Руслана Біловара призначили керувати внутрішньою безпекою в прокуратурі на Закарпатті

Колишнього прокурора Мукачева, заступника прокурора Ужгорода Руслана Біловара призначили керувати внутрішньою безпекою у прокуратурі на Закарпатті.

Руслана Біловара призначили керувати внутрішньою безпекою в прокуратурі на Закарпатті

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела у правоохоронних органах.

Призначення Руслана Біловара відповідальним за внутрішню безпеку в обласній прокуратурі погоджено у Генеральній прокуратурі України. Це означає, що саме він відповідатиме за люстрацію у структурі прокуратури області.

Як відомо, за Законом про очищення влади, під люстрацію підпадають чиновники, які обіймали керівні посади за часів режиму Януковича. Про Руслана Біловара відомо, що він очолював прокуратуру Мукачева саме у період 2011-2013. Тобто, людина, яка сама б мала підпадати під люстрацію, оскільки за "регіоналівського" правління керувала з відповідальної посади, нині, будучи в колишньому прислужником режиму Януковича, "люструватиме" своїх колег.

У 2013 р. наказом "януковичівського" екс-прокурора Пшонки Руслан Біловар був звільнений з посади прокурора Мукачева. Згодом, за кілька місяців, він вже виконував обов'язки головного прокурора Ужгорода, начебто, на час відпустки тодішнього очільника міської прокуратури Івана Штефанюка. Ще раніше, у часі роботи Руслана Біловара на посаді головного прокурора Мукачева, невідомі спалили йому новенький позашляховик вартістю 110 000 євро.

У 2014 році, після перемоги Майдану та зміни керівництва прокуратури, Руслан Біловар був призначений заступником прокурора Ужгорода. Нині ж, на думку Генпрокуратури, саме він, очевидно, є "найдостойшіною" людиною для проведення люстрації в органах прокуратури Закарпаття.

16 жовтня 2014р.

Теги: Біловар, прокуратура

Коментарі

999 2014-11-21 / 19:32:32
людина займається незаконними операціями з брухтом чорних і кольорових металів, дідо бенца кришує хресника

стрико 2014-11-03 / 20:53:26
У сваляві небіжчик отець дітвака Руслана купив йому крісло прокуратора у такого ж хабарника Лемака, а вун у Мукачеві кришував пізніше як прокурор ушиткий ігровий дурман
самі типир буде брати гроші від своїх же цімборів у мундирах, котрі скоро зроблять йому самі гаплик бо й самі знают лиш брати, а не давати.

берегівчанин. 2014-10-20 / 09:28:28
Ну це вже абзац,цей Гарі потер,самий великий корупціонер на Закарпатті,хабарник,та до цього всього ще і на голову бахнутий 100%.Чим дальше все більше впевнююсь,що Ярема такий- же проянуковський халуй як і пшонка.Ганьба,ганьба,ганьба!!!Потрібен третій майдан!!!

жертва правосуддя 2014-10-17 / 19:05:34
Знаєте, що не день то дивуєшся новинам. Яке в біса очищення. Генпрокурор Ярема,якщо не знає досконало про цього Гарі Поттера, нехай приїде на Закарпаття- народ йому все розповість і дуже емоційно. Цинізму немає меж, перевертнів у погонах призначати й далі на керівні посади.Цього мерзотника Біловара не знають де приткнути до пенсії, лічені місяці до вислуги. Його в три шиї гнати требе до люстрації і без пенсії, на наші з вами податки? Злодії мають нести покуту за служіння банді Януковича.Колись цього Біловара призначав Бенца, крещений усіх прокурорів Закарпаття, не снивбися!Казначей Пшонки і Ко, має конати за обдурених та пограбованих закарпатців, котрі свої статки нажили на наших горбах, сльозах, крові!
Треба людям виходити і вимагати відставки не лише Біловара, а й багатьох щурів із облпрокуратури, котрі тихо затаїлися і думають, що пронесе. Ні! Не пронесе панове перевертні!Відповідати будете усі, без винятку!

слава 2014-10-17 / 18:09:43
казали ош будуть позирати дома, бізнес, машини у державних чиновників, а все це балоболство. Опять усе продається. Давай третій майдан.

Дідо до Прокурора 2014-10-17 / 12:58:15
Голубе, з тебе такий прокурор, як із мого хрена молоток, бом уже старий. А якщо себе прокурором вважаєш то візьми календар і добре порахуй - Біловар замом при Януковичеві цілий рік не пропрацював і під люстрацію не попадає. Але видно прокуроська "братва" з його приходом на цю посаду розхвилюваласі.

До прокурора 2014-10-17 / 12:17:53
Не буйтеся, Русланчик єдиний ко файно вас усіх хабарників пролюструє! Зажралисьтеся всі!

Душман 2014-10-17 / 10:54:27
Де правий сектор із сміттєвим баком? А Ярема чекає щоб цих у&бків люди викидали. Що у Зак. Області не має більш достойних та чесних працівників чи і надалі всі посади продаються, висновки з таких призначень. А таким призначенцям потім не треба дивуватися про реакцію людей. Всім воздасться по заслугам. СлаваУкраїні!!!!!

Let 2014-10-17 / 10:38:07
До Яреми: Чи може людина яка їздить на мерсі за 100 штук.зе проводити люстрацію?????

пенсіонер 2014-10-17 / 09:49:38
АКТИВИ БАНКУ РОШЕНКА ЗБІЛЬШИЛИСЯ НА 50%, І ЯК СКАЗАВ ЯЦИК 80 млн. грн. КОЖНИЙ ДЕНЬ ЙДЕ НА ВІЙНУ, В ТОЙ ЧАС ЯК НА 80% АРМІЮ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАРОД І ВОЛЕНТЕРИ!!! СКАЖІТЬ, ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЦІ КРОЛИКИ, або ЗАЙЦІ ВІД ВЛАДИ ЯНИКА??? МАЙЖЕ БУДЕ ТРЕТІЙ МАЙДАН, АБО ДРУГИЙ ФРОНТ!!!

ГРомада 2014-10-17 / 09:27:41
За що боролись на те і напороись.
І після такого призначення вірити прокуратурі, владі. Так Біловар це та людина чку до прокуратури і близько пукати не можна. Про що Ви говорите. Сміх і ганьба.

Прохожий 2014-10-17 / 08:02:55
А ще головний кассир Бенци. Це сміх. Його треба взагалі відігнати від прокуратури. А після спального авто мабуть не їздить на біціглях.

Мацкаль 2014-10-17 / 07:51:01
Лишіть мого цімбора вун ся тильо наплатив сарака.Най ще мало накраде тай сам пуйде.

люстрація 2014-10-17 / 00:32:56
Біловар повністю підпадає під люстрацію, оскільки працював при януковичі прокурором Мукачева і першим заступником прокурора Закарпатської області.

Прокурор 2014-10-17 / 00:30:09
Люди всі підключайтесь цей Біловар має бути відсторонений. При Януковичу він ще працював першим замом в Обласній Поокуратурі!!! Всі знають хто це такий, Це тиран!!!

НОВИНИ: Політика

19:21
У генконсульстві Словаччини в Ужгороді відкрилася виставка закарпатських митців
16:23
/ 23
Високопосадовці з Угорщини біля Сваляви "вшанували" угорську історичну міфотворчість покладанням вінків до пам'ятника "не тому" кочівнику
14:42
/ 3
На вшануванні жертв репресій в Сваляві нардеп від БПП і угорські посадовці говорили про "погану" Україну, залякування активістів та обмеження угорців у правах та свободах
03:17
/ 1
ЄС може ввести санкції проти Угорщини, Україна повинна цим скористатися – віце-президент ПАРЄ
03:11
/ 4
Ректора Закарпатського угорського інституту Ілдіку Орос викликали до СБУ за зверненням одного з нардепів
18:27
/ 7
Посла Угорщини викликали до МЗС через скандальні висловлювання Орбана
06:35
/ 17
Псевдоактивіст Павлов організовує перекриття доріг на Закарпатті у трьох місцях (ДОКУМЕНТ)
06:23
/ 2
Берегівська райрада звернулася до ВР з приводу "жорстких вимог" законопроекту про мову
06:02
/ 12
Ректора угорського інституту в Берегові викликали в СБУ з приводу її заяв про "фашистські" утиски угорців на Закарпатті
17:40
/ 9
Орбан заявив, що в Угорщині "контактують з потенційними переможцями виборів" в Україні і знов згадав про "переслідування угорців"
04:20
/ 5
Хустська райрада "таємно" не виконала рішення суду про відновлення на посаді голови Пацкана
16:13
/ 1
Новий, "закарпатський" посол Угорщини почав роботу в Україні
17:14
/ 37
У Мукачівській єпархії скромно запевнили у вірності неканонічній УПЦ МП і Онуфрію
23:27
/ 50
Московське православ’я на Закарпатті як дітище МГКЄ
12:23
/ 13
Будапешт переніс видачу угорських паспортів із Берегова до угорського Кішварди – Москаль
10:18
/ 17
Голова Великоберезнянської РДА написав заяву на звільнення через розбіжності з Москалем
15:47
/ 6
Новим послом Угорщини в Україні призначений уродженець Закарпаття Іштван Ійдярто
09:32
/ 5
У Словаччині підписано подання на екстрадицію затриманого в Кошицях екс-начштабу "Правого сектора" Гласнера
17:35
/ 9
Угорщина запевняє у незмінній підтримці територіальної цілісності України
07:53
/ 9
Регіон спотикання: чи варто Україні дієвіше реагувати на мадяризацію Закарпаття?
17:38
/ 4
ЗУНР і національно-визвольний рух на Закарпатті у 1918-1919 рр.
19:07
/ 31
Про фашизм на Закарпатті
16:58
/ 11
Серед 127 нардепів, що підпали під санкції РФ, лише один закарпатець
17:32
/ 4
В Угорщині запевняють, що не мають на меті домагатися автономії для Закарпаття