Голова Перечинської РДА звернувся до прокуратури щодо неправомірних дій правоохоронців, які затримували його п’яним за кермом

Про таке сьогодні під час прес-конференції розповів голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, відповідаючи на питання щодо подальшої роботи на посаді голови Перечинської РДА Івана Бібена.

Голова Перечинської РДА звернувся до прокуратури щодо неправомірних дій правоохоронців, які затримували його п’яним за кермом

За інформацією Василя Губаля, керівник Перечинщини, на якого нещодавно правоохоронці посеред ночі склали протокол про кермування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, звернувся у прокуратуру зі скаргою на неправомірні дії правоохоронців. 

Як зазначив голова ОДА, йому «немає за що звільняти І. Бібена, адже хіба він був п’яним на робочому місці?». Разом з тим, Василь Губаль зауважив, що така поведінка «не личить державному службовцю і людині, яка займає керівну посаду». Втім, наголосив – «хай оцінку ситуації дасть прокуратура».

«Голова Перечинської РДА написав заяву у прокуратуру із вимогою розслідувати цей факт і йтиме до суду. Хай розбираються органи – дружина там була за кермом, чи він. Це на його совісті і це його відповідальність», – заявив Василь Губаль.

 
17 грудня 2014р.

Теги: правоохоронці, прокуратура, неправомірні дії, Бібен

Коментарі

ужгородець 18.12.2014 / 20:32:51
Шановні закарпатці. Чи не приходить Вам на думку з якої причини чиновник дозволив собі сісти п"яним в дрезину за кермо авто та наражати на небезпеку всіх нас? А тому, що переконаний був у покриванні вищими посадовцями області. Якщо посадовці відхрещуються від цього - значить випадкову людину всадили в крісло районного керівника, безвідповідального за свої поступки. Хіба таких керівників ми бажаємо бачити у оновленій владі? Хіба такі керівники виведуть нашу країну до європейського благополуччя?

свалява 18.12.2014 / 10:48:05
правду каже ЗАКАРПАТЕЦЬ, Бонько нас помиловав із сьов владов, де такоє ся творить ги у нас??

до Василя 18.12.2014 / 10:26:41
Пане Василью! Ви не праві! "суддя" мав на увазі, що Бібенша була в багажнику, звідки й керувала машиною, а Бібен спілкуючись з нею по телефону підсказував куди рулити!!! І саме менти йому в цьому заважали , коли зупинили. Бібен тому й поскаржився в прокуратуру, що ментяри від страху не належно оглянули машину. Той гаїшник неборак аж заікався , спілкуючись з "Іван Івановичем"!!! Якби не памперси, то на камеру побачили б його страх!!! А прокуратура має зараз розібратись, як якісь там с..ра..ні гайошники посміли зупинити ц-і-л-о-г-о голову Перечинської РДА!!!!!!!!! Це ж "белая кость", "голубая кровь"!!!! Це ми тут з вами бидло, а вони "білі люди"!!!! Їх майдан на посади привів!!!!! На них молитися треба!!! Такі як Бібен та Губаль спілкуються із Богами!!!!!!!!!!!!!!

вуйко з полонини 17.12.2014 / 22:10:38
То Провакація Шараніча і Бойчука проти Балоги і Губаля,а замовник Бровді і Луннтік -мажорчик

Позор! 17.12.2014 / 19:32:49
Такій владі!

Вася 17.12.2014 / 19:15:52
до судді. Є відео, що саме Бібен їхав за кермом, а не його дружина як він каже, тому не треба спасати свою честь саме через прокуратуру

До судді 17.12.2014 / 19:12:42
Пане суддя, за вашою логікою протокол гайці повинні були складати на ходу, бігом за п"яним Бібеном?

Перечин 17.12.2014 / 19:11:39
Молодець Бібен, протверезився і почав мочити ментів. Най знають, що чиновника такого рангу не мож кивати

суддя 17.12.2014 / 18:59:53
Де видно що пан Бібен їхав?А перебувати у своїй машині він має право хоть який!

закарпатець 17.12.2014 / 18:38:33
Побив нас Бог з такою владою. Скільки не міняй її - ніколи вона народною не буде, а буде для себе та собі подібним. Нехаю Губаль поцікавиться у своїх сусідів за кордоном як би там керівники діяли на його місці. Точно не так як він, а Бубен на другий день після події став би безробітним.

Віт 17.12.2014 / 18:32:01
Ні в якому разі не захищаю п'яного за кермом, але В ЧОМУ СПРАВА, ШАНОВНІ??? Його зупинили, склали протокол, опублікували інформацію. Далі діло за судом. А з Губаля що хочете? Він його п'яного за кермо садовив? За порушення буде покарання, а звільняти його за порушення ПДР нонсенс... бо з такими темпами й за матюк можна буде розстрілювати...

виборець 17.12.2014 / 18:10:21

Загальновідоме правило, що авторитет наробляється роками, а втрачається за хвилину…

Після п’янки за кермом І.Бібен однозначно втратив повагу до себе не тільки на Перечинщині.
А ось В.Губаль після такої «слизької» заяви підставився по повній.

Хустська справа П.Нагірного, якого спочатку відмазували всі хустські «керовники», так нічому і не навчила. На жаль.

Афоня 17.12.2014 / 17:33:23
Губаль наш человек

Аморович 17.12.2014 / 16:43:13
Кращий губернатор, гуляй купечество!

Гоша 17.12.2014 / 16:22:53
Пийте, гуляти хлопці

НОВИНИ: Політика

18:43
/ 9
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
19:29
/ 1
Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі "Етнічний віночок у Закарпатті"
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
22:29
Польща та Словаччина допомагатимуть Україні в рамках Карпатської ініціативи розвивати Карпатський регіон
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 12
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info Відео новина
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації Фото новина
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті" Відео новина
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу Фото новинаВідео новина
» Всі новини