Ужгородські школярі привезли з польського турніру з дзюдо 7 медалей, 5 з них - золоті (ФОТО)

22 листопада 2014 у польському місті Кросно відбувся міжнародний турнір з дзюдо серед дітей різного віку.

Турнір зібрав близько 400 учасників з 8 країн: Словаччина, Сербія, Румунія, Чехія, Угорщина, Польща, Німеччина та Україна.

Україна була представлена містами Київ, Львів, Луцьк та Ужгород.

Від ужгородської ДЮСШ №1 поїхало 11 дзюдоїстів.

В результаті, золоті медалі вибороли Камінський Андрій (26 кг, U10), Грицик Станіслав (34 кг, U12), Хребтань Марк (46 кг, U12), Капустей Володимир (34 кг, U10), Чолос Олександр (38 кг, U12).

Пампушка Сергій (50 кг, U12) виборов срібло, а

Цигейка Віктор (38 кг, U14) - бронзу.

Семак Антон (28 кг, U12) і Плеша Мар'ян (+73 кг, U16) посіли п'яте місце та Кулёмза Кирило (34 кг, U12), Бушеліч Віталій (66 кг, U18) - 7, за інформацією Федерації Дзюдо Закарпаття.