Митці здобували знання в угорській гімназії, а Карой Полоні згодом викладав малювання. Про берегівського художника варто знати, що його роботи побували на багатьох виставках у Братиславі, Поважській Бистриці, Будапешті та у рідному Берегові. Серед репертуару митця картини про вершини Високих Татр у різні пори року. На своїх картинах живописець зображав і морське прибережжя, ба навіть красу Венеції.
Про його сестру, Йолану Полоні, на жаль, відомо значно менше. Вона також була художницею і захоплювалась натюрмортами. Жила вона у Вішеграді зі своїм чоловіком, угорським живописцем Оскаром Двораком.
На урочистості першому слово надали президенту фонду «За Берегово» - ініціатору події Арпаду Долмоі, який наголосив, як важливо знати і пам'ятати берегівчан, які в далеких країнах гідно представляють свою батьківщину, повідомив Берегівський міський голова.
Під час свого виступу мер Берегова зазначив, що майбутньому поколінню є кого наслідувати, з кого брати приклад. Тому міський голова підтримує популяризацію серед підростаючого покоління поважних людей Берегова.
На святковому зібранні вітали присутніх консул Берегівського консульства Угорщини Іштван Мані, директор освітнього закладу Арпад Сабо, представник Демократичної спілки угорців України Ласло Зубанич, а також гімназисти з віршами та піснями.
Після промов слідувало урочисте знаття занавіси, у якому взяли участь Арпад Долмої, виготовник барельєфу Жужа Ортутоі та Като Антонік, яка сприяла створенню меморіальної дошки. Після освячення та благословення барельєфу всі бажаючі мали нагоду покласти вінки.