів не позвільняли, а ще Шекета з ними ся водив на людський сміх. Всі регіонали на містах від начальників районних, директорів шкіл до тітушок що їздили на антимайдан в Ужгород та Київ. Ще їм ся ліпше жиє при новій владі. Пора би вже всю ту нехарь чистити та гнати вон з кабінетів

МІЖГІРЯ 2015-02-03 / 11:57:08
ВНАС регіонали залишилися на посадах всіх купили та деребанять держкошти , ШЕКЕТА бувший голова РДА за 50 гр ще кучу попринимав на роботу .

7777 2015-02-03 / 11:00:47
Голова здається людиною хорошою однак він нічого не зможе поміняти бо кожний начальник ОДА має власні плечі які захищають кожного.Шкода голову адже мужик розумний як би він зміг заяви заставити написати людей які більше 5 років на начальниках от і була би люстрація.

ВАСЯ 2015-02-01 / 22:42:21
Шановний пане голово!!! Коли звільнят ту хабарничку Якімеліну із служби без винагороди їй особисто неможна ні дитину всиновити ні у сімю взятию Вона говорить так як хоче.Коли відшиє то треба на прийом з адвокатом йти щоб бути в як вона каже в юридичному полі. Скільки ще вона буде продавати і заберати наші діти і вона давно мала відношення до ригів. Міняйту злюку їй треба своїх дітей було мати а не взятки брати.

Іван 2015-01-31 / 15:48:59
За що гинули хлопці на майдані? Коли будуть зміни? Скільки будуть правити Мацоли,Глеби,Апшаї та ін паскудь ? Винесемо всіх разом із Губалем,буде ще майдан !!!!

5555 2015-01-30 / 06:34:23
ш. ГУБАЛЬ а ваші ецовці які агітували за януковича приватизували крісла в м.РАХОВІ ...............

правда 2015-01-29 / 21:00:28
начальник обласного кру Рябець запеклий регіонал і дальше на посаді при новій владі за рік після майдану ни було час робити чистку і таких много в усіх установах

Вуйко з Копашнева 2015-01-29 / 18:20:54
Пане Губаль ! Ви що знущаєтеся над Закарпатцями? Чому Мацола який з Ледидою Кумом своім розкрадав гроші сиріт дольше в долі з Риггами деребанть Соціальні Кошти Закарпатців??? Ви що знущаєтесь над всіма іде війна а ви риггів лишили всіх. На самих хлібних місцях

7777 2015-01-29 / 13:46:06
А де всі одіозні начальники управлінь ОДА. Головний фінансист, крушник, служба дітей, держслужба, апарат ОДА - усі вони організатори антимайдану Чи це забулося? Але пам'ять вічна. І про Героїв, і про зрадників.... Ганьба....

... 2015-01-29 / 12:56:29
А тих однопартійців хто у 2010 агітував з а Януковича тоже?

народ 2015-01-29 / 12:34:18
вИ ЧИ ЗНАЄТЕ ,ЩО на міжгірщині КЕРІВНИКИ УПРАВЛІНЬ, ВІДДІЛІВ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЙМАЛИСЯ ПІДКУПОМ ВИБОРЦІВ ЗА ЯНУКОВИЧА ДО ДАНОГО ЧАСУ СМІЮТЬСЯ І МОЛЯТЬСЯ ЩОБ ГНЕПА Ю НЕБУВ ГОЛОВОЮ РДА . ЧОМУ ФІНІНСПЕКЦІЯ НЕ ПРОВОДИТЬ РЕВІЗІЇ ПО ДЕРЖКОШТАХ ?

Читач 2015-01-29 / 10:03:41
Чому не звільнено регіонала Глебу? Чи знає Губаль, що по управлінню Глеби за розкрадання державних коштів порушена кримінальна справа? http://zak.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/147706.html

??? 2015-01-29 / 09:29:23
Уваж. Губернатор ваше решение конечно не всем нравится но колектив не дождетсяь когда очистите школу с.Середне Водяне от мразей ПР Директора который 290дней в году на больничном.

Вася 2015-01-29 / 09:04:50
Що за дурня ? Як він когось прибере , якщо він з ними за одним столом в президіі сидить ( ледида , щербей... ) . Повний дебіл

василь 2015-01-29 / 04:29:21
п.ГУБАЛЬ В.І.якщо ви говорите про звільнення нечесних людей та покажі приклад на голові РДА м.РАХІВ п. МЕДВІДЬ В.В.якого вивели внаручниках з РДА з ХАБАР 50 тис.дол.США. та п.ФІРКУ М.І.ЯКИЙ МАЕ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ ТА ВЗЯТИЙ НАПОРУКИ РОЗСІВСЯ ВКРІСЛІ ГОЛОВИ РАЙРАДИ АБИ ЖОНА БІЛЬШЕ МОГЛА КРАСТИ ПО МАГАЗИНАМ РАХОВА.

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ