За гроші, акумульовані на потреби батальйону тероборони, частково закупили спорядження для прикордонників

Матеріально-технічне забезпечення військових батальйону та тих закарпатців, які сьогодні перебувають у зоні АТО – першочергове завдання.

Про це йшлося сьогодні, 28 липня, під час брифінгу.

Як було поінформовано, сьогодні в області меценати, благодійні та громадські організації збирають багато речей та коштів для наших військових. Було прийнято рішення, що ці гроші і речі будуть використані і для потреб батальйону, і для військових в АТО. Зокрема, днями спорядження було закуплено для прикордонників, які поїдуть на Схід.

Зараз багато спекуляцій на тему, що стосується розподілу грошей для потреб армії. Для того, щоб гроші були витрачені максимально ефективно, працює робоча  група з представників громадськості, журналістів, представників громадських організацій.

Ті гроші, які були зібрані меценатами, небайдужими громадянами, будуть витрачатися на першочергові потреби: ми отримуємо перелік від військових, прикордонників, міліції тощо необхідних їм речей і намагаємося придбати потрібне спорядження.

Григорій Дорошенко, представник Закарпатського обласного координаційного центру з питань оборонної та мобілізаційної діяльності, юридичної та правової допомоги розповів, що Координаційний центр працює для злагодження усіх дій для допомоги як батальйону, так і військовим в зоні АТО:

 - На сьогоднішній день в батальйоні територіальної оборони створена робоча група для контролю за розподілом коштів  та визначення першочергових потреб батальйону. Усі гроші, які були виділені сесією обласної ради, чи зібрані небайдужими громадянами – контролюються і представниками громадськості, зокрема, - наголосив Григорій Дорошенко.

Прес-центр Закарпатської ОДА

28 липня 2014р.

Теги: батальйон, АТО, прикордонники

НОВИНИ: Політика

20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 12
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
10:16
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Владиславом Мельником Фото новина
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
» Всі новини