"ПриватБанк успішніше інших українських банків адаптувався до умов політичної нестабільності в країні" - The Banker

ПриватБанк визнаний кращим український банком 2014 року в рейтингу "Банк року" найавторитетнішого в світі фінансового журналу The Banker.

Як повідомляє The Banker у своєму грудневому випуску, ПриватБанк був визнаний "Банком року 2014" в Україні завдяки зусиллям, які дозволили банку адаптуватися до умов політичної нестабільності в країні і військових дій на Сході України. 

З початку 2014 через кризу між Росією і Україною, банки опинилися в непростій ситуації, пов'язаної з відтоком депозитів через нестабільність економічної ситуації та зниження обмінного курсу гривні - зазначає The Banker. ПриватБанк, однак, впорався з цією проблемою, пропонуючи спеціальні бонусні програми для лояльних вкладників, і одночасно посиливши кредитні скорингові моделі з метою поліпшити якості кредитного портфеля банку. 

"Важко планувати звичайну діяльність банку в умовах воєнних дій", - говорить в інтерв'ю The Banker голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Тим не менш, незважаючи ні на що, для нас важливо продовжувати технологічний розвиток. Передові технології дозволяють нам знизити витрати на банківське обслуговування і таким чином знизити собівартість послуг для клієнтів. " 

За даними експертів журналу, ПриватБанк в 2014 році став одним з небагатьох банків в Україні, який продовжив підтримку підприємств і населення за рахунок альтернативних прямого кредитування з використанням дорогих ресурсів програм "Гарантовані платежі" для юросіб і "Оплата частинами" для фізосіб. Суттєвою підтримкою для 4500000 клієнтів банку - власників зарплатних карт стала акція ПриватБанку по доплаті 5% від суми заробітної плати, витраченої на безготівкову оплату покупок. 

Однією з головних причин успішної роботи українського банку, за визнанням The Banker, стала його орієнтація на технологічні інновації. Цього року банк представив перший в світі безконтактний "хмарний" електронний гаманець, який базується на системі електронного банкінгу Приват24. Станом на 1 липня 2014 Інтернет-банкінгом ПриватБанку користуються більше 9,2 мільйона клієнтів, що є значний результатом навіть для європейських фінансових ринків. 

Експерти провідного журналу фінансової індустрії The Banker (входить до групи The Financial Times) щорічно визначають «Банк року» серед фінансово-кредитних організацій 150 країн світу. Цього року на престижну нагороду претендувало понад 530 банків світу. Всі банки оцінювалися по групі критеріїв, серед яких як якісні показники (прибутковість, якість активів і фінансова стійкість), так і кількісні (великі залучення капіталу, угоди M & A, впровадження нових технологій, продуктів або бізнес напрямів). 

 
02 грудня 2014р.

Теги: ПриватБанк, банки, умови, нестабільність

НОВИНИ: Різне

16:08
Недорога імплантація зубів - на чому можна економити, а на чому — ні
16:00
Чому підготовка до НМТ онлайн - краще, аніж репетитор
14:53
Відпочинок у Буковелі - як забезпечити собі ідеальну відпустку
14:17
Чому вам потрібно встановити автоматичні ворота - три аргументи «за»
18:49
Як забезпечити собі стабільний доступ до якісної питної води
18:42
Інтенсивне вивчення англійської мови - коли швидкий результат стає пріоритетом
18:38
Як логістика з Китаю допомагає запускати нові українські бренди
12:54
Як вибрати квартиру для комфортного життя всією родиною корисні поради
22:55
Як ставлять імплант зуба
22:22
Євролідери виступили зі спільною заявою про мирні переговори щодо України
19:26
Є гірше і за Трампа. Як змінилася довіра українців до світових лідерів та що з ЄС і НАТО
15:25
/ 1
Підпутінський орбан назвав голосування за заборону повернення росактивів кремлю "брюссельською диктатурою"
15:33
Шини Bridgestone – впевненість та контроль для потужних авто
14:30
Петиція про заборону російськомовних версій сайтів зібрала необхідну кількість голосів
15:34
сійярто у москві помріяв про скасування санкцій проти рф найближчим часом
14:06
Як гофрокартон змінює підходи до зберігання та відправлення речей у 2025 році
14:48
Понад 60% американців вважають, що Україна має перемогти у війні проти рф – опитування
18:58
Переваги ЖК в Ужгороді Riverville, про які ви маєте знати
23:42
Свій світ у кожній сторінці - що читають юні мрійники
23:36
Створення сайтів у Києві з професійною командою
22:29
/ 1
Як маркетингове агентство підвищує ефективність бізнесу в digital-середовищі
20:16
/ 3
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНИВ ЄРМАКА
09:14
/ 11
НАБУ і САП проводять обшуки у Єрмака Фото новина
07:34
Особливості та переваги планшетів Blackview
10:04
Як і коли починати давати каші малюкам корисні поради для батьків
» Всі новини