Бійка в парламенті: Закарпатський нардеп-УДАРівець Пацкан заявив Парасюку: "Тут тобі не Майдан!" (ВІДЕО)

У сесійній залі Верховної Ради України виникла бійка за участі позафракційного нардепа-самовисуванця (відомого сотника з Майдану і добровольця з АТО) Володимира Парасюка, спровокована нардепом від УДАРу Валерієм Пацканом.

Як передає кореспондент РБК-Україна, бійка виникла після того, як більшість народних депутатів підтримала проект постанови про призначення кількісного складу парламентських комітетів. Після голосування слово взяв мажоритарник Борислав Береза.

"Ми надаємо "конструктивну опозицію". І вважаємо такий розподіл комітетів в інтересах двох сил не демократичним", - сказав він.

Але спікер Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що парламент буде голосувати за основу і в цілому постанову про персональний склад комітетів.

Після чого сотник Майдану і народний депутат-самовисуванець Володимир Парасюк вибіг до трибуни, вимагаючи від спікера надати йому слово з мотивів голосування. Не отримавши слова з трибуни, він підійшов до сектору "Блоку Петра Порошенко" і почав кричати про те, що депутати у парламенті, "завдяки Майдану".

Парасюка підтримали інші представники Майдану і "Правого сектора", обрані нардепами. В той же час із сектора "Опозиційного блоку" почали скандувати: "Ганьба!" При цьому нардеп БПП Валерій Пацкан закричав Парасюку: "Це тобі не Майдан! Сядь на місце!", що і спровокувало бійку.

Почалася бійка. До тих, хто бився, підійшли інші депутати, зокрема, нардеп Єгор Соболєв із "Самопомічі", а також нардеп Борислав Береза з партії "Правий сектор". Також у бійці взяли участь Сергій Каплін та Ігор Мосійчук. Розборонити депутатів намагався нардеп з фракції Ляшка Андрій Лозовий.

Після нетривалої бійки спікер дав слово депутатам.

Парасюк у відповідь пообіцяв представникам "Опозиційного блоку": "Відкриєте ще раз свій поганий рот тут, ми вас винесемо звідси".

04 грудня 2014р.

Теги: Пацкан, Парасюк

Коментарі

mara zinger 2014-12-07 / 17:19:38
як взагалі таке можливо, щоб прийти в Раду на костях Майдану і сказати таку погань((( хочеться сказати до того Поцкана словами герою фільму "Адьютант..." -"я сомнєваюсь, була лі у вас мать"!!!

наші хлопе 2014-12-06 / 11:51:30
хлопці, фільтруйте базарні слова й дії, що за розборки - ви ж "елітне гівно" коли так себе ведете. Вам не ганьба? Перед ким вислуговуєтеся? Що за прокляття над Україною висить... Покайтеся негайно, бо завтра може бути пізно... необзивайтеся , а дійте адекватно й професійно...

Кличко вітя 2014-12-06 / 08:46:20
Пацкун правильно а не пацкан!

карпович 2014-12-05 / 23:05:05
як ісе правда що казав пацкан то ун неадекват однозначно ...

виборець 2014-12-05 / 19:22:00
Я все розумію ! Є емоції, тому що хочемо жити по новому, тобто по совісті. Але скажіть мені будь ласка яке моральне право мав пацкан висловлювати такі слова після всіх подій які відбулися на майдані! Це ганьба і позор. Він не людина а скотина остання, причому безпринципна та аморальна...

Наталка Майстренко 2014-12-05 / 19:09:35
Зрозуміло т.зв. Степану Круку, сидячому гузицею в закарпатському теплі, психологічна підмога не потрібна. Та й надати він її не зможе, бо жаба задушить викластися на таку допомогу. От попи..еть, запросто

йовжіко Діджей 2014-12-05 / 18:05:53
Гавно Ти Пацкун Валеро ,як і твуй наркоша - Гастрономщик Робі

Степан Крук 2014-12-05 / 15:47:27
Ах, спровокували Парасюка на бійку?!!! А завтра хтось покаже йому середній палець і він буде гранати кидати в президію ВР? Звісно, на Майдані на силові дії його спонукав Янукович. Вчора "спонуканий" Пацканом Парасюк вдався до бійки. Хто завтра чи після завтра спонукає "спонуканого" на хуліганство? Що це за депутат такий неурівноважений? Може сотнику після Майдану необхідна психологічна та психіатрична реабілітація? Не бачу проблем в цьому.

Иза кошаркар 2014-12-05 / 14:45:41
пацкун а не Пацкан як депотат просто ганьба як і Лунтікк для Хуста ! Пуцером у Кличка став і великис депутатом валютчик банковський

Адмін 2014-12-05 / 12:28:36
виборець, не вводьте читачів в оману.

Те, хто штовхнув Парасюка, відомо. Але це не має жодного відношення до того, хто своєю фразою спровокував Парасюка на конфлікт. Те, що автора слів не знайшли на ГТ, ще не заперечує того, що його вказали інші ЗМІ, які практично одностайно вказують на Пацкана.

виборець 2014-12-05 / 12:01:15

Відповім словами коментаторів на УП.

Ніна Мірошниченко _ 04.12.2014 21:09
від Анна Маляр •
Щойно по Громадському відтворили покадрово - Володимира Парасюка першим штовхнув депутат від БПП Федір Негой.
Тож, хай ЗМІ приберуть заголовки, що це Парасюк спровокував бійку...

Тобто, на Громадському ТБ знайшли «подвиг» Ф.Негоя (БПП). А ось слова В.Пацкана (БПП) - ні.
Дивно, м’яко кажучи.

Тому «з коліс» чи «не з коліс», а політичну долю депутата можна зламати на раз. Особливо у контексті наступного коментаря на УП.

shw-ve _ 04.12.2014 18:38
Як розповів пізніше "свободівець" Юрій Левченко, хтось з блоку Порошенка вигунув Парасюку: "Сядь.Тобі тут не Майдан".
Я бачу ці суки злигалися із ригами. Прізвище цього депутата із БПП в студію. Є перший кандидат на народну люстрацію із депутатів ВР.

криса 2014-12-05 / 11:34:06
Фамілія відповідає дійсності, ця криса іще тут із волошиним на іменинах цілувався то само настоящий запроданець

Адмін 2014-12-05 / 11:22:02
Інформація є й на УП, але без "авторства" фрази, що спровокувала конфлікт. Бо УП давала її "з коліс" і не знала, хто кинув фразу в зал

виборець 2014-12-05 / 11:16:08

Вибачте, не додивився посилання ЗО на РБК-Україна.
Але чому цієї важливої, на мою думку, інформації немає на УП – питання звісно не до ЗО.

Ще раз вибачте за неуважність.

Адмін 2014-12-05 / 11:05:06
виборець, ви дивно неуважні. Йдеться про передрук інформації такого поважного джерела як РБК-Україна і в тексті є відповідне гіперпосилання.
Крім того, якщо задасте в пошук по Google слова "Парасюк Пацкан", то вам видасть ще багато джерел, де підтверджується те саме.

виборець 2014-12-05 / 11:01:07

Я ніколи не був прихильником В.Пацкана. Більше того, у мене є власна думка щодо його «бізнесу» в Ужгороді. Але…

Перечитав всі 154 коментаря до посту на УП «Першу бійку у Раді спровокували Парасюк та представник "БПП"», так як не бачив прямої трансляції ВР.

В жодному з них В.Пацкан ВЗАГАЛІ НЕ ЗГАДУЄТЬСЯ.
А тим більше, що він щось говорив про Майдан, чи був активним учасником бійки.

Питання до ЗО: звідки у вас інформація, що голос із залу "Це тобі не Майдан! Сядь на місце!" належить В.Пацкану?

11212 2014-12-05 / 09:51:43
Пацкан то - чмо!

123 2014-12-05 / 08:14:43
Мало шуфрич позорить закарпаття, тепер ще пацкан...

ІВАН 2014-12-05 / 02:10:27
Так, так! А Пацкан то - чмо! Виявляється, що для нього Майдан, майданівці (включно із Небесною сотнею) - це ніщо! Якщо не складе після цього повноваження депутата, то йому ніхто із нормальних людей руку не подасть. Єдиний вихід - це місяців на три-чотири піти рядовим у АТО, змити із себе цю ганьбу кров"ю...

Радванський 2014-12-05 / 00:56:48
І нам циганам ни копийки не дав Пацкан. Дуже жадний! А щи депутат

НОВИНИ: Політика

11:05
На Закарпатті 25 громад обиратимуть депутатів від партій, у двох містах можливі два тури
22:50
На Закарпатті ЦВК утворила 18 територіальних виборчих комісій — ОПОРА
17:56
/ 44
Прокурор Закарпаття подав у відставку або звільнений - джерела
09:14
/ 34
Шинкарюк покидає посаду заступника голови Закарпатської ОДА
00:02
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 11
21:53
/ 12
Виноградівську РДА очолив ставленик першого "кримінального" кнопкодава у ВР В.Поляка Ігор Вантюх
04:11
/ 19
ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"
01:58
/ 11
Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі
15:06
/ 8
Майданівця та волонтера з Іршавщини затримали у Словаччині на вимогу Росії та можуть екстрадувати до РФ
04:00
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 32
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
» Всі новини