Американський дипломат Джефрі Страк зустрівся з керівництвом облради

У четвер, 16 жовтня в обласній раді відбулася зустріч з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Джефрі Страком.

Американський дипломат Джефрі Страк зустрівся з керівництвом облради

З дипломатом зустрічалися перший заступник голови обласної ради Василь Брензович та керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Попович. Також участь у зустрічі взяв і керівник комунального підприємства облради «Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва» Валерій Грищенко.

Дипломата, насамперед, цікавили перспективи розвитку нашого регіону, природоохоронні проекти в краї, розвиток екотуризму. 

Перший заступник голови облради Василь Брензович зауважив, що наша країна нині в складних умовах «Але нам вдалося зберегти стабільну ситуацію в області. Маємо потенціал для розвитку. В першу чергу, транскордонної співпраці. Вже налагоджені партнерські контакти з багатьма регіонами Європи, вдало втілюємо чимало грантових проектів, в першу чергу в сфері енергозбереження», - констатував Василь Брензович.

Чимало уваги в ході зустрічі було присвячено саме темі впровадження в області енергоощадних технологій та використання альтернативних видів енергії. Василь Брензович повідомив, що в області виділено майже 15 мільйонів на переведення котелень в освітніх закладах на альтернативні види опалення. «Обласна влада робить ставку на активніше застосування відновлювальних джерел енергії. В цьому нам допомагають партнери з ЄС. 

Залучаємо також інвестиції в рамках програм Світового банку та ПРООН. І чимало із запланованого вже вдалося втілити в життя», - вважає Василь Брензович. «Ми щиро підтримуємо ваше прагнення стати енергонезалежними. Це в свою чергу стимулюватиме до розвитку країни. Вже нині бачу, що українці готові платити більше за власну енергонезалежність. А готовність Закарпаття інвестувати в проекти з енергозбереження – дуже добрий приклад для всієї країни», - резюмував Джефрі Страк, прес-служба облради для Закарпаття онлайн

16 жовтня 2014р.

Теги: дипломат, інвестиції, зустріч

НОВИНИ: Політика

18:43
/ 16
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
19:29
/ 1
Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі "Етнічний віночок у Закарпатті"
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
22:29
Польща та Словаччина допомагатимуть Україні в рамках Карпатської ініціативи розвивати Карпатський регіон
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 12
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info Відео новина
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації Фото новина
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті" Відео новина
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу Фото новинаВідео новина
» Всі новини