Так, за зверненнями волівчан прийняте конкретне рішення стосовно охоронних зон навколо водозаборів: відтепер там не рубатимуть ліс. Більше того – порушили проблему каналізаційно-очисних споруд – як у Волівці, так і в Жденієві. У райцентрі з 2011-го року працюють на д проектно-кошторисною документацією для очисних споруд, але розробку зупинили, тепер ідеться, аби "освіжити" цей проект, а кошти на його втілення шукати не лише в бюджеті області та району, а й у співпраці з партнерами – через гранти. Вивчить обласна влада й "заморожений" проект оновлення водопроводу у Волівці.
Звісно, представники сільських рад гірського району порушували і тему доріг. Однією з перших ремонтуватимуть дорогу у Розтоці, буде увага і напрямку Гукливого, відтак акумулюватимуть кошти та матеріали, аби встигнути до морозів виконати ямковий ремонт на кількох ділянках шляхів Воловеччини.
Тримаючи слово перед представниками Воловеччини, Василь Губаль сказав: має бути перша увага тим населеним пунктам, які подалі від центру – обласного чи районного, як от села Розтока, Абранка, Скотарське, Латірський перевал тощо. Також керівник області наголосив: ми готові підтримувати усіх сільських голів, але найбільше тих, які активні і проявляють себе як господарі, і навів приклад села, що не лише виграло грант і втілило його для покращення об’єктів соціальної сфери, але потім ще й отримало бюджетне фінансування, щоби довести проблемні справи до кінця. Таке ж буде із субсидіями державного бюджету: якщо кошти, виділені на енергоощадні проекти (облаштування твердопаливних котлів) будуть використані як належить, і роботи виконають швидко – обласна влада готова ще допомагати цим селам чи селищам, аби продовжували роботу.
Неодноразово піднімали тему лісів. Голова ОДА назвав те, що коїться із господарюванням у лісах Воловеччини неподобством, і вимагає від усіх, від кого це залежить, змінити підходи до роботи. Він поінформував, що колишній відповідальний за лісове господарство в області Ігор Фізик пішов з посади, керівників замінюватимуть і у районах. "На заміну тим, які допустили оте, що бачимо зараз, також і вертатимемо фахівців, котрі є на місцях. Тих людей, які уміють не лише рубати. а й зберігати ліс" – наголосив Василь Губаль.
Коментуючи тему як лісів, так і кадрів, керівник області зазначив: "Відчуваю значний опір від тих чиновників, які не бажають змінювати підходи і ламати корупційні схеми". "Але вимагаю працювати по-новому: не лише у лісовій галузі, а й усіх сферах, і на місцях, і ставитися до роботи і чесно, і відповідально, як господарі й як патріоти Закарпаття" – сказав Василь Губаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА
хаха 2014-10-20 / 15:37:58
так можуть повернутися і ті, хто вмів трохи рубати, зберігати, а потім знов рубати собі собі собі.
Юра 2014-10-18 / 22:00:29
А Мургу самого великого злодія і брехача директора лопухівського лісгоспу коли вже знімуть ?
Олег 2014-10-18 / 14:40:06
Негоже п. Губалю вводити людей в оману. Фізик нікуди з посади не пішов, втік у чергову відпустку.