Посилити нашу армію, підняти бойовий дух та нанавести порядок із забезпеченням військових мали б і військовозобов’язані колеги-народні депутати. Я маю на увазі не фотографуванням біля блокпостів і не роздачею інтерв’ю у камуфляжах, а реальною роботою на передовій кожного по своїй спеціальності. Тому, було б правильно пошвидше розпустити цей парламент, а нас - народних обранців - мобілізувати, щоб зайняти своє достойне місце в захисті країни.
Головна хвиля мобілізації має бути сформована з представників правоохоронних органів, які вміють користуватися зброєю і знають, що таке військова дисципліна. Чисельність МВС, СБУ, ГП на сьогодні у кілька разів перевищує середньоєвропейські показники і їх часткова мобілізація жодним чином не позначиться на стані громадського порядку в регіонах. Тому в зону АТО ми маємо спрямувати:
- пенсіонерів силових структур віком від 40 до 55 років;
- 10 відсотків від особового складу МВС (30-35 тисяч);
- 20 відсотків від особового складу СБУ (8-10 тисяч);
- 30 відсотків від особового складу ГП (1-1.5 тисяч)
Вважаю, що мобілізація, яку визначив сьогоднішній непродуманий закон – має бути останнім етапом, після того, як держава мобілізує професійних військових і правоохоронців. І можливості виправити помилки у влади ще є. Головне - виправляти їх максимально швидко, бо йдеться не лише про економіку держави, а, насамперед, про людські життя
Патріотка 2014-07-23 / 23:42:50
В першу чергу мають показати приклад депутати всіх рівнів, їх сини, зяті і т.д. та високопосадовці. І лише після них наші закарпатські хлопці з простих сімей , в других рядах після "ізбранних" , поїдуть в зону АТО. І не забудьте про "біженців" зі Сходу - чоловіків, які дуже комфортно почуваються у нас, на Закарпатті, і нас називають "лохами". Співати пісні про патріотизм вже досить, наїлися, тип паче , що держава аж ніяк не переживає за своїх дітей.Жінки Закарпаття, обєднуймося ! Захистім своїх синів. Наша дорога до воєнкоматів!