Про це повідомляється в заяві ради ЄС.
"Нові санкції накладуть заборону на в'їзд та заморозять активи ще 24 осіб, у тому числі і тих, хто пов'язаний з повстанцями в Східній Україні, а також уряд Криму, російських чиновників та олігархів", - пише видання.
"Таким чином загальна кількість осіб, на яких поширюються санкції становитиме 119, в той час як активи 23 компаній залишаться замороженими", - говориться в повідомленні.
Окрім того, громадяни ЄС і компанії не зможуть надавати кредити п'яти найбільшим російським державним банкам. Також ці банки будуть відсторонені від залучення коштів на термін більше 30 днів.
Такі ж обмеження були поширені і на три найбільших російських оборонних компаній і три найбільші енергетичні компанії, говориться в повідомленні.
На брокерські послуги також розповсюджується заборона.
Крім того, деякі послуги, необхідні для глибоководної розвідки і видобутку нафти, зокрема в Арктиці, а також пов’язані з сланцевими проектами в Росії, більше не будуть надаватися, наприклад буріння, випробування або геофізичні дослідження.
Обмежувальні заходи Євросоюзу проти Росії в енергетичній галузі стосуватимуться лише нафтового сектора.
Про це повідомив журналістам високопоставлений чиновник ЄС на умовах анонімності у Брюсселі в четвер.
"Газовий сектор не підпадає під санкції ", - сказав співрозмовник ЗМІ.
У той же час заборона на експорт товарів подвійного використання та технологій для військового використання в Росії буде розширена на дев'ять змішаних оборонних підприємств, які не повинні отримувати товари подвійного використання з ЄС.
Як повідомив сьогодні президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей у телефонній розмові із президентом України Петром Порошенком, Нові санкції проти Росії наберуть чинності у п'ятницю.