Балога: Президенту слід визначитися, хто його союзники - народ, чи так звана еліта Донбасу

Народний депутат Віктор Балога прокоментував у своєму Фейсбуку інформацію про зустріч канцлера ФРН Ангели Меркель з представниками влади Донбас, що її було організовано в рамках її візиту в Україну.

Балога: Президенту слід визначитися, хто його союзники - народ, чи так звана еліта Донбасу

"Чи можемо ми сказати, що нинішня Верховна Рада, яка обиралася шляхом підкупу, погроз і фальсифікацій, користується суспільною легітимністю? Ні!

Чи можна вважати представниками Донбасу людей, які вчора носили колорадські стрічки і допомагали Януковичу ставити країну на коліна? Ніколи!

Так чому влада з ними заграє? Хто вони такі, щоб зустрічатися з Меркель? Тому, Президенту слід визначитися, хто його союзники - народ, чи ті, хто називають себе елітою Донбасу", - пише В.Балога.

23 серпня 2014р.

Теги: Меркель, Донбас, Порошенко

Коментарі

виктория 26.08.2014 / 09:24:53
Человек столько раз человек сколько языков знает.и не важно на каком языке он будет любить Украину!!!

Закарпатець 24.08.2014 / 13:34:30
Пишу тому ко каже аж я не патріот я ще буший патріот гі ти а мову я знаю нич не буйся за ня.

Олександр 24.08.2014 / 12:47:06
2 Балога

Не набридло? :)

до закарпатця 23.08.2014 / 23:19:13
навчися писати грамотно рідною мовою,бо який ти патріот ,якщо рідну мову не знаєш?

Закарпатець 23.08.2014 / 21:17:18
Нам треба руських воняку угнати вон із нашої землі аби буш їх туй не видіти нігда.

НОВИНИ: Політика

16:07
/ 2
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
» Всі новини