Голова Перечинської РДА звернувся до прокуратури щодо неправомірних дій правоохоронців, які затримували його п’яним за кермом

Про таке сьогодні під час прес-конференції розповів голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, відповідаючи на питання щодо подальшої роботи на посаді голови Перечинської РДА Івана Бібена.

Голова Перечинської РДА звернувся до прокуратури щодо неправомірних дій правоохоронців, які затримували його п’яним за кермом

За інформацією Василя Губаля, керівник Перечинщини, на якого нещодавно правоохоронці посеред ночі склали протокол про кермування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, звернувся у прокуратуру зі скаргою на неправомірні дії правоохоронців. 

Як зазначив голова ОДА, йому «немає за що звільняти І. Бібена, адже хіба він був п’яним на робочому місці?». Разом з тим, Василь Губаль зауважив, що така поведінка «не личить державному службовцю і людині, яка займає керівну посаду». Втім, наголосив – «хай оцінку ситуації дасть прокуратура».

«Голова Перечинської РДА написав заяву у прокуратуру із вимогою розслідувати цей факт і йтиме до суду. Хай розбираються органи – дружина там була за кермом, чи він. Це на його совісті і це його відповідальність», – заявив Василь Губаль.

 
17 грудня 2014р.

Теги: правоохоронці, прокуратура, неправомірні дії, Бібен

Коментарі

ужгородець 2014-12-18 / 20:32:51
Шановні закарпатці. Чи не приходить Вам на думку з якої причини чиновник дозволив собі сісти п"яним в дрезину за кермо авто та наражати на небезпеку всіх нас? А тому, що переконаний був у покриванні вищими посадовцями області. Якщо посадовці відхрещуються від цього - значить випадкову людину всадили в крісло районного керівника, безвідповідального за свої поступки. Хіба таких керівників ми бажаємо бачити у оновленій владі? Хіба такі керівники виведуть нашу країну до європейського благополуччя?

свалява 2014-12-18 / 10:48:05
правду каже ЗАКАРПАТЕЦЬ, Бонько нас помиловав із сьов владов, де такоє ся творить ги у нас??

до Василя 2014-12-18 / 10:26:41
Пане Василью! Ви не праві! "суддя" мав на увазі, що Бібенша була в багажнику, звідки й керувала машиною, а Бібен спілкуючись з нею по телефону підсказував куди рулити!!! І саме менти йому в цьому заважали , коли зупинили. Бібен тому й поскаржився в прокуратуру, що ментяри від страху не належно оглянули машину. Той гаїшник неборак аж заікався , спілкуючись з "Іван Івановичем"!!! Якби не памперси, то на камеру побачили б його страх!!! А прокуратура має зараз розібратись, як якісь там с..ра..ні гайошники посміли зупинити ц-і-л-о-г-о голову Перечинської РДА!!!!!!!!! Це ж "белая кость", "голубая кровь"!!!! Це ми тут з вами бидло, а вони "білі люди"!!!! Їх майдан на посади привів!!!!! На них молитися треба!!! Такі як Бібен та Губаль спілкуються із Богами!!!!!!!!!!!!!!

вуйко з полонини 2014-12-17 / 22:10:38
То Провакація Шараніча і Бойчука проти Балоги і Губаля,а замовник Бровді і Луннтік -мажорчик

Позор! 2014-12-17 / 19:32:49
Такій владі!

Вася 2014-12-17 / 19:15:52
до судді. Є відео, що саме Бібен їхав за кермом, а не його дружина як він каже, тому не треба спасати свою честь саме через прокуратуру

До судді 2014-12-17 / 19:12:42
Пане суддя, за вашою логікою протокол гайці повинні були складати на ходу, бігом за п"яним Бібеном?

Перечин 2014-12-17 / 19:11:39
Молодець Бібен, протверезився і почав мочити ментів. Най знають, що чиновника такого рангу не мож кивати

суддя 2014-12-17 / 18:59:53
Де видно що пан Бібен їхав?А перебувати у своїй машині він має право хоть який!

закарпатець 2014-12-17 / 18:38:33
Побив нас Бог з такою владою. Скільки не міняй її - ніколи вона народною не буде, а буде для себе та собі подібним. Нехаю Губаль поцікавиться у своїх сусідів за кордоном як би там керівники діяли на його місці. Точно не так як він, а Бубен на другий день після події став би безробітним.

Віт 2014-12-17 / 18:32:01
Ні в якому разі не захищаю п'яного за кермом, але В ЧОМУ СПРАВА, ШАНОВНІ??? Його зупинили, склали протокол, опублікували інформацію. Далі діло за судом. А з Губаля що хочете? Він його п'яного за кермо садовив? За порушення буде покарання, а звільняти його за порушення ПДР нонсенс... бо з такими темпами й за матюк можна буде розстрілювати...

виборець 2014-12-17 / 18:10:21

Загальновідоме правило, що авторитет наробляється роками, а втрачається за хвилину…

Після п’янки за кермом І.Бібен однозначно втратив повагу до себе не тільки на Перечинщині.
А ось В.Губаль після такої «слизької» заяви підставився по повній.

Хустська справа П.Нагірного, якого спочатку відмазували всі хустські «керовники», так нічому і не навчила. На жаль.

Афоня 2014-12-17 / 17:33:23
Губаль наш человек

Аморович 2014-12-17 / 16:43:13
Кращий губернатор, гуляй купечество!

Гоша 2014-12-17 / 16:22:53
Пийте, гуляти хлопці

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"