В Одесі "закарпатця" Шуфрича били, доганяли і знову били (ФОТО, ВІДЕО)

Народного депутата Нестора Шуфрича, що є вихідцем з Ужгорода, побили в Одесі на сходах під будівлею облдержадміністрації.

В Одесі "закарпатця" Шуфрича били, доганяли і знову били (ФОТО, ВІДЕО)

Це підтвердила радник голови Одеської області Зоя Казанжі у Facebook.

"Він начебто йшов на зустріч з Опозиційним блоком. Разом із Шуфричем був депутат облради Микола Скорик, колишній голова ОДА (це при ньому сталося 19 лютого, коли було побито багато людей). Скорика не побили", - написала вона.

За словами Казанжі, голова Одеської ОДА Ігор Палиця не запрошував до себе на зустріч Шуфрича.

"Шуфрич підійшов до будівлі ОДА, нам не відомо, яка зустріч у нього була", - уточнила вона "Українській правді".

"Там були люди в камуфляжі і масках, з червоно-чорними прапорами - очевидно, "Правий сектор" -  і почали бити і тягнути Шуфрича до контейнера. Він почав тікати, але його наздогнали і почали бити", - сказала Казанжі.

"Хотів втрутитися Скорик, його відігнали, але не били", - додала радниця голови Одеської ОДА.

За її словами, охорона Шуфрича застосувала зброю, але стріляли вгору, у повітря.

Казанжі має інформацію, що Шуфрича побили досить сильно.

Як повідомляє одеське видання "Думская", прес-конференція Шуфрича у бізнес-центрі на проспекті Шевченка зірвалася: політик не приїхав.

Там на Шуфрича чекали активісти "Євромайдану" і "Правого сектору", які підтягнули до головного входу сміттєвий бак, повідомляє кореспондент видання.

Коли після призначеного часу початку заходу пройшла година, керівництво прес-центру "Контекст-Причорномор'я" оголосило, що прес-конференція нардепа зірвана, зв'язку з ним немає.

За цей час активісти встигли знайти іншого претендента на так звану "люстрацію": вони витягли за руки з будівлі центру Костянтина Іванова, який представлявся координатором "Правого сектору".

Активісти заявили, що Іванов не має до "Правого сектору" жодного відношення й дискредитує його роботу. Після цього Іванова засунули у сміттєвий бак і облили зеленкою.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", близько сотні активістів зібралися біля будівлі, де мала відбутися прес-конференція, з наміром заштовхати Шуфрича в сміттєвий контейнер. Коли Шуфрич і Скорик спробували зробити заяву для ЗМІ у будівлі Одеської ОДА, за ними увірвалися активісти, після чого зав'язалася бійка.

За даними прес-служби Скорика, він отримав "кілька відчутних ударів". Можливо, він і Шуфрич будуть змушені звернутися до лікарні.

За попередніми даними, ніхто не постраждав. На місці працює міліція.

 

30 вересня 2014р.

Теги: Шуфрич, Одеса

Коментарі

закарпатець 2014-10-05 / 11:44:51
Треба інніціативу цю підтримати і бити ім морди в кожному місті .

закарпаття 2014-10-02 / 19:00:35
на закарпатті дуже много уродов таких як шуфрич !!! лиш поміняли окраску но їм лиш поможе пластична операція від народу !!! їм ще дуже повезло що люди пока їх іще не трогають но то пока.....!! засіли чекають свого часу. уроди!!!!

закарпаття 2014-10-02 / 18:52:52
треба було шуфричу іще із собою взяти медведчука!!!!

гость 2014-10-02 / 18:44:13
якщо чесно то він так і чекав щоб йому хтось рило натовк!!!

drug 2014-10-01 / 19:46:42
То Як бальзам на душу!бити бити і бити гада!!!нич чортам нагуляним не прощати!А чого хлопці мовчите за Матвійчука Єдіка?то падла ще та!мае Люксор плазу...хто не знае...любоаник Богатирьової....строїть хижу на фізкультурній то не хижа а замок!!!того треба би пролюструвати...десь чорт.ховаеся....но Я думаю про таких треба памятати....і бити ..бити бити....пасам псяча смерть!

Закарпатець 2014-10-01 / 15:07:33
Дуже добре з ним учинили но помало треба було май буш му дати по туй дурнуй голові у якуй майжінь пусто...............

Березнян 2014-10-01 / 13:13:36
Шкода ,що не забили падлюку .

PATRIOT 2014-10-01 / 10:33:39
Посмотрите внимательно на мимику участников этого действа . Вслушайтесь внимательно во фразы-выкрики, которые они произносят, и сравните с теми действиями, которые они предпринимают , каждый участник в отдельности. Сплошной фарс: наперед запланированная акция с целью дискредитации "Правого сектора" .

Ужгород 2014-10-01 / 06:56:00
Давно пора!

кум 2014-09-30 / 22:06:15
яке ж воно гавно.... соромно, що воно з Закарпаття..... хлопці, а давайте тут теж так цього виродка зустрічати!

Юрко із Коритнян 2014-09-30 / 21:55:32
Негайно підвищити випуск смітників! Даешь стране мусорные баки!

Донію 2014-09-30 / 21:26:56
Туди ж - в бак!

доні 2014-09-30 / 21:24:10
господи . а куди засунут конюха ?

кирфуш 2014-09-30 / 20:38:39
Я все вірив нашим рідним журналістам. а сьогодні, коли почув, що у шуфрика струс мозку , хочу їх спитати: як може бути струс того, чого нема? Не треба людей в оману вводити. І не треба стільки злості проти хворої людини. Нестик, ще коли був маленьким, випав з коляски і сильно вдарив головку. відтоді все і почалося.

vovk 2014-09-30 / 19:51:20
Ale padla vze ohovtavsja ,ta rozdaje intervju z likarnjanoho lizka. I kaze ,scho vin znav pro te,scho joho zbyrajutjsa zustrity... A v mene ,chomusj zrije dumka,scho ce ,,pobyttja'' bulo nym ze i zamovleno, schob bula kartynka dlja paRASHAnskoho TV z volannjamy pro ,,FASHYSTO -BANDERIVCIV'', jaki rozpravljajutsja z inakomysljacymy. Duze shoze na te! Cej pokydjok -mastak na taki provokaciji.

Степан Крук - Юркові з Коротнян 2014-09-30 / 19:23:59
Отже, пане Юрко, витакож бачили, що Шуфрич сам упав і розтрощив собі пику?

Юрко із Коритнян 2014-09-30 / 19:07:02
Цього козла давно треба було повісити на палю!Зрадник і запроданець мацкальський! Най батьки його бачать кого виховали, ганьба!

Cтепан Крук 2014-09-30 / 18:11:34
Карну справу відкрили по факту побиття Шуфрича! Що за ідіотизм: я особисто бачив як Шуфрич впав фийсом в асфальт. Потім піднявся і знову впав. І так неодноразово... При чому тут міліція? Невже крім мене ніхто більше цього не бачив? Мабуть в Шуфрича епілепсія, а хлопці з "Правого сектору" просто надавали йому першу медичну допомогу.

земляк 2014-09-30 / 18:01:45
Ганьба це навіть не те слово, яке з 2010 року - настирливо кричали люди, а такі, як шуфричі... думали що цим все і завершиться!

Ні, не завершиться! Запропонована революцією гідності люстрація, нахабно - ігнорується. Злодії та брехачі - знову рвуться до влади та лізуть у Верховну Раду...

Висновок: ніколи не можна ігнорувати волю людей та нізащо не можна знущатись над тим народом, інтереси якого тобі, останні - довірили!

З тими ж хто ігнорує думки та вимоги людей - буде... аналогічно!

P.S. А з тими черяниками, які полишивши свій, рідний, Закарпатський, а головне, ТОЛЕРАНТНИЙ край - пішли шукати власної "долі" (читай красти та брехати) у другі регіони України, як бачимо... буде ще гірше (бо сидів би собі тихо, вдома, як це роблять вже не один рік: балоги з ратушняком, чучкою і т.д., то й морду б не набили.... одесити!).

lemak 2014-09-30 / 17:30:12
Ах ОДЕССА, жемчужина у моря, який праздник нам всим зробила.
Час уже i нам цей чудовий "почин" в Закарпаттi втiлювати в життя.
Благо кандитатив хватае.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая