Ужгородські гандбольні "Карпати" здобули першу перемогу з новим тренером

Триразові чемпіонки України вирішили не змінювати своїх традицій та стартували в новому сезоні Суперліги з перемоги. В четвер ввечері на «Карпати Арені» нарешті розпочався перший матч з'їзного туру жіночої Суперліги з гандболу. Першим екзаменатором триразових чемпіонок стала херсонська «Дніпрянка».

Матч розпочався нервово для обох команд.  Першими відзначитися мали нагоду саме херсонки – вони заробили 7-миметровий, проте Наталія Гайович відбила гандбольний пенальті. А ось в наступній атаці чемпіонки реалізували свій шанс – першою в новому сезоні забила Надія Воронова. В захисті закарпатки  часто фолили, даючи херсонкам можливість пробивати з 7-ми метрової відмітки. Щоправда, не всі вони їх реалізовували.

Варто відзначити, що саме пенальті були ледь не основними моментами команд, тому що цікавих та гольових комбінацій в обох команд було обмаль. Так, на 10-тій хвилині рахунок був всього 3:2 на користь чемпіонів. Першими налагодили саме комбінаційну гру херсонки – вони не тільки наздогнали ужгородок, а й вишли вперед.

Такий перебіг подій змусив Валерія Войналовича взяти першим тайм-аут. І вчасно – після нього ужгородки заграли чіткіше: влучні паси та  результативні кидки і перевага знову наша. А ще запрацювали фланги, де традиційно сильна Іванна Мигович, та довгі передачі завдяки яким, ужгородкам вдавалося втікати в швидкі контратаки.

Що приємно, на майданчик вийшла капітан команди Вікторія Цибуленко, яка півроку не грала через травму. І не просто вийшла, а й відзначилася 3-ма забитими голами.

Перший тайм закінчився з рахунком 12:7 на користь чемпіонів.

Другий тайм був вже веселішим. Команди заграли розкутіше, а гості з Херсона ще більш активнішими – їм не надто хотілося програвати першу гру сезону. І їм це вдавалося – першу десятихвилинку вони виграли.  Але далі чемпіонки «прокинулися» - налагодили гру в пас і контратаки почали вдаватися. А з ними ріс і розрив в рахунку.

Варто відзначити, що в другому таймі у ворота «Карпат» повернулася стара добра знайома закарпатським вболівальникам Ірина Яблонська. І увійшла в гру досить непогано. Загалом, друга половина гри розставила все на свої місця – «Карпати» домінують, а «Дніпрянка» намагалися щось змінити, проте спроби були марні.

У підсумку 28:17 на користь господарів.