Щадей вирішив балотуватися до парламенту, щоби туди не потрапили ті, хто "співав хвалебні оди Януковичу"

"Вирішив балотуватись до парламенту. Рішення прийняв після того, як побачив список кандидатів по нашому округу", - написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук в.о. мера Ужгорода Віктор Щадей.

О.Ледида і С.Ратушняк на АнтиМайдані 25 січня 2014 р.
О.Ледида і С.Ратушняк на АнтиМайдані 25 січня 2014 р.

"Не для того ми робили революцію, щоб від Ужгорода в парламент потрапили люди, які ще вчора співали хвалебні оди Януковичу. Соціологія показує, що я маю високий рівень довіри серед жителів Ужгорода. В цій ситуації я не міг залишатись осторонь і прийняв рішення висунути свою кандидатуру. Я хочу, щоб жителям міста не було соромно за депутата, який представляє їх у Києві. Ми маємо продовжити розпочату справу – але для цього нам треба триматись разом і не пропустити в парламент перефарбованих регіоналів. Разом ми обов’язково переможемо! Слава Україні!", - написав В.Щадей.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 29 вересня ЦВК зареєструвала В.Щадея кандидатом в нардепи.

Всьго на виборчому окрузі №68 з центром в місті Ужгород офіційно зареєстровано 20 кандидатів-мажоритарників. З них "співали хвалебні оди Януковичу" п'ятеро -  екс-"губернатор" Закарпаття і керівник облорганізації Партії регіонів Олександр Ледида, нардеп-"регіонал" Василь Ковач, екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк, син екс-мера Ужгорода Андрій Погорєлов і член фракції ПР в Ужгородській міськраді Олександр Ковач.

01 жовтня 2014р.

Теги: Щадей, Янукович, Ледида, Ратушняк

Коментарі

василь 01.10.2014 / 13:28:33
Спавжній український патріот.

Березнян 01.10.2014 / 13:12:50
Щоб тобі потім не співали.Старайся.

Ярослав Глагола 01.10.2014 / 09:05:57
Хай щастить тобі, Вікторе!

НОВИНИ: Політика

09:10
У Великих Лучках медики прийняли пологи вдома посеред ночі Фото новина
13:11
/ 1
У Мукачеві матері семи дітей присвоїли почесне звання «Мати-героїня» Фото новина
16:34
/ 2
На Закарпатті затримали 32-річну жінку, яка знімала порно з малолітньою донькою Фото новина
15:53
На Закарпатті затримали та передали Угорщині засудженого за сексуальне насильство чоловіка Фото новина
22:26
/ 1
Права угорців Закарпаття: що вже зробила Україна і чого чекає від Угорщини
21:05
/ 4
Київ і Будапешт проведуть новий раунд консультацій щодо прав угорців Закарпаття
14:56
/ 2
На Закарпатті за тиждень викрили чотири канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:06
/ 1
У селі Луг на Рахівщині в останню дорогу проведуть померлого воїна Івана Чевдара Фото новина
08:44
/ 2
Суд відсторонив від посади голову Великоберезнянської громади Богдана Кирлика та відправив під домашній арешт Фото новина
13:47
На Закарпатті затримали ключового співучасника міжнародної кіберзлочинної групи, який інсценував власну смерть Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 9
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
» Всі новини