Закарпатці організовуються в групи з відловлювання кремлівських провокаторів і дестабілізаторів

Усі кінці дестабілізації ведуть до керівника "Украинского выбора" ВІктора Медведчука. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив громадський активіст з Іршавщини Михайло Ловга.

Закарпатці організовуються в групи з відловлювання кремлівських провокаторів і дестабілізаторів

- За останні дні забагато тривожної інформації та незрозумілих подій. Їздять так звані "представники військкомату" з міліцією виловлюючи прямо на вулиці призовників та військовозобов'язаних. Чоловіки спортивної статури в масках, уночі їздять вулицями сіл і примусово забирають хлопців в АТО. Всі ці події та їх інтенсивне обговорення збурили наших людей, де і лягає темна пляма на місцеві військкомати та владу загалом.

Зрозумілими є дві речі:

1. Працівники військкомату та міліції не можуть навіть теоретично собі такого дозволяти, АЛЕ...
2. Диму без вогню не буває!

Тут і напрошується висновок: хтось успішно влаштовує в нашому регіоні дорослі провокації, де жінки перекривають шляхи автодоріг та інші акції в знак протесту, а чоловіки ночують в лісі, бо їх саджають в мікроавтобуси. Враховуючи всі події останніх днів на Закарпатті, зараз ми мусимо організуватись в мобільні групи з місцевих активістів і виловлювати "чоловічків в масках" в нашому районі. Дуже попахує сепаратизмом та намаганням штучно дестабілізувати ситуацію на нашому Закарпатті. Перша група вже створена і приступає до роботи.

P.S. Згідно з зібраною нами інформацією з різних джерел - всі кінці ведуть до славно-сумнозвісного кума х#йла. І, куди дивиться наша міліція та СБУ?

31 липня 2014р.

Теги: військкомат, мобілізація, дестабілізація

Коментарі

Закарпатець 2014-08-10 / 14:08:25
Тот Медведчук хоть живий чи дись іздох воняк паскудний.

свій 2014-08-03 / 10:07:57
Перевірте діяльність Православної Церкви МП, а особливо деяких священиків. От, наприклад у Верхніх Лазах, Волівецького р-н священник возив зброю із Росії і про це відкрито говорять жителі цього села. В деяких людей прихильних священику на будівлях висить російський прапор. Де дивитьс СБУ?

чай на двох 2014-08-02 / 17:23:25
СБУ досидиться поки народ і їх за яйця не візьме. Послухайте розмову чільників СБУ з журналістами: ні однієї компетентної відповіді, розгубленість, повний непрофесіоналізм. Це вам не контрабасів кришувати та бізнес по заказу віджимати. служаки срані.

6122 2014-08-02 / 13:08:25
Де закарпатське СБУ?? Чекає, поки захоплять будівлі сепаратисти, як це було в Донецьку. А там виявиться склад зброї. Схема відома. Захоплення адмінбудівель в Ужгороді - це перші кроки. Відкрийте нарешті очі!Громадо! Не давайте жити тим поплічникам сеператизму.

Сабадош Юрій 2014-08-01 / 11:31:33
АПОЛІТИЧНІ ДУМКИ ВГОЛОС:
Дійсно відбувається штучна дистабілізація (але й це один з методів війни) і хтось це робить. "Ноги ростуть" від москальні і тих, кого вони фінансують, а це
- "бійці кадильного фронту" Московітського патріархату (жоден злодій не доїть бюджет так гарно, як Сидор Москві вже роками);
- представники лауреату в номінації "Формалін Року" та "Кум Хуйла" - МЕДВЕДЧУКА@co., а це Чубірко і т.д.;
- і, класично, Партія обРигів - ЯКІ РОБИЛИ МАКСИМУМ БІДИ ДЛЯ УКРАЇНИ ПРИ ЯНЕКУ, ТАК І ТЕПЕР. ВОНИ ЯКОСЬ ПОСТРАЖДАЛИ? НІ....
ВОНИ ПРИ ВЛАДІ, ЯКУ В ЗАКАРПАТТІ ОЧОЛЮЄ ЛУНЧЕНКО. ІНТЕРЕСИ РИГІВ ДЕСЬ СТРАЖДАЮТЬ? НІ...
ВАРТО ЗАДУМАТИСЯ: ЯКЩО МИ "ТАКІ РОЗУМНІ", ВСЕ ЗНАЄМО, РОЗУМІЄМО, МОЖЕМО ЛЕГКО ЗМІНИТИ, ТО...ЧОМУ НЕ ЗМІНЮЄМО?

О.Д. 2014-07-31 / 23:45:39
До ОЛега, Берегово

Питання загалом не до мене. Я сам охрініваю))

сорри 2014-07-31 / 23:05:56
2 Юрій
Там, де сильні осередки УПЦ Московського патріархату (РПЦ)

закарпатець 2014-07-31 / 22:42:58
Куди звертатись для підсилення групи по виловлюванню колорадів та їх прислужників?

Юрій 2014-07-31 / 22:37:02
А ви подивіться в яких районах заварушки відбуваються - не наводить ні на яку думку?

Місцевий 2014-07-31 / 18:58:45
Так званний Кум досить таки далеченько від Закарпаття. Тут у нас вдома перший хто прикриває РиГів так це Лунченко, ось кого першого треба брати за яйця. Всі Риги й далі продовжують керувати як в ОДА безпосередньо, так і очолюють вони й ключеві відділи й управління. Хтось хоче мене переконати що та "гвардія" Україні бажає добра? А й ще в таких умовах. Ось звідки треба починати, цей СМОЛОШ злигався з Регіоналами всього за декілька обласних депутатських штиків, тому то й порядок такий, тому то в Краї й поширюються сепаристичні настрої.

Олег, Берегово 2014-07-31 / 18:00:15
Олеже, питання треба ставити й так:
чому взагалі кум хуйла досі на свободі?

Що заважає відкрити проти нього справу та заарештувати?
Це просто дебілізм якійсь - Єфрємов, Ахмєтов, Кум Хуйла... - на волі.

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"