В основу нової коаліції знову закладаються неправильні цінності – Балога

"Дивлюся на цю коаліціаду і розумію, що усе це я десь уже бачив. І якщо цей цирк негайно не припиниться – результат буде таким же, як і 2006 року", - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

В основу нової коаліції знову закладаються неправильні цінності – Балога

"В цьому процесі неправильно все. Перш за все – цінності, які закладаються в основу. А саме – посади і намагання перетягнути ковдру на себе. Так було 2006 року, все закінчилося провалом демократичних сил і змарнованими можливостями", – констатує політик.

На його думку, "якщо б основою коаліційних переговорів поставили відповідальність – за реформи, за тепло в домівках, за вирішення питання Донбасу – усе виглядало б зовсім по-іншому. На мою думку, якщо в країні є охочі взяти на себе відповідальність, їм треба дати таку можливість. Хоче «Народний фронт» відповідальності – нехай бере, але всю її повноту. Хоче Яценюк розділити цю відповідальність з Ляшком – це його справа. Хоче 100% впливу на уряд – нема питань. Але, лише за умови, що це означає і 100% відповідальності за дії кожного урядовця".

"І неважливо, у кого вищий відсоток, а у кого більше мандатів. Важливо – не ламати списи на дрібницях. Це стосується і Президента, і прем’єра. Бо один має бути вище цих процесів, а інший – працювати, якщо є таке бажання. А усі ми – оцінювати результат такої роботи. Бо для нас важливий не процес, а результат для України", – вважає В.Балога.

29 жовтня 2014р.

Теги: коаліція

Коментарі

Юра 29.10.2014 / 19:10:46
Правильно , нехай тоді Яценюк , як прем'єр і подає міністрів , які згідно Конституції він вносить і несе разом з ними відповідальність за роботу. А всім іншим і президенту в тому числі нема чого мішати.

НОВИНИ: Політика

23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
10:44
/ 1
На Закарпатті рятувальники прибрали 22 дерева, що впали внаслідок вечірнього буревію Фото новина
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
» Всі новини