Особа, яку Волошин протягує у владу Ужгорода після скоєння нею злочину на 2 млн грн, на виборах представляла «Народний фронт» (ДОКУМЕНТИ)

Під цим політичним дахом віднедавна зосереджено значну частину ужгородських криміналів, "кришувань", фальсифікацій і політичних переслідувань.

Особа, яку Волошин протягує у владу Ужгорода після скоєння нею злочину на 2  млн грн, на виборах представляла «Народний фронт» (ДОКУМЕНТИ)

Артем Німенко, якого перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин протягує на посаду заступника Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, після того, як був засуджений за завдання державі збитків на понад 2 мільйони гривень, був звільнений від кримінальної відповідальності по амністії, однак мав компенсувати державі завдані збитки. На останніх парламентських виборах ця особа офіційно представляла політичну партію «Народний фронт», виборчий штаб якої у виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді очолював Іван Волошин.

Про це свідчать документи, що їх отримала з власних джерел, або відшукала у відкритому доступі редакція Закарпаття онлайн.

Як свідчить рішення Ужгородського міськрайонного суду від 26 квітня 2014 року (суддя – М.Ротмістренко) , «внаслідок неналежного виконання службових обов’язків та протиправних дій»  А.Німенка «з державної власності вибуло нерухоме військове майно», внаслідок чого держава втратила 2 мільйони 92 тисячі 562 гривні.

Всі обставини вказаного злочину детально вказано в документі, копію якого наводить Закарпаття онлайн. Однак, 1 березня 2013 року А.Німенка дивним чином було звільнено від кримінальної відповідальності через амністію (копія рішення судді Ужгородського міськрайонного суду В.Малюка додається), «справу закрито, а цивільний позов залишено без розгляду». Відповідно, за позовом прокурора Західного регіону України суд все-таки вирішив «стягнути з Німенка Артема Сергійовича на користь держави в особі міністерства оборони 2092562 грн...».

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, А.Німенко  брав участь в останніх виборах до парламенту як уповноважена особа політичної партії "Народний фронт" у виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді. Як тепер з'ясувала редакція, це підтверджує постанова Центральної виборчої комісії від 15 жовтня 2014 року, відповідно до якої А.Німенко замінив на цій посаді іншого працівника Ужгородського штабу «Народного фронту» під керівництвом І.Волошина – Олександра Броді. Останній є представником І.Волошина у складі виконавчого комітету Ужгородської міської ради, а до того - в Громадській раді при Ужгородській міській раді, а також «свідком» у фальсифікованій кримінальній справі проти журналіста Олега Диби, «постраждалим» у якій є підлеглий І.Волошина Віталій Голуб. Іншими "свідками" у цій справі раптом виявилися інший працівник штабу "Народного фронту", а нині - керуюча справами виконкому Ужгородської міськради Даніела Геворкян, депутат Ужгородської міськради від "Народного фронту" Сергій Горбань та інший депутат міськради - Григорій Шевчук, приватний бізнес якого зареєстровано в будинку, що належить І.Волошину. Жодного з цих "свідків" не було зафіксовано на місці події камерою зовнішнього спостереження, на відеозапис з якої посилається сторона звинувачення.

Раніше Закарпаття онлайн інформувало про те, що голова Громадської ради при Ужгородській міській раді Олександр Пересоляк повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, що "на посаду заступника Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради претендує особа, яка визнана судом винною у вчиненні службового злочину, однак звільнена від покарання по амністії (ст. 86 ККУ) постановою Ужгородського міськрайонного суду від 01.03.2014 року». Як тоді повідомив Закарпаття онлайн О.Пересоляк, йшлося про Артема Німенка – особу з кола першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина.

Раніше А.Німенко був працівником Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради в часі, коли І.Волошин через фіктивний конкурс фактично вкрав у громади обласного центру Закарпаття за заниженою ціною історичний комплекс "Корона". При цьому, як і в випадку, за який було засуджено А.Німенка (тоді ще працівника Бюро технічної інвентаризації м.Ужгорода), площу об'єкту було занижено на 1 тисячу квадратних метрів, однак міліція під керівництвом начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича, який також є ставлеником "Народного фронту", ніяк не спроможеться порушити щодо цього факту кримінальне провадження.

Як наголошував О.Пересоляк, який є юристом за фахом, дивним чином 
судові рішення Ужгородського міськрайонного суду (цивільні та кримінальні) щодо службових осіб (в даному випадку, щодо А.Німенка) відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Це при тому, що, згідно зі ст.ст.1, 4 ЗУ "Про доступ до судових рішень" та п.п. 1,6 Положення "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень", копії судових рішень видаються в установленому законодавством порядку з обов'язковим їх внесенням до Реєстру, а судові рішення, внесені до Реєстру, мають бути відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України. 

19 січня 2015р.

Теги: Артем Німенко, Олександр Броді, Іван Волошин

Коментарі

drug 2015-01-24 / 11:57:26
То прийдіть 28 на сессію і виразіть недовіру до Волошина,ініціюйте його відсторонення,і позбавлення депутатсятва в взязку з підозрою в криміналі,чи влада у нас всетаки не народна?

ужгородка 2015-01-19 / 14:37:16
Бандюки при владі

Степан Крук 2015-01-19 / 08:47:22
Це дійсно особа! В біологічному розумінні цього слова...

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 18
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
» Всі новини