ЦВК визнала нардепом Михайла Ланя

Центральна виборча комісія вже визнала обраними 152 депутатів-мажоритарників, серед яких 5 - закарпатських

ЦВК визнала нардепом Михайла Ланя

Сьогодні, 7 жовтня, ЦВК оголосили наступних переможців на 23 мажоритарних округах. Про це повідомляється на офіційному сайті ЦВК.

З-поміж інших, у Закарпатській області обраним у виборчому окрузі №70 офіційно вважається самовисуванець Михайло Ланьо.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, вчора в округах №69 і 71 Закарпатської області були визнані обраними депутатами парламенту відповідно самовисуванці Віктор і Павло Балоги.

А позавчора нардепами були визнані Василь Петьовка, який пройшов по округу № 72, та Іван Балога, який переміг по округу № 73.

08 листопада 2014р.

Теги: Ланьо, Балога, Петьовка

Коментарі

О.П 2014-12-29 / 22:19:02


Флуд. Коментар видалено. Адмін


Некрасов 2014-12-06 / 17:29:12
Поймал кот мышку и спрашивает: -
Жить хочешь? Мышка с
перепуганными глазками: - С кем?
- Тьфу .... шалава, аж жрать
перехотелось!
Вот так авторы етих коментов смотрятся со стороны!

Надя забруцька 2014-12-05 / 21:21:11
Ми голосували за ланя,бо вин дуже добрий чоловик ми мали 2 кредити,вин нам їх виплатив,а пани матушка устроїла мене на роботу

котубей 2014-12-05 / 08:46:20
коли в школi треба дакий
ремонт робити та найся дiти
здавуть на ремонт ай? Та чом
Ланьо з Грициком грошi на
ремонт не зробить?! Але тотi
грошi по 200 гривень, шо вчителi забрали, най зроблять у
літі ремонт у школі, а не у
жебенку собі!

пофигист в стиле егоизма 2014-12-05 / 08:37:48
Ланьо, вчителi i попадя ХУ*ЛО!
ЛА-ЛА-ЛА...

Укр.правда 2014-11-28 / 08:15:54
Типирка в тюрягу і на Данбасс в Ато на передову зрадника

Гість 2014-11-26 / 18:05:42
Раз попадя і вчителі такі ХЕРОЇ В
АТО ЇХ НА ПЕРЕДОВУ!!!

Іштван 2014-11-26 / 17:27:19
попадя i вчителi давно
грициковi ссуть, а пуп помалi в
церкви алилуйкать грiхи од
алилуйкує, зато на поляні
каждий другий день святкує

борець за правду 2014-11-25 / 18:53:04
Попадя і всі вчительки туря-поляни продажні суки які за 200 гривень грицикові готові вуссати.

Мурчик 2014-11-10 / 17:57:17
Ось такi вчителi вчать наших
дiтей! ГАНЬБА! I що вони можуть
навчити? Хiба що як ЗЕКІВ В
ВЕРХОВНУ РАДУ ТОЛКАТИ,
ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА ЇМ!!!

все знаю 2014-11-10 / 13:54:31
у Тур'я-Поляні треба люстровати всіх вчителів і держслужбовців сільської ради. Вони всі платили по 200 грн за ланя, а також вчителька Т. Гутняньської школи шован марія михалівна (гром баба)

Т.ПОЛЯНА 2014-11-10 / 12:18:10
ВСЬО ГРИЦИК IЗ ТИМ КРИВИМ
НОСОМ НАРОБИВ А ПОПАДЯ
НАША (МАЙОР НАДIЯ I СЕКРЕТАР
СIЛЬСЬКОЇ РАДА) ЙОМУ В УСЬОМУ
ПОМОГЛА, ЧОРТ ЗНАЄ ДЕ ПУП НАШ
ПОЗЕРАТЬ ШО НЕ ВИДИТЬ ШО ЙОГО САМКА РОБИТЬ

Т. Поляна 2014-11-10 / 12:04:53
Перечинський р-н с. Тур'я-Поляна.
округ 70 дільниця 210394 переміг п.
Ланьо, наша Секретар сільської ради
Майор Надія і
вчителі Вишневська Алла, Йовдій
Маряна, Трищула Мирослава а також директор
школи Веремчук Оксана платили по
200 грн людям,
деякі люди гроші взяли а голосувати
не прийшли, секретар сільської ради
Майор Надія (наша попадя) прийшла в день виборів
в свій кабінет, одна із вчителів
Трищула Мирослава, була в
комісії і дивилася хто із тих людей не
прийшов голосувати, писала смс пані
секретарці сільської ради Майор Надії а та звонила за людьми щоб
йшли голосувати (гроші відрабляти) Із
1007
виборців, на дільниці проголосувало
552, за місцем перебування (НСП) 43
Із цих голосів за п. Ланя проголосувало
328 ось такі у нас продажні люди!
Такi С*КИ У НАС РОБЛЯТЬ В СIЛЬРАДI I В ШКОЛI

Рома 2014-11-09 / 14:10:14
Степан Крук 2014-11-08 / 08:45:05
Прости, Боже, тих людей, завдяки котрим Ланьо став депутатом!!! Не політик, не фахівець, не громадський діяч - НІХТО!!! Але це вибір, з ним потрібно рахуватися. Буде це НІЩО сидіти в Раді, протирати пачмаги та "кришувати" свій бізнес і своїх "Братків". Хоч би на ту кнопку натискав, на яку йому скажуть розумні люди, а то знову скотиться до рівня Шуфрича і компанії. Брати Балоги допустили це неподобство,вони і повинні контролювати дії Блюка у ВР.
100%
Ланьо просто бандит!

Володимир 2014-11-08 / 19:58:54
Степане! Повністю підтримую!

виборець 2014-11-08 / 13:58:04
Одна надія на комбатів у Верховній раді, які дадуть оцінку тим, хто голосував за Закони 16 січня, у тому числі і Ланьо.

нік 2014-11-08 / 12:58:35
Але під люстрацію підпадають ті, що давали гроші за Ланя6 директори шкіл та члени їх родин. окремі вчителі, інші державні службовці.

самопоміч 2014-11-08 / 11:59:48
Однозначно погоджуюся з попереднім коментарем! Але це не країна, коли відморозки вкотре проходять у ВР України, котрі є криміналітетом світового гатунку, за Ланьом М.(кличка Блюк) тягнуться цілий ряд гучних кримінальних справ, рекетир в минулому, сумнівне минуле, сьогодні такі покидьки усі легалізовані, та ще й статусом народних обранців. Невже люстрація таких обходить? Ніколи з України не буде європейської держави, коли кримінал править народом...Сумно.

Степан Крук 2014-11-08 / 08:45:05
Прости, Боже, тих людей, завдяки котрим Ланьо став депутатом!!! Не політик, не фахівець, не громадський діяч - НІХТО!!! Але це вибір, з ним потрібно рахуватися. Буде це НІЩО сидіти в Раді, протирати пачмаги та "кришувати" свій бізнес і своїх "Братків". Хоч би на ту кнопку натискав, на яку йому скажуть розумні люди, а то знову скотиться до рівня Шуфрича і компанії. Брати Балоги допустили це неподобство,вони і повинні контролювати дії Блюка у ВР.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср