Закарпатський БНУНС закликав комуністів, соціалістів та Блок Литвина теж роздавати гроші виборцям

Вчора, 6 вересня, під час прес-конференції в Ужгороді керівники Закарпатського штабу БНУНСу спростували звинувачення керівників закарпатських партій та блоків: СПУ, комуністів і Блоку Литвина у використанні адмінресурсу та підкупі виборців і назвали ці звинувачення безпідставними.

«Ми цим (допомога громадянам, – ЗІК.) займалися, займаємося і будемо займатися у відведений законом для цього час. І не треба ті речі, які ми робимо постійно звужувати в одне виборче коло. Допустимо, що у процесі роботи можуть виникнути помилки, ми їх виправляємо», – прокоментував керівник Закарпатського регіонального штабу Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Іван Балога. Він також висловив побажання іншим політичним силам «не говорити і обговорювати інших, а робити ці речі самим».

Керівник Ужгородського міського штабу Блоку «НУ – НС» Микола Вегеш назвав передвиборчі дії опонентів примітивними. «Я чекав чогось більш серйозного. Такої примітивної кампанії з боку правлячої партії я навіть не чекав. Чи їм не стало грошей заплатити російським політтехнологам?», – висловив подив пан Вегеш. Мер Мукачева Василь Петьовка відповів стосовно звинувачень у небажанні чи то неспроможності преси надати площу певним політичним організаціям: «У Мукачеві, на відміну від обласного центру, не існує комунальної преси. Ми працюємо на договірних основах».

І ще, як зауважував Василь Петьовка, в Мукачеві працює близько 12 компаній – власників біл-бордів і всіх їх контролювати мер не може. Щодо біл-бордів, Іван Балога додав, що на Закарпатті їх понад 1000, з яких «НУ – НС» уже давно замовила «всього на всього близько 100».

***

6 вересня, під час прес-конференції керівники штабів обласних осередків партій та блоків: Іван Мигович (КПУ), Михайло Сятиня (Блок Литвина) та Іван Свистак (СПУ) виголосили заяву щодо масових порушень виборчого законодавства на Закарпатті, Претензії партійців передусім стосуються блоку НУНС. Іван Мигович стверджує, що ветеранам та малозабезпеченим громадянам надають гроші під розписку. Але ці відомості використовуються для внутрішніх потреб партії і побачити їх спостерігачам майже неможливо. Крім того, головний комуніст краю каже, що отримав інформацію про збір паспортів відсутніх нині громадян і є підозра, що за них голосуватимуть інші.
ЗІК
07 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
10:44
/ 1
На Закарпатті рятувальники прибрали 22 дерева, що впали внаслідок вечірнього буревію Фото новина
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
00:06
/ 4
Голову Жденіївської селищної ради Василя Култана затримали на хабарі у 100 000 грн Фото новина
» Всі новини