Влада Ужгорода має землю для "дерибану" під Волошина, але не має для учасників АТО (ДОКУМЕНТ)

Землі для виділення ділянок учасникам антитерористичної операції в межах обласного центру Закарпаття немає. Тому передбачені законом ділянки варто шукати на території Баранинської, Оноківської, Холмківської сільських рад, розташованих по периметру Ужгорода.

Влада Ужгорода має землю для "дерибану" під Волошина, але не має для учасників АТО (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у відповіді секретаря Ужгородської міської ради Віталія Семаля, яку оприлюднила на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Громадська активістка Руслана Курах-Білинська.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, в ході земельного дерибану ужгородські депутати безкоштовно виділили кілька ділянок своєму колезі депутату з кримінальним минулим і аферистичним сьогоденням Івану Волошину - "під гаражі" в історичній частині міста на площі Ш.Петефі та "під індивідуальну забудову" на території в промисловій зоні Ужгорода, прилеглій до території його велнес-готелю "УнгварсЪкій". У випадку, якщо б ці ділянки продавалися під бізнес, як їх використовуватиме І.Волошин, вони мали б бути реалізовані через відкритий конкурс і міська скарбниця отримала б пристойну суму.

Разом з І.Волошиним земельні ділянки за схожим принципом безкоштовно отримали ще ряд індивідуальних власників. При цьому в місті абсолютно не рухається черга на отримання земельних ділянок і не виділяються ділянки учасникам бойових дій в зоні АТО і родинам загиблих.

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, в контексті такої ситуації про дострокове припинення депутатських повноважень повідомили вже п'ятеро депутатів включно з в.о. міського голови Ужгорода Віталієм Семалем і п'ятеро членів виконавчого комітету Ужгородської міськради.

16 листопада 2014р.

Теги: земля, Волошин, аферист, АТО

Коментарі

Ужгородка 17.11.2014 / 09:24:50
я живу на вулиці Володимирській і постійно хожу через площу Богдана Хмельницького, що біля готелю Ужгород, зараз пройтися там не можливо тротуар забрали під будівництво по всій дорозі якісь деревяні барикади як для машин так і для людей. Як так можна не думати проо людей адже літати вони не можуть. Хто може перевірити це будівництво перевірте будь-ласка.в суботу порвали кабелі вся шістнадцяти поверхівка була без електрики За що воюють люди, кого ми привели знолву до влади?

НОВИНИ: Кримінал

10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 4
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
» Всі новини