Особа, яку Волошин протягує у владу Ужгорода після скоєння нею злочину на 2 млн грн, на виборах представляла «Народний фронт» (ДОКУМЕНТИ)

Під цим політичним дахом віднедавна зосереджено значну частину ужгородських криміналів, "кришувань", фальсифікацій і політичних переслідувань.

Особа, яку Волошин протягує у владу Ужгорода після скоєння нею злочину на 2  млн грн, на виборах представляла «Народний фронт» (ДОКУМЕНТИ)

Артем Німенко, якого перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин протягує на посаду заступника Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, після того, як був засуджений за завдання державі збитків на понад 2 мільйони гривень, був звільнений від кримінальної відповідальності по амністії, однак мав компенсувати державі завдані збитки. На останніх парламентських виборах ця особа офіційно представляла політичну партію «Народний фронт», виборчий штаб якої у виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді очолював Іван Волошин.

Про це свідчать документи, що їх отримала з власних джерел, або відшукала у відкритому доступі редакція Закарпаття онлайн.

Як свідчить рішення Ужгородського міськрайонного суду від 26 квітня 2014 року (суддя – М.Ротмістренко) , «внаслідок неналежного виконання службових обов’язків та протиправних дій»  А.Німенка «з державної власності вибуло нерухоме військове майно», внаслідок чого держава втратила 2 мільйони 92 тисячі 562 гривні.

Всі обставини вказаного злочину детально вказано в документі, копію якого наводить Закарпаття онлайн. Однак, 1 березня 2013 року А.Німенка дивним чином було звільнено від кримінальної відповідальності через амністію (копія рішення судді Ужгородського міськрайонного суду В.Малюка додається), «справу закрито, а цивільний позов залишено без розгляду». Відповідно, за позовом прокурора Західного регіону України суд все-таки вирішив «стягнути з Німенка Артема Сергійовича на користь держави в особі міністерства оборони 2092562 грн...».

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, А.Німенко  брав участь в останніх виборах до парламенту як уповноважена особа політичної партії "Народний фронт" у виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді. Як тепер з'ясувала редакція, це підтверджує постанова Центральної виборчої комісії від 15 жовтня 2014 року, відповідно до якої А.Німенко замінив на цій посаді іншого працівника Ужгородського штабу «Народного фронту» під керівництвом І.Волошина – Олександра Броді. Останній є представником І.Волошина у складі виконавчого комітету Ужгородської міської ради, а до того - в Громадській раді при Ужгородській міській раді, а також «свідком» у фальсифікованій кримінальній справі проти журналіста Олега Диби, «постраждалим» у якій є підлеглий І.Волошина Віталій Голуб. Іншими "свідками" у цій справі раптом виявилися інший працівник штабу "Народного фронту", а нині - керуюча справами виконкому Ужгородської міськради Даніела Геворкян, депутат Ужгородської міськради від "Народного фронту" Сергій Горбань та інший депутат міськради - Григорій Шевчук, приватний бізнес якого зареєстровано в будинку, що належить І.Волошину. Жодного з цих "свідків" не було зафіксовано на місці події камерою зовнішнього спостереження, на відеозапис з якої посилається сторона звинувачення.

Раніше Закарпаття онлайн інформувало про те, що голова Громадської ради при Ужгородській міській раді Олександр Пересоляк повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, що "на посаду заступника Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради претендує особа, яка визнана судом винною у вчиненні службового злочину, однак звільнена від покарання по амністії (ст. 86 ККУ) постановою Ужгородського міськрайонного суду від 01.03.2014 року». Як тоді повідомив Закарпаття онлайн О.Пересоляк, йшлося про Артема Німенка – особу з кола першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина.

Раніше А.Німенко був працівником Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради в часі, коли І.Волошин через фіктивний конкурс фактично вкрав у громади обласного центру Закарпаття за заниженою ціною історичний комплекс "Корона". При цьому, як і в випадку, за який було засуджено А.Німенка (тоді ще працівника Бюро технічної інвентаризації м.Ужгорода), площу об'єкту було занижено на 1 тисячу квадратних метрів, однак міліція під керівництвом начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича, який також є ставлеником "Народного фронту", ніяк не спроможеться порушити щодо цього факту кримінальне провадження.

Як наголошував О.Пересоляк, який є юристом за фахом, дивним чином 
судові рішення Ужгородського міськрайонного суду (цивільні та кримінальні) щодо службових осіб (в даному випадку, щодо А.Німенка) відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Це при тому, що, згідно зі ст.ст.1, 4 ЗУ "Про доступ до судових рішень" та п.п. 1,6 Положення "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень", копії судових рішень видаються в установленому законодавством порядку з обов'язковим їх внесенням до Реєстру, а судові рішення, внесені до Реєстру, мають бути відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України. 

19 січня 2015р.

Теги: Артем Німенко, Олександр Броді, Іван Волошин

Коментарі

drug 2015-01-24 / 11:57:26
То прийдіть 28 на сессію і виразіть недовіру до Волошина,ініціюйте його відсторонення,і позбавлення депутатсятва в взязку з підозрою в криміналі,чи влада у нас всетаки не народна?

ужгородка 2015-01-19 / 14:37:16
Бандюки при владі

Степан Крук 2015-01-19 / 08:47:22
Це дійсно особа! В біологічному розумінні цього слова...

НОВИНИ: Політика

01:23
За кілька тижнів на набережній Незалежності в Ужгороді зроблять пластикову розмітку велодоріжки
00:55
/ 19
Новим очільником поліції Закарпаття призначений Андрій Рубель
19:41
/ 5
Сійярто зробив вигляд, що не розуміє обурення України передвиборчими вояжами угорських високопосадовців на Закарпаття
19:16
/ 1
СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування на Берегівщині і Мукачівщині
16:56
/ 10
Ужгородська міськрада, заперечуючи, підтвердила, що обслуговується в російській "Альфа-груп"
12:00
/ 5
На Закарпатті СБУ порушила справу за сепаратизм через "передвиборче" забарвлення частини Закарпаття в "угорські" кольори
11:49
На Закарпатті зареєстровано 135 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
11:21
Чи матимуть закарпатські угорці свого депутата?
21:51
Гори і люди. Чи зважають партії на проблеми гірських районів Закарпаття?
20:58
/ 10
Обшук у справі підкупу виборців відбувся і в іншого депутата з фракції мера Ужгорода – Юрія Мандича
20:13
/ 29
Ужгородська міськрада Андріїва отримує зарплату в російському банку, а його брат здає цьому банку приміщення (ДОКУМЕНТИ)
19:42
/ 6
У депутата з фракції мера Ужгорода Прозора-"Трактора" проходить обшук у справі підкупу виборців
10:58
/ 4
На Закарпатті силовики в масках обшукують будинки партійців різних політсил
00:10
/ 9
МЗС попросить перевірити законність візиту Сійярто на Закарпаття перед виборами
22:40
/ 6
Мільйони доларів для "угорців" Брензовича (ДОКУМЕНТИ)
21:28
/ 5
Угорщина хоче дати Москалю свою державну нагороду
16:30
/ 1
У Зеленського негативно оцінюють візит делегації Угорщини на Закарпаття
15:03
/ 9
Угорщина зніме вето на переговори України з НАТО після повернення закарпатським угорцям навчання угорською – Сіярто
14:05
Офіс президента про візит Сіярто на Закарпаття: Поведінка Угорщини є неприпустимою
13:26
/ 3
"Передвиборчі" обшуки тепер проводять на Виноградівщині
12:29
В Ужгороді розповіли про можливість для виборців проаналізувати програми політичних партій
12:12
Кандидат в нардепи, в якого відбулися обшуки на Іршавщині, каже, що не знає, підкуп на користь якого саме кандидата йому інкримінують
08:57
/ 16
Дорога облрада: мільйони на зарплати, дорогі автівки, відрядження і прийом делегацій
06:24
/ 2
Через Андріївих, що знялися, бюлетені для виборчого округу №68 передрукують
17:44
/ 2
Київ попросив Будапешт дотримуватися "червоних ліній" на Закарпатті перед виборами
» Всі новини