На ранчо "Золота гора" збиралися Ледида, Пацкан, Лунченко і Шаранич

У суботу, 6 грудня, у готелі-ранчо "Золота гора", що є власністю родини екс-"губернатора" Закарпаття і тодішнього керівника облорганізації Партії регіонів Олександра Ледиди, відбулася цікава зустріч.

Крім, власне, Олександра Ледиди участь в ній взяли народні депутати від Блоку Петра Порошенка (політична партія "УДАР Віталія Кличка") Валерій Пацкан та від партії "Народний фронт" Валерій Лунченко (також екс-голова Закарпатської ОДА), а також начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич (ставленик політичної партії "Народний фронт").

За інформацією Закарпаття онлайн з джерел в правоохоронних органах, йшлося про координацію співпраці по контрабандному перевезенню товарів з Угорщини та Словаччини. Дивіденди від неї, в обмін на забезпечення "кришування" та координацію зусиль щодо боротьби зі спільними політичними опонентами, отримуватимуть і представники політичних сил, що представляють президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

08 грудня 2014р.

Теги: Ледида, Пацкан, Лунченко, Шелевер, контрабанда

Коментарі

Уйко 2014-12-09 / 22:08:34
Все правда Бабло Конюха зробило свою роботу хлопці! Чому Лунтік ясночолий Сонечко риже не тронув жодного Рига на посаді і всі уни деребанили в долі з Лунтіком і білецьким все в Закарпатьови?

Дістало 2014-12-08 / 20:44:35
Безперечно - потрібно нарешті звільнити Ужгород від злодіїв, що прикриваються слугами народу та відібрати від них все украдене, але на хвилі встановлення справедливості знову вийдуть герої, подібні Щадею, що ще не мають нерухомості. Цей процес мабуть вічний. Це карма нашого народу.

банда 2014-12-08 / 20:14:23
А ми олухи люди добры выримо цим усым покидькам? Та вони усы ыз одного лайна.

drug 2014-12-08 / 20:00:50
люди!!!скжіть доколи ще терпіти цих тварей???то завидівський баклан рата,то балоги,то тепер прийшли хустяни,шо то за напасть на ужгород та область?може дійсно час самим ся брати за свою владу,і думаючих людей приводити до влади а не парашутистів сприймати у себе вдома!з повагою до громади свідомий громадянин!

всіх в смітник 2014-12-08 / 19:20:48
Ось так діти партії регіонів продовжують жити та сосати народ

виборець 2014-12-08 / 19:10:07
Гидко сприймати цю реальність. Таке враження, що мене відтрахали мої близькі однодумці, причому в неприродний спосіб.Виявляється,вони виявилися не такими як були до виборів борцями за європейську Україну, вони виявилися "ізвращенцями".Вони обманули мене, солодкими словами виманили мій голос... і не тільки мій голос. Та твердо переконана, що більше вони його від мене ніколи не отримають.

мент 2014-12-08 / 19:10:06
Нет. это Шаранич,Лунченко,Пацкан и Ледида дерибанили деньги /Виноградовского гордепутата Фозекоша ,который 04.12 этого года передал Шараничу и Шкирте 200 тон баксов за нарколаброраторию, а зарегестрировали в ЕРДР аж 12 ящиков подакцызных сигарет. На пали их всех, за то что крышуют распространителей наркотиков.

золи 2014-12-08 / 17:57:36
НА ЗУСТРІЧІ БУВ ПРИСУТНІЙ ТАКОж РАТУШНЯК.

ужгородка 2014-12-08 / 17:10:31
от і вилазить нагору, хто є хто

житель с.Барвінок 2014-12-08 / 16:18:49
А ми чекаємо, коли ж люструють Ледиду? От вам і відповідь...Нам, його односельцям, гидко навіть дивитися у його бік! Ганьба! Хай згниє вся велика Ледидівська родина!

менту Подебрію 2014-12-08 / 16:18:13
А відео з камер зовнішнього спостереження в Золотій горі - тоже блеф?

оксіген 2014-12-08 / 16:09:34
Почалися договорняки. Пацкану мало слави за Володю Парасюка, то вирішив з Ледидою діла робити. Аморальна людина цілком. Лунченко теж недалеко пішов від них. Очманіє область від їхньог правління.

Пенсіонер 2014-12-08 / 16:02:20
Хотілося,щоб жили ми більш-менш стабільно,тому і пішли на вибори-голосувати. А виявилось.що дарма,бо"щуку кинули у річку"Виходить,що не депутати-слуги народу,а народ-слуга і раб Ганьба.Наші депутати думають лише про себе,а не про людей.От вам і люстрація,про яку уже мовчать.

мент 2014-12-08 / 16:02:13
Ха-ха.Повний блеф.

люди 2014-12-08 / 15:54:52
Всіх у смітник!

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5