Закарпатські орієнтувальники повернулись із командного чемпіонату України серед глухих спортсменів (ФОТО)

З 31 жовтня по 2 листопада в Дніпропетровській області у селі Пісчанка Новомосковського району закарпатські спортсмени-орієнтувальники із вадами слуху в командному чемпіонаті України посіли четверте місце.

Закарпатські орієнтувальники повернулись із командного чемпіонату України серед глухих спортсменів (ФОТО)

Центр змагань та проживання учасників розміщувався у селі Орлівщина Дніпропетровської області в санаторії «Перлина» на березі річки Самарчук.

У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів, які представляли 7 областей. Закарпаття представили спортсмени з ОДЮСШІ «Інваспорт», а саме: Віталій Гедзур, Вікторія Калинич, Петро Мирзанич, Василь Фіцай (тренер Георгій Фечо). Не дивлячись на юніорський вік, Петро Мирзанич та Василь Фіцай змагались у групі Ч-21Е (дорослий клас). Змагання відбувались у спринті, середній та на довгих дистанціях.    

Уперше командну першість вибороли спортсмени з Києва, перемігши нечуючих спортсменів з Харківської області з невеликим відривом, третю сходинку посів Івано-Франківський «Інваспорт», на четверту сходинку піднявся Закарпатський «Інваспорт» ОДЮСШІ, п’яте місце за господарями змагань Дніпропетровський «Інваспорт», шосту сходинку посіла команда Київського «Інваспорту», сьоме місце Полтавського «Інваспорту».

А вже 15-16 листопада в місті Ужгороді відбудеться відкритий чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування серед здорових спортсменів бігом за сприяння Департаменту освіти і науки молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді та Федерації спортивного орієнтування Закарпаття.   

 
 
 
 
 

Георгій Фечо для Закарпаття онлайн

05 листопада 2014р.

Теги: орієнтувальники, чемпіонат, глухі

НОВИНИ: Спорт

14:35
У Мукачеві проведуть чемпіонат району з армрестлінгу
18:33
/ 4
У Мукачеві стартував боксерський турнір «Перлина Карпат» Фото новина
14:55
/ 1
Ужгородські дзюдоїсти здобули золото та срібло на змаганнях у Таллінні Фото новина
15:59
/ 4
На Хустщині відбудеться Боржавська регата на підтримку ЗСУ Фото новина
08:45
/ 7
ФК "Минай" через фінансові труднощі знявся зі змагань в Першій лізі
08:21
Закарпатка Харькова увійшла до складу збірної України на ЧС-2025 з фехтування
13:36
/ 1
Фіналістами Кубка Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Медея"
13:41
Визначилися півфіналісти Кубка Закарпаття з футболу
11:29
/ 1
ФК "Минай" залишився без головного тренера
22:52
/ 1
Перемога шпажистки з Закарпаття принесла Україні історичне командне "золото" чемпіонату Європи Відео новина
02:33
Гандбол. Львівська "Галичанка" стала володарем Кубка України, перегравши у фіналі ужгородські "Карпати"
00:22
В Ужгороді проходять Всеукраїнські змагання зі спорту на пілоні та повітряної акробатики Фото новина
05:00
/ 2
До Krayna Uzhgorod Marathon долучилися понад 1000 людей Фото новина
23:00
У неділю в Ужгороді відбудеться благодійний Krayna Uzhhorod Marathon 2025, перекриватимуть вулиці
15:03
В Ужгороді на тенісному турнірі міжнародного рівня змагатимуться 117 юних спортсменів Фото новина
17:22
/ 1
В Ужгороді 300 спортсменів беруть участь у відкритому турнірі з дзюдо "Randori Spring Cup" Фото новина
12:51
В Ужгороді відбуваються відкриті змагання з танцювального спорту "Uzhhorod Open – 2025" Фото новина
15:21
/ 3
Uzhhorod Half Marathon зібрав майже 700 учасників Фото новина
13:22
У Мукачеві відбудеться благодійний турнір з професійного самбо
03:12
У Хусті відбулися Khust Half Marathon і Чемпіонат України з бігу по шосе Фото новинаВідео новина
01:37
/ 2
Футбол. Зимовим чемпіоном Закарпаття-2025 став ФК "Медея – Невицький замок" з Оноківців Фото новина
16:49
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України Фото новина
13:12
Мукачівець Олег Халілов здобув "греко-римську" "бронзу" на чемпіонаті Європи U-23 Фото новина
17:42
В Ужгороді пройде Чемпіонат України з велоспорту-МТБ
21:03
/ 2
Цьогоріч на Закарпатті відбудуться відразу чотири масштабні забіги Фото новина
» Всі новини