Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

За відповідне рішення проголосували 34 депутати міської ради, паралельно затвердивши на посаді керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян.

Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

Сьогодні під час засідання Ужгородської міської ради депутатський корпус затвердив новим першим заступником новообраного секретаря міської ради "регіонала" Богдана Андріїва Івана Волошина. Ще одним заступником стала Ольга Травіна.

Разом з тим, депутати погодили на посаду керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян, яка свого часу працювала у штабі "Народного фронту" під керівництвом Івана Волошина.

Чергове рішення міської ради щодо кадрових призначень громадські активісти назвали "нелегітимним", а, резюмуючи те, що трапилось сьогодні у міській раді, активіст Юрій Світлик назвав соромом та пообіцяв ініціювання громадою дострокових виборів міського голови та міськради.

"Поки люди гинуть на Сході, у теплі крісла в Ужгороді сідають регіонали! Ідіть кров з рук змийте! Ми звертатимемось до парлменту та президента із проханням позачергових виборів, так далі продовжуватись не може!", - обурювались активісти.

20 листопада 2014р.

Теги: Волошин, аферист, Андріїв

Коментарі

Ужгород 2014-12-05 / 06:02:23
Бичара!!! Поки цю худобу не викурять з ради доти порядку в місті не буде!!!

Волошин 2014-11-24 / 19:28:06
Балога! Чубірка мій друг і член Народного Фронту!

незакарпатец 2014-11-23 / 22:15:12
Я сталкивался с этим подонком. Мразь редкостная. Проходимец. Моё сочувствие ужгороду.

Сестричка Віка 2014-11-22 / 14:40:27
На Закарпатті нема Правого сектора

Cтепан Крук 2014-11-22 / 14:15:50
Як казала моя покійна бабуся:" Нич тото нич! Оно все так не буде!".

гуцул микола 2014-11-22 / 10:25:10
В Тячево главный мент басараба Павло 100% Регионал никто не люстрирует Правый Сектор слабак

Виктория П. 2014-11-22 / 00:28:46
Этот чмырь на самом деле - банкрот. В долгах как в шелках. Своим сотрудникам в Априори и Унгварском не платит зарплату. Не платит также налоги государству. О Короне молчу. Как такого можно было подпускать к власти?

ДоброЖеватель 2014-11-21 / 22:10:59
вухастий як тампон захпаеця у любу дірку... Фу іванко тобі самому під носом не смердить від тих гузиць які так файно шліфуеш... Фу окоменів бись

Валя 2014-11-21 / 12:19:24
Ну и рожа!!

знаючий 2014-11-21 / 09:25:50
Співчуваю Андріїву, розведе його Волошин ... Де зараз Погорєлов його друг? Де Щадей його друг? Там буде і Андріїв ... Але він сам так захотів ...

чесно 2014-11-20 / 22:31:26
виборець діло говорить! немає сьогодні(і не було) в міській раді порядних депутатів. Сьогодні навіть "ідейна" Батьківщина на чолі з Чучкою і революціонером Щадеєм (ще місяць тому кричали-волали про боротьбу з регіоналами!) стали в чергу за подачками Андрііва і всадили його на царство.
При чому тут Балога з Ратушняком до безмежної продажності ужгородців?

виборець 2014-11-20 / 20:34:22

Який Рата? До чого взагалі В.Балога?

Участь у голосуванні за єдину кандидатуру секретаря Ужгородської міської ради, екс-регіонала Богдана Андріїва взяли майже всі депутати від фракції «Батьківщина»:

Віктор Щадей (!!!), Павло Чучка (!!!), Іван Колодій, Світлана Пахомова, Костянтин Дацюк та Святослав Галас.
Потім у результаті таємного голосування виявляється 40 «за» із 41 бюлетня!

Люди добрі, так хто кого розводить?

Може хтось пояснить «незмінну» позицію «полум’яних бійців» за добробут Ужгорода Щадея з Чучкою???

Колега 2014-11-20 / 19:23:14
Повністю погоджуюсь з Йонко, поки "вожді" пресують нормальних депутатів виграють інші...

Йонко 2014-11-20 / 19:13:31
Но шо Рато і Балоги? Розвів вас як лошків сільських аферюга Волошин і Андрііви братки?

Семерак 2014-11-20 / 18:47:56
Дієвий голова суду також потрібен місту

Виконком УМР 2014-11-20 / 18:34:14
Уже підготовлені відповідні клопотання в.о. мера про призначення Штефанюка прокурором і Кулітки начальником міліції

люстратор 2014-11-20 / 17:26:42
На вили цю компанію, роблять шо хочуть а ще не встигла кров засохнути!

Так от 2014-11-20 / 17:05:37
Навіть складно якось це коментувати. Якщо коротко - повний п...ец!(((

ганьба 2014-11-20 / 16:51:49
яка різниця між янеком і яценюком і в того і в того смотрящі при ділах?! Слава Україні Слава контрабандистам

Степан Крук 2014-11-20 / 14:12:55
Вихід один- дострокові вибори!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ