Шафарь звітує Бровдію та Лунченку про успішне "зняття" Щадея – "Свобода"

Заява відповідного змісту від ВО "Свобода" під заголовком "Колишні соратники уподібнюються «регіоналам»", із наведенням листа заступника тепер уже колишнього в.о. мера Віктора Щадея – Ярослава Шафаря – надійшла на адресу інтернет-видання "Закарпаття онлайн".

Шафарь звітує Бровдію та Лунченку про успішне "зняття" Щадея – "Свобода"

Як зазначається у заяві, "гучні заклики змінити систему завершились приходом до влади антиукраїнського олігархату та ротацією людей в тій самій системі. Схожа ситуація і в нашому місті. Деякі депутати, що зі штучним запалом кидали гучні заяви та обіцянки виконати вимоги Майдану, в результаті сьогодні сприяють поверненню до режиму.

Зокрема, колишні регіонали протримались під ширмою служіння громаді трошки більше півроку. Грали роль щиро розкаяних злочинців і водночас чекали моменту повернути можливість користуватись колишніми благами. З другої спроби зняли секретаря міськради, що не давав красти майно громади. І одразу почався дерибан землі та лобіювання інтересів певних бізнес-структур.

Але і серед колишніх «соратників-революціонерів» виявились зрадники. Ярослав Шафарь, депутат Ужгородської міської ради, активний учасник Євромайдану в Ужгороді, людина, що обіцяла виконання вимог Майдану тепер із запалом допомагає здійснити повернення до старого ладу в органах самоврядування міста. Так  після вищезгаданого перевороту, Ярослав Васильович у повідомленні, адресованому своїм регентам одіозному Роберту Бровді та Валерію Лунченку доповідає про його вирішальну роль у засідані міськради 7 листопада:

«Із задоволенням порадую Вас. Щадея зняли 35 голосами. Але в процесі прийняття питання на голосування виникли складнощі  група Андріїва почала просити преференцій на майбутнє і відмовилась голосувати. Всього з 35 заявлених раніше згодних  на відставку Щадея знову виявилось 29. Я ніби відчував і ми вставили картки Баганича і Яцківського. В результаті питання пройшло в притул, 31 голос і голосовання по відставці Щадея стало можливим. Минулого разу  я дав штангу у зв’язку з тим, що конкретно на моє місце готували Ромку Боднаря і дехто позиціонувау цю ротацію як особисте прохання губернатора. Я ніколи не був у команді Щадея і так само не переварюю Сімейство Балог.
З повагою, Шафарь Слава
P.S. Як би не склався мій шлях, з Вами я не буду по різні лінії фронту.  Я пам’ятаю,  що став тим ким я є і з вашою допомогою. І цього не забуду. Дякую. І успіхів».

Ярослав Шафарь не просто учасник, а один із організаторів реваншистського руху у міськраді. Демократичні сили недовго служили громаді, як тільки випала можливість зрадити ідеям Революції Гідності вони це не просто зробили, але всіляко цьому сприяли через підкилимні домовленості та таке вже остогидле всім кнопкодавство",  констатують у ВО "Свобода".

Як видно зі скріна листа Я.Шафаря, він, судячи з усього, в числі інших адресатів мав надіслати його і одному з найближчих соратників В.Лунченка та Р.Бровді, депутату облради від "Народного фронту" ("Фронту Змін") Мирославу Білецькому, однак помилково відправив його свободівцю, який також працює у міськвиконкомі, і прізвище якого починається співзвучно  Сергієві Білею.

Щоб відкрити ілюстрацію в іншому вікні, клікніть на зображення лівою кнопкою мишки

13 листопада 2014р.

Теги: Шафарь, Бровді, Щадей

Коментарі

соціолог 2014-11-16 / 11:44:04
Шафарь, Лунченко, Броді, Білецький - тобто колишні "фронтозмінівці", а нині - "народнофронтівці" - ніколи не були "демократичними силами". Це пристосувані у владі. І лист Шафаря це якнайкраще доказує.

бывший партнёр 2014-11-16 / 02:26:17
Я же говорил тебе, Слава, что когда-нибудь тебя раскусят и город узнает, какая же ты тварь на самом деле

Вова 2014-11-16 / 01:25:26
да, ну й депутати в Ужгороді, тюрьма за ними плаче

рома 2014-11-15 / 18:04:03
одним словом - чмошник

патріот 2014-11-15 / 13:49:00
но й гавнюк цей шафарь

леся 2014-11-15 / 12:04:14
та він все був крисою, яка не має принципів і може продати хоть кого

док 2014-11-14 / 20:10:46
Шафарь Гавно, а ще розказував як він регіоналів не любить, який він демократ, а зараз з ними голосує і знімає Щадея та ще й хвалиться цим аферисту який пограбував Укаіну

Ірина 2014-11-14 / 17:45:27
Щадея поважала до тих пір поки він не став людиною Балоги, тим поступком поставив хрест на своїй політичній кар"єрі разом із Чучкою, але люди запам"ятайте прізвище Шафаря та Буланова і більше ніколи не дайте їм шансу стати депутатами. А щадей за короткий час в.о.голови зробив для міста набагато більше Погорєлова.

Дід Панас 2014-11-14 / 13:10:43
А ви звернули увагу на електронку Шафаря: sezamopen - це "Сезам, відкрийся!", Тобто, гасло, яким відкривався вхід до казкової печери розбійників, наповненої награбованими скарбами. В цьому вся суть цього "народнофронтівця" і тих, кому він пише

Володимир П. 2014-11-14 / 13:06:38
Блін, як позорно спалився!!!

Міша 2014-11-14 / 13:04:59
треба ще провірити його діяльність як бізнесмена, думаю шо там тоже багато чого не чисто

андрій 2014-11-14 / 11:04:45
підтримую, таких як Шафарь крис ще багато, але він завжди притворявся демократичним ще на майдані завжди співпрацював з регіоналами

Гуцул 2014-11-14 / 10:26:55
Але лоханувся придурок...А свободівці молодці, що оприлюднили. Так тримати і нічого не боятися. Треба вже починати мочити цю владу, бо "Свобода" як той мавр, Яника погнали, а її після цього кинули, і грабують країну далі - гляньте на долар.
Мочіть владу і люди вас підтримають. Слава Україні!

1235 2014-11-14 / 09:45:10
Знову всі святі, а Щадей само поганий:)якщо в міськраді більшість таких крис як Шафарь, то не один мер нічого не зробить як забажає, бо завтра його знімуть... - так і сталося з молодим в.о.мера... Криси знову перемогли.. Один шанс - це на виборах не голосувати за них...

ярослав орос 2014-11-13 / 22:52:20


док 2014-11-13 / 22:43:34

нарешті всі дізнаються, яка він сволоч, не одну людину обдурив



о! се появився справжній чоловік у краї... нарешті зізнався... ****юки, виявляється, люблять ХРИСТА...

ісуса

доброї ночі, панове.


док 2014-11-13 / 22:43:34
нарешті всі дізнаються, яка він сволоч, не одну людину обдурив

ярослав орос 2014-11-13 / 22:25:19
О.Д. 2014-11-13 / 17:13:39
Ну що ж, я попереджав Щадея, що Шафарь - "криса", юда, і що він зрадить першим. Але Щадей сам вибирав собі "друзів"... )))

олеже, Я маю кілька хвилин Тобі сказати: пригадуєш, на одному з відео щадей тікає з т о д і (домайданної) народної площі в уж., Ти наздоганяєш його... цікаво, що ж Ти йому тоді сказав...

колись примарою Я блукав холодним київським Майданом, і враз у найважчу хвилину щадей утік до "теплого європейського закарпаття".... (мовляв, ТАК сказав ЙОМУ в. балога)...
олеже, що Тобі скажу...
мовчу!
слово за Тобою. (маєш бо право))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

одначе,мій цімбор о. диба є не рівня долбойобам, скажімо, з мукачівської домінії...
бо ж її, по суті, нема...
а є -- моя люба україна!

ужгородець 2014-11-13 / 21:39:04
Шафарь завжди був зрадником і пристосуванцем, тому ніякого здивування. Що він робив біля Щадея - це питання до Щадея, скажи мені хто твої друзі-заступники і я скажу хто ти ...

СБУ 2014-11-13 / 21:19:13
Він здавав ригам Євромайдан

петя 2014-11-13 / 21:02:54
Та вын постоянно з ригами був

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ