Руслана Біловара призначили керувати внутрішньою безпекою в прокуратурі на Закарпатті

Колишнього прокурора Мукачева, заступника прокурора Ужгорода Руслана Біловара призначили керувати внутрішньою безпекою у прокуратурі на Закарпатті.

Руслана Біловара призначили керувати внутрішньою безпекою в прокуратурі на Закарпатті

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела у правоохоронних органах.

Призначення Руслана Біловара відповідальним за внутрішню безпеку в обласній прокуратурі погоджено у Генеральній прокуратурі України. Це означає, що саме він відповідатиме за люстрацію у структурі прокуратури області.

Як відомо, за Законом про очищення влади, під люстрацію підпадають чиновники, які обіймали керівні посади за часів режиму Януковича. Про Руслана Біловара відомо, що він очолював прокуратуру Мукачева саме у період 2011-2013. Тобто, людина, яка сама б мала підпадати під люстрацію, оскільки за "регіоналівського" правління керувала з відповідальної посади, нині, будучи в колишньому прислужником режиму Януковича, "люструватиме" своїх колег.

У 2013 р. наказом "януковичівського" екс-прокурора Пшонки Руслан Біловар був звільнений з посади прокурора Мукачева. Згодом, за кілька місяців, він вже виконував обов'язки головного прокурора Ужгорода, начебто, на час відпустки тодішнього очільника міської прокуратури Івана Штефанюка. Ще раніше, у часі роботи Руслана Біловара на посаді головного прокурора Мукачева, невідомі спалили йому новенький позашляховик вартістю 110 000 євро.

У 2014 році, після перемоги Майдану та зміни керівництва прокуратури, Руслан Біловар був призначений заступником прокурора Ужгорода. Нині ж, на думку Генпрокуратури, саме він, очевидно, є "найдостойшіною" людиною для проведення люстрації в органах прокуратури Закарпаття.

16 жовтня 2014р.

Теги: Біловар, прокуратура

Коментарі

999 2014-11-21 / 19:32:32
людина займається незаконними операціями з брухтом чорних і кольорових металів, дідо бенца кришує хресника

стрико 2014-11-03 / 20:53:26
У сваляві небіжчик отець дітвака Руслана купив йому крісло прокуратора у такого ж хабарника Лемака, а вун у Мукачеві кришував пізніше як прокурор ушиткий ігровий дурман
самі типир буде брати гроші від своїх же цімборів у мундирах, котрі скоро зроблять йому самі гаплик бо й самі знают лиш брати, а не давати.

берегівчанин. 2014-10-20 / 09:28:28
Ну це вже абзац,цей Гарі потер,самий великий корупціонер на Закарпатті,хабарник,та до цього всього ще і на голову бахнутий 100%.Чим дальше все більше впевнююсь,що Ярема такий- же проянуковський халуй як і пшонка.Ганьба,ганьба,ганьба!!!Потрібен третій майдан!!!

жертва правосуддя 2014-10-17 / 19:05:34
Знаєте, що не день то дивуєшся новинам. Яке в біса очищення. Генпрокурор Ярема,якщо не знає досконало про цього Гарі Поттера, нехай приїде на Закарпаття- народ йому все розповість і дуже емоційно. Цинізму немає меж, перевертнів у погонах призначати й далі на керівні посади.Цього мерзотника Біловара не знають де приткнути до пенсії, лічені місяці до вислуги. Його в три шиї гнати требе до люстрації і без пенсії, на наші з вами податки? Злодії мають нести покуту за служіння банді Януковича.Колись цього Біловара призначав Бенца, крещений усіх прокурорів Закарпаття, не снивбися!Казначей Пшонки і Ко, має конати за обдурених та пограбованих закарпатців, котрі свої статки нажили на наших горбах, сльозах, крові!
Треба людям виходити і вимагати відставки не лише Біловара, а й багатьох щурів із облпрокуратури, котрі тихо затаїлися і думають, що пронесе. Ні! Не пронесе панове перевертні!Відповідати будете усі, без винятку!

слава 2014-10-17 / 18:09:43
казали ош будуть позирати дома, бізнес, машини у державних чиновників, а все це балоболство. Опять усе продається. Давай третій майдан.

Дідо до Прокурора 2014-10-17 / 12:58:15
Голубе, з тебе такий прокурор, як із мого хрена молоток, бом уже старий. А якщо себе прокурором вважаєш то візьми календар і добре порахуй - Біловар замом при Януковичеві цілий рік не пропрацював і під люстрацію не попадає. Але видно прокуроська "братва" з його приходом на цю посаду розхвилюваласі.

До прокурора 2014-10-17 / 12:17:53
Не буйтеся, Русланчик єдиний ко файно вас усіх хабарників пролюструє! Зажралисьтеся всі!

Душман 2014-10-17 / 10:54:27
Де правий сектор із сміттєвим баком? А Ярема чекає щоб цих у&бків люди викидали. Що у Зак. Області не має більш достойних та чесних працівників чи і надалі всі посади продаються, висновки з таких призначень. А таким призначенцям потім не треба дивуватися про реакцію людей. Всім воздасться по заслугам. СлаваУкраїні!!!!!

Let 2014-10-17 / 10:38:07
До Яреми: Чи може людина яка їздить на мерсі за 100 штук.зе проводити люстрацію?????

пенсіонер 2014-10-17 / 09:49:38
АКТИВИ БАНКУ РОШЕНКА ЗБІЛЬШИЛИСЯ НА 50%, І ЯК СКАЗАВ ЯЦИК 80 млн. грн. КОЖНИЙ ДЕНЬ ЙДЕ НА ВІЙНУ, В ТОЙ ЧАС ЯК НА 80% АРМІЮ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАРОД І ВОЛЕНТЕРИ!!! СКАЖІТЬ, ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЦІ КРОЛИКИ, або ЗАЙЦІ ВІД ВЛАДИ ЯНИКА??? МАЙЖЕ БУДЕ ТРЕТІЙ МАЙДАН, АБО ДРУГИЙ ФРОНТ!!!

ГРомада 2014-10-17 / 09:27:41
За що боролись на те і напороись.
І після такого призначення вірити прокуратурі, владі. Так Біловар це та людина чку до прокуратури і близько пукати не можна. Про що Ви говорите. Сміх і ганьба.

Прохожий 2014-10-17 / 08:02:55
А ще головний кассир Бенци. Це сміх. Його треба взагалі відігнати від прокуратури. А після спального авто мабуть не їздить на біціглях.

Мацкаль 2014-10-17 / 07:51:01
Лишіть мого цімбора вун ся тильо наплатив сарака.Най ще мало накраде тай сам пуйде.

люстрація 2014-10-17 / 00:32:56
Біловар повністю підпадає під люстрацію, оскільки працював при януковичі прокурором Мукачева і першим заступником прокурора Закарпатської області.

Прокурор 2014-10-17 / 00:30:09
Люди всі підключайтесь цей Біловар має бути відсторонений. При Януковичу він ще працював першим замом в Обласній Поокуратурі!!! Всі знають хто це такий, Це тиран!!!

НОВИНИ: Політика

05:44
/ 1
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
18:10
/ 5
Зеленський призначив керувати Берегівщиною Віталія Матія
17:56
/ 6
У Зняцеві на Мукачівщині демонтували погруддя Чапаєву
07:41
/ 6
У Закарпатській облраді припинила існування фракція "ОПЗЖ"
07:26
/ 19
Керувати майном області призначено люстрованого на 10 років чиновника часів Януковича Громового
14:47
/ 8
Кремлівській "русинці" з Закарпаття заочно оголошено підозру у виправдовуванні збройної агресії рф
17:18
/ 12
"ZОМБІ", "Вір Богу, а не путіну", "Не вір Кремлю": в Ужгороді червоною фарбою обписали територію собору УПЦ МП
05:43
/ 1
В Ужгороді замість зображень комуністичних ідолів створять українські патріотичні мурали
05:52
/ 8
Єпископ Закарпатський ПЦУ Варсонофій закликав єрархів УПЦ МП в області до об’єднання
16:59
/ 5
Угорщина не має територіальних претензій щодо Закарпаття – посол Ійдярто
09:21
/ 2
На Хустщині демонтували пам’ятники Горькому, Зої Космодем’янській та Валі Котику
15:35
/ 7
Перша леді США Джилл Байден перебуває з візитом в Ужгороді
11:11
/ 2
Російські ракетні удари по Закарпаттю свідчать, що війна торкається не лише України, але й Угорщини – Ніколенко
14:31
/ 3
На Закарпатті просять демонтувати погруддя Чапаєву в Зняцеві
02:31
/ 1
У Кремлі шанують своїх фашистських вчителів
06:37
/ 11
Чому Будапешт забув про 1956 рік?
02:03
/ 8
На мітингу вірян в Ясінях про вихід з УПЦ (МП) священник збив на авто людину
00:24
/ 2
У Будапешті відбувся мітинг на підтримку України
23:41
/ 5
В Ужгороді створили коаліцію організацій "Закарпаття за дерусифікацію"
00:29
/ 3
Факт втечі з України ексміністра Семерака, якому могли сприяти родичі нардепа із Закарпаття, розслідує ДБР (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 6
Новим секретарем Мукачівської міськради став "слуга" Олександр Горячкун
06:57
/ 5
Орбан як Путін
11:51
/ 30
Ужгородські депутати звернулися до парламенту щодо заборони УПЦ МП
» Всі новини