Порошенко звільнив голів закарпатських РДА та призначив "тимчасових"

Президент України Петро Порошенко своїми розпорядженнями звільнив голів 12 РДА на Закарпатті і призначив нових у статусі тимчасово виконуючих обов'язки.

Порошенко звільнив голів закарпатських РДА та призначив "тимчасових"

Тимчасово виконуючим обов'язків голови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено ПРИСТАЮ Михайла Михайловича, Ужгородської районної державної адміністрації - ТИМЧЕНКА Анатолія Івановича, Тячівської РДА -  ЙОВДІЯ Василя Михайловича, Свалявської - МИКУЛЬЦЮ Івана Івановича, Рахівської -  МЕДВІДЯ Віктора Васильовича, Перечинської -  БІБЕНА Івана Івановича, Мукачівської - КУБАРИЧА Василя Івановича, Іршавської - СИМКАНИНЦЯ Віктора Андрійовича, Воловецької - ЦІНИКА Олега Омеляновича, Виноградівської  - ПЕТЕІ Юдіту Оттовну, Великоберезнянської - КІНДРАТА Михайла Івановича, Берегівської - КІНЧА Габора Йожефовича.

Розпорядження про призначення т.в.о. голови Міжгірської РДА наразі немає.

Перед тим розпорядженнями № 1145-1156 П.Порошенко звільнив 12 голів РДА у Закарпатській області.

Так, Президент звільнив: В.Поправку з посади голови Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області, В.Любку з посади голови Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області, М.Попелича з посади голови Воловецької районної державної адміністрації Закарпатської області, В.Свічкаря з посади голови Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області, А.Шекету з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області, В.Пашкуляка з посади голови Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області, М.Грубого з посади голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області, І.Вербіцьку з посади голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області, А.Наливайка з посади голови Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області, П.Голубку з посади голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, М.Коваль-Мазюту з посади голови Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області, І.Рогача з посади голови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Тексти відповідних розпоряджень опуболіковано на офіційному сайті глави держави.

24 жовтня 2014р.

Теги: РДА

Коментарі

Василь 2014-10-30 / 12:51:46
Знав би ще до виборів, що Порошенко призначить Тимченка в Ужгородську РДА ХРЕН би голосував за блок Порошенка!!!! І чим цей президент відрізняється від Янека, який призначив головою РДА в ужгородському районі неграмотного п'янчушку Чорнака. Точно два сапога пара!

Андріана 2014-10-27 / 11:47:44
От кадри підбирає Порошенко!!! Йовдій і Тимченко!!! Боже ж ти мій!!! Два сапога пара!!! Один неграмотний , другий хам і грубіян. Оба падкі на гроші. Президент призначає корупціонерів ющенківського періоду. Ці "кадри" уже давно мали бути в смітьєвому баці разом з регианальним непотребом!!! Ось тобі і революція гідності! Було за що боротись. Слава Україні!!!!!!!!

фатів 2014-10-26 / 10:24:31
люди переживут и эту смуту

Закарпатець 2014-10-26 / 05:11:05
Якщо діє принцип демократії , завжди є задоволені і ні, а в ситуаціі напередодні виборів зрозуміло, що коні, сопляки з нф, шизофреніків просто в шоці.

Вуйко Славко 2014-10-25 / 20:59:52


День тиші )) Адмін


Перечинці 2014-10-25 / 16:15:27
Прощай, Грубий...Ганебні вчинки твої і твоїх "славетних" заступників за недовгий період Вашого царювання ми будем пам"ятати надовго....

иван 2014-10-25 / 13:17:31
симканинаць працював зав районо при владі януковича треба люструвати ане на посади призначати

Любомир 2014-10-25 / 01:36:06
Ведвідь і Штукатур кльова команда для Балоги га Рахівщіни. Знову кримінали йдуть до влади. Це вже всіх обставлять данью. Я не розумію Бологу! Чим він думає коли призначає таких людей на посаду. Цікаво чим це все скінчиться.
А пан так званий штукатур скоро дограється.

Верховиниць 2014-10-24 / 23:56:48
Жаль що ми так і не хочемо міняти систему. Кладуть лояльних до себе людей. Так ставили і цих голів, яких Порошенко тепер звільнив.

вася не буду мовчати 2014-10-24 / 23:51:26
Но як то-то,ПЕТРЕ ОЛЕКСІЙОВИЧУ, "жити по новому"!? типирь у нас усьо в шоколаді! я так розуміву на свуй хлопський розум, же у Вас у партии докус людий неє, мусіте єцуну нам класти! дякуєме! але не треба! а вадь сі забирьте назад, або ми ваші "подарки" в мусорник!(як непотріб)

Тячівець 2014-10-24 / 22:55:39
Шкода Петра Голубку, чоловік дійсно робив (після Шелевера і особенно після Бринзяника). А призначення Йовдія (що раніше обіймаючи посаду голови РДА роздерибанив усю землю навколо Тячева) це підстава для президента. Вікторе Івановичу, Петре Олексійовичу добре подумайте про те шо ви робите, ніщо не є вічним!!!

102 2014-10-24 / 22:24:06
У рахові во. Питьовки людина, але медвіть бізнес то з биркелою регіональному то спільний має!!! Лохорон

Кульгавий 2014-10-24 / 22:03:52
А що в Мінеральному тільки по сотку дають тоди на Васю ?

Гафа 2014-10-24 / 21:52:32
Люди добрі. Пак вы ни читали розпоряженя нашого президента ош міжгіря приїднали до Кужбіїв? Та як тогды главным може стати щурь? хыба мойым шлайфуцером.

Кінч 2014-10-24 / 21:50:21
А в Рахові призначили Ведмідя ! Басарабі прийде хаплик за те що спіймав його на хабарі коли той очолював адміністрацію. А Штукатурові повезло ! ( буде першим замом )

виборець 2014-10-24 / 21:41:43
Свіжі виборчі новини з Ужгородщини! В селі Андріївка в середу ввечері мешканка села Бурим Анна Андріївна(вона ж веде чорну бухгалтерію на численних фірмах і фірмочках сімейства Андрусів) занесла по 200 грн на кожного виборця в 83 хати, склала відповідні списки андріївців, які продали свій голос, щоб передати ці списки для звітування перед довіреними особами регіонала Ковача Васі. Також від імені Васі Кіловольта закуплено і встановлено в місцевій церкві 3 лавки, за які агітує вірян за Кіловольта місцевий священник на всіх службах Божих. Наперекір всім, голова села Андріївка агітує і змушує селян голосувати за регіонала Ледиду прямо в своєму робочому кабінеті в сільраді, в робочий час. В селі Ірлява підкуп виборців за регіонала Ледиду здійснює регіоналка Тюх Аня Семеновна, прикриваючись братом-регіоналом Темпелем Юркою Івановичем, цілим секретарем Ужгородської територіальної виборчої комісії, роздаючи гроші в сумі 150 грн на 1 виборця та наливаючи багато горілки бесплатно в своєму місцевому барі. А в селі Середнє біров Кріцький з своїм замом Плешею примусом заставляє селян голосувати за вора Ледиду. Прошу вважати це повідомлення офіційним зверненням до правоохоронних органів!

Іршава 2014-10-24 / 21:02:17
Для Іршави справді не треба було міняти нич... Чим думать порошенко? Всіх балогових ставлеників поклав на голів РДА.

Марька 2014-10-24 / 20:56:49
Точно кажу вам Щурь буде, ліпшого керівника не буде, у Брили диплом відсутній, а Васька май чоловік у Міжірі

Берегово 2014-10-24 / 20:47:34
Ліпше би з мерії всіх забрали,а Габора лишили,а в першу очерідь тих двох тупих і надменних взяточниць гусинь,які типерь сидять на гніздах.А Габора ми поважаєме,одна людина яка штось конкретно робила для нашого города.

Іршавський 2014-10-24 / 20:46:56
В Іршаві нич ни треба було міняти!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ