Бійка в парламенті: Закарпатський нардеп-УДАРівець Пацкан заявив Парасюку: "Тут тобі не Майдан!" (ВІДЕО)

У сесійній залі Верховної Ради України виникла бійка за участі позафракційного нардепа-самовисуванця (відомого сотника з Майдану і добровольця з АТО) Володимира Парасюка, спровокована нардепом від УДАРу Валерієм Пацканом.

Як передає кореспондент РБК-Україна, бійка виникла після того, як більшість народних депутатів підтримала проект постанови про призначення кількісного складу парламентських комітетів. Після голосування слово взяв мажоритарник Борислав Береза.

"Ми надаємо "конструктивну опозицію". І вважаємо такий розподіл комітетів в інтересах двох сил не демократичним", - сказав він.

Але спікер Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що парламент буде голосувати за основу і в цілому постанову про персональний склад комітетів.

Після чого сотник Майдану і народний депутат-самовисуванець Володимир Парасюк вибіг до трибуни, вимагаючи від спікера надати йому слово з мотивів голосування. Не отримавши слова з трибуни, він підійшов до сектору "Блоку Петра Порошенко" і почав кричати про те, що депутати у парламенті, "завдяки Майдану".

Парасюка підтримали інші представники Майдану і "Правого сектора", обрані нардепами. В той же час із сектора "Опозиційного блоку" почали скандувати: "Ганьба!" При цьому нардеп БПП Валерій Пацкан закричав Парасюку: "Це тобі не Майдан! Сядь на місце!", що і спровокувало бійку.

Почалася бійка. До тих, хто бився, підійшли інші депутати, зокрема, нардеп Єгор Соболєв із "Самопомічі", а також нардеп Борислав Береза з партії "Правий сектор". Також у бійці взяли участь Сергій Каплін та Ігор Мосійчук. Розборонити депутатів намагався нардеп з фракції Ляшка Андрій Лозовий.

Після нетривалої бійки спікер дав слово депутатам.

Парасюк у відповідь пообіцяв представникам "Опозиційного блоку": "Відкриєте ще раз свій поганий рот тут, ми вас винесемо звідси".

04 грудня 2014р.

Теги: Пацкан, Парасюк

Коментарі

mara zinger 2014-12-07 / 17:19:38
як взагалі таке можливо, щоб прийти в Раду на костях Майдану і сказати таку погань((( хочеться сказати до того Поцкана словами герою фільму "Адьютант..." -"я сомнєваюсь, була лі у вас мать"!!!

наші хлопе 2014-12-06 / 11:51:30
хлопці, фільтруйте базарні слова й дії, що за розборки - ви ж "елітне гівно" коли так себе ведете. Вам не ганьба? Перед ким вислуговуєтеся? Що за прокляття над Україною висить... Покайтеся негайно, бо завтра може бути пізно... необзивайтеся , а дійте адекватно й професійно...

Кличко вітя 2014-12-06 / 08:46:20
Пацкун правильно а не пацкан!

карпович 2014-12-05 / 23:05:05
як ісе правда що казав пацкан то ун неадекват однозначно ...

виборець 2014-12-05 / 19:22:00
Я все розумію ! Є емоції, тому що хочемо жити по новому, тобто по совісті. Але скажіть мені будь ласка яке моральне право мав пацкан висловлювати такі слова після всіх подій які відбулися на майдані! Це ганьба і позор. Він не людина а скотина остання, причому безпринципна та аморальна...

Наталка Майстренко 2014-12-05 / 19:09:35
Зрозуміло т.зв. Степану Круку, сидячому гузицею в закарпатському теплі, психологічна підмога не потрібна. Та й надати він її не зможе, бо жаба задушить викластися на таку допомогу. От попи..еть, запросто

йовжіко Діджей 2014-12-05 / 18:05:53
Гавно Ти Пацкун Валеро ,як і твуй наркоша - Гастрономщик Робі

Степан Крук 2014-12-05 / 15:47:27
Ах, спровокували Парасюка на бійку?!!! А завтра хтось покаже йому середній палець і він буде гранати кидати в президію ВР? Звісно, на Майдані на силові дії його спонукав Янукович. Вчора "спонуканий" Пацканом Парасюк вдався до бійки. Хто завтра чи після завтра спонукає "спонуканого" на хуліганство? Що це за депутат такий неурівноважений? Може сотнику після Майдану необхідна психологічна та психіатрична реабілітація? Не бачу проблем в цьому.

Иза кошаркар 2014-12-05 / 14:45:41
пацкун а не Пацкан як депотат просто ганьба як і Лунтікк для Хуста ! Пуцером у Кличка став і великис депутатом валютчик банковський

Адмін 2014-12-05 / 12:28:36
виборець, не вводьте читачів в оману.

Те, хто штовхнув Парасюка, відомо. Але це не має жодного відношення до того, хто своєю фразою спровокував Парасюка на конфлікт. Те, що автора слів не знайшли на ГТ, ще не заперечує того, що його вказали інші ЗМІ, які практично одностайно вказують на Пацкана.

виборець 2014-12-05 / 12:01:15

Відповім словами коментаторів на УП.

Ніна Мірошниченко _ 04.12.2014 21:09
від Анна Маляр •
Щойно по Громадському відтворили покадрово - Володимира Парасюка першим штовхнув депутат від БПП Федір Негой.
Тож, хай ЗМІ приберуть заголовки, що це Парасюк спровокував бійку...

Тобто, на Громадському ТБ знайшли «подвиг» Ф.Негоя (БПП). А ось слова В.Пацкана (БПП) - ні.
Дивно, м’яко кажучи.

Тому «з коліс» чи «не з коліс», а політичну долю депутата можна зламати на раз. Особливо у контексті наступного коментаря на УП.

shw-ve _ 04.12.2014 18:38
Як розповів пізніше "свободівець" Юрій Левченко, хтось з блоку Порошенка вигунув Парасюку: "Сядь.Тобі тут не Майдан".
Я бачу ці суки злигалися із ригами. Прізвище цього депутата із БПП в студію. Є перший кандидат на народну люстрацію із депутатів ВР.

криса 2014-12-05 / 11:34:06
Фамілія відповідає дійсності, ця криса іще тут із волошиним на іменинах цілувався то само настоящий запроданець

Адмін 2014-12-05 / 11:22:02
Інформація є й на УП, але без "авторства" фрази, що спровокувала конфлікт. Бо УП давала її "з коліс" і не знала, хто кинув фразу в зал

виборець 2014-12-05 / 11:16:08

Вибачте, не додивився посилання ЗО на РБК-Україна.
Але чому цієї важливої, на мою думку, інформації немає на УП – питання звісно не до ЗО.

Ще раз вибачте за неуважність.

Адмін 2014-12-05 / 11:05:06
виборець, ви дивно неуважні. Йдеться про передрук інформації такого поважного джерела як РБК-Україна і в тексті є відповідне гіперпосилання.
Крім того, якщо задасте в пошук по Google слова "Парасюк Пацкан", то вам видасть ще багато джерел, де підтверджується те саме.

виборець 2014-12-05 / 11:01:07

Я ніколи не був прихильником В.Пацкана. Більше того, у мене є власна думка щодо його «бізнесу» в Ужгороді. Але…

Перечитав всі 154 коментаря до посту на УП «Першу бійку у Раді спровокували Парасюк та представник "БПП"», так як не бачив прямої трансляції ВР.

В жодному з них В.Пацкан ВЗАГАЛІ НЕ ЗГАДУЄТЬСЯ.
А тим більше, що він щось говорив про Майдан, чи був активним учасником бійки.

Питання до ЗО: звідки у вас інформація, що голос із залу "Це тобі не Майдан! Сядь на місце!" належить В.Пацкану?

11212 2014-12-05 / 09:51:43
Пацкан то - чмо!

123 2014-12-05 / 08:14:43
Мало шуфрич позорить закарпаття, тепер ще пацкан...

ІВАН 2014-12-05 / 02:10:27
Так, так! А Пацкан то - чмо! Виявляється, що для нього Майдан, майданівці (включно із Небесною сотнею) - це ніщо! Якщо не складе після цього повноваження депутата, то йому ніхто із нормальних людей руку не подасть. Єдиний вихід - це місяців на три-чотири піти рядовим у АТО, змити із себе цю ганьбу кров"ю...

Радванський 2014-12-05 / 00:56:48
І нам циганам ни копийки не дав Пацкан. Дуже жадний! А щи депутат

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"