В Ужгороді фінішувала шахова спартакіада профспілок Закарпаття

В ужгородському Падіюні фінішувала спартакіада закарпатських профспілок, в якій свою майстерність демонстрували 13 команд обкомів цієї організації.

Змагання відбувалися за регламентом швидких шахів у 5 турів. Відмінну форму показали профспілчани працівників освіти, кольори котрих захищали відомі в області гравці — міжнародний майстер Василь

Шикула та кандидати в майстри спорту Віктор Бунда й Ольга Юшко. У підсумку саме вони достроково забезпечили перемогу освітянам. У їхньому активі — 11 очок.

Друге і третє місця посіли відповідно обкоми держустанов та культури, які набрали по 9 очків. Проте за додатковими показниками представники держустанов випередили своїх основних конкурентів. До п'ятірки кращих потрапили також залізничники й медики.