Закон визначає правові та організаційні засади проведення перевірки державних службовців та прирівняних до них осіб, посадових осіб органів місцевого самоврядування "з метою відновлення довіри до влади та створення умов для побудови нової системи органів влади у відповідності до європейських стандартів", зазначає прес-служба.
Як відомо, цей законопроект був однією з вимог громадськості.
16 вересня 231 народний депутат підтримав у другому читанні і в цілому законопроект про очищення влади, спершу Верховна Рада провалила голосування.
Спікер парламенту Олександр Турчинов тоді заявив депутатам, що не випустить їх з зали, поки питання люстрації не ухвалять.
У президента був час до 10 жовтня, аби підписати цей закон.
1 жовтня стало відомо, що члени Моніторингового комітету ПАРЄ спрямували текст закону України "Про очищення влади" для аналізу та висновків у Венеціанську комісію.
ось так 2014-10-09 / 17:05:31
Балога якраз єдиний повноцінний і повномасштабний політик на закарпатському просторі. З усіма своїми плюсами і мінусами. А от інших назвати політиками не можливо. Ні Рата, ні Погорєлови, ні Ледида, ні будь-хто іншим з ним неспівмасштабні. У них - ні команд, ні креатур. І якраз Балога з усього закарпатського політикуму найменше підлягає люстрації. Бо Рата, Ледида, Погорєлови і інші - значно одіозніші. Просто гавкають хором, бо він - найсильніший, а тому є для них спільним ворогом. За інших обставин вони б перегризали горлянки один другому...
Ужгородець 2014-10-09 / 16:46:36
В Балоги немає ніяких креатур на любий силовий блок, а бажання різних ціцаків і біловпрів?
Хай мріють, всі хай мріють.)
Головне, щоб керівництво органів центральної влади призначили чесних, а це сміття забрали.