Впроваджувані на Закарпатті енергозберігаючі заходи дозволять зекономити до 30% споживання газу

Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року говорили під час відеоконференції з регіонами України. Участь у нарада взяв директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Віктор Лукеча.

Закарпатською обласною адміністрацією вживаються заходи щодо впровадження енергозберігаючих заходів у господарському комплексі краю.

Так, за 6 місяців 2014 року в області було спожито 311,7 млн. м. куб. природного газу, за аналогічний період минулого року – 392,3 млн. м. куб. Економія, відповідно до минулого року, склала близько 20%.

Враховуючи, що основним споживачем природного газу в області є населення (90%), особливу увагу необхідно звернути на впровадження енергозберігаючих заходів саме для цієї категорії споживачів.

За 6 місяців 2014 року економія споживання газу населенням області склала 19%.

Розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія Лунченка в області утворено Антикризовий енергетичний штаб. В цей час формується перелік обласних першочергових заходів зменшення споживання природного газу.

Органами місцевого самоврядування розробляється проектно-кошторисна документація на переведення або автономне встановлення на 28 об’єктах бюджетної сфери котелень, що працюватимуть на альтернативних видах палива (палети, брикети, відходи деревини, тощо).

Для забезпечення енергоефективності та енергозбереження рішенням сесії обласної ради з обласного бюджету виділено 3 млн. грн. для Ужгорода, Хуста, Мукачева. 

Загалом, весь комплекс заходів, які зараз впроваджуються в області,  дозволить зекономити споживання природного газу до 30%.

 

Прес-центр ОДА

 
18 липня 2014р.

Теги: Енергозберігаючі заходи, газ

НОВИНИ: Економіка

10:53
За 12 місяців в Ужгороді ввели в експлуатацію квартир на 12% менше, ніж роком раніше
16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
» Всі новини