Депутати Іршавської райради висловили недовіру голові РДА

Після емоційного обговорення на сьогоднішній сесії Іршавської районної ради було прийнято рішення про розгляд питання щодо висунення недовіри голові Іршавської РДА свободівцю В.Свічкарю.

Депутати Іршавської райради висловили недовіру голові РДА

За відповідне рішення проголосувало 37 районних обранців. Дане рішення передадуть на розгляд голові Закарпатської ОДА Валерію Лунченку, повідомляє Irshava News

Причиною висловлення недовіри послугувало, начебто, небажання продовжувати контракт з Агенцією лісового господарства України директору ДП «Довжанське ЛМГ» Василю Леднею.

Передувала цьому масова бійка, що відбулася під час позачергової сесії - спершу між головою райради та представником місцевої ВО “Свобода”, що переросла у масове з'ясування стосунків, в якому взяло участь близько 30 чоловік. 

Нагадаємо, що на посаду голови РДА В.Свічкаря призначено 30 квітня поточного року.

 

20 червня 2014р.

Теги: Свічкарь, недовіра

Коментарі

Іршавщина 2014-06-22 / 23:29:21
Ко робив із Свічкарем кажуть, що безтолковий, як валянок. Дві слова звязати не може. Та й досвід роботи у нього серйозний - півставки юриста в районній поліклініці.

міжгіря 2014-06-22 / 22:54:53
Свобода то козди такі як у нас у Міжгірю свободівці Барани, котрих щурь купив за 1 тисячу доларів заплатив курві та жидці колочавській Оксані, котра одному Барану є жонов а другому барану є матірьов, щур тепер голова міжгіря, малий баран заступник голови РДА, старий баран скоро стане у сільраді пуцкососос, а жидка Ксюша взяла штуку баксів і сделала шурям отсос в нагрузку. Свобрда то скоти прадажні які стали в крісла на людській крові і все забули.з жи

Від народу 2014-06-22 / 16:20:23
Молодець Свічкр!!Держися і наводи порядок!!Не бійся нічого!!Простий народ з тобою!!Банду геть!

Економіст 2014-06-22 / 16:13:43
Директор лісгоспу хвалитья що податки та зарплату не боргує,Чому не похвалиться кілько лісгосп мае боргів перед підприємцямти та Фіромою Єно що його кредитують!Фактична він ці гроші пустив на ці цілі ,а наспровді лісгосп повний банкрут через газдування Леднея!!

Їван 2014-06-22 / 16:01:10
Ледней зобрав людей на свою підтримку чисто як Янукович бюджетників у Київ!!Ганьба !Треба достойно іти геть за свої гріхи перед народом за підтримку злочинної влади!!

фоштер 2014-06-22 / 15:57:00
доста Ледней збирав голоси за рігіоналів та Ковбаска!!Гет го!!

Отак 2014-06-21 / 15:52:14
Та балогівці з ригами готові все зробити аби зубами лишитися при владі, бідна іршавщина, що має таку ганебну райраду, їх всіх треба виносити з того залу разом із крвслами, тоді буде порядок на іршавщині. Голова РДА непідкупний, тому і не вигідний ні одним ні другим. Звараз лиш іршавці можуть шось змінити, люди підіймайтеся, не дамо ірщавщину в обіду, гнати в шию балогунів і ригів!!!

коля 2014-06-21 / 11:23:46


Видалено три коментарі через ненормативну лексику і зловживання багатоніковістю. Адмін


сусід 2014-06-20 / 23:20:16
Інтересно, чи щи коплять камінь у селах Арданово і рядом і кото кришує, наверно вже нові, бо нова влада. І що ся поміняло, одні криші поміняли інших, а прості люди гинуть на війні. Ну і що, нашто була ця революція і кому вна вигідна?

сер 2014-06-20 / 22:20:52
наверно дуже мішать ім робити своі схеми тому й хочуть го убрати бикота риговська і єцовська, но нічого прийде і на них другий етап національноі революцію та й будуть втікати як і янукович!

Молодці 2014-06-20 / 22:01:49
Таке треба зробити в Березному.Наші депутати говнюки таке не зроблять решіонали долбані. Влада міняється і шапка крутицься ганьба

Іршавка 2014-06-20 / 21:20:00
Чесноє слово, люди нич не хочуть міняти. Задар хлопці умирали тай умиравуть дальше... У райраді нич ся не поміняло, а голова РДА почав знімати старі кадри та класти нові, айбо нам і так не добре... Лиш анде казали, що всі реги полишалися, туй почав процес помалу йти і нараз недовіра... Бояться за свої місця... а тот добромільський уже достав, звізда, усюди ним повно...

Н-ДА 2014-06-20 / 17:30:36
був один нормальний чоловік,і того днесь ізняли бувші риги із балогівцями завто,што той зняв злодія з посади голови лісгосподарства.

н. справедливий 2014-06-20 / 15:42:03
иршавські свинопаси ви що зовсім з глузду з"Їхали7 деребанете посади коли" коли наша держава знаходиться в такій біді;Добромільський чи як тебе там"збирай свою пиздобратію і йди на заист держави а най тя голова не болить што ще мож украсти іде бись ще взяв я кі копійки за очередное теплое місто

123 2014-06-20 / 15:30:07
Голова райради

123 2014-06-20 / 15:27:19
Аголова то "ненастоящий"бо не пройшов спецперевірку,мішає кримінальне минуле,сьогодні це далось взнаки.

Адмін 2014-06-20 / 14:55:14
Ви що, читати не вмієте? Джерело вказано в тексті.

Іршавчанин 2014-06-20 / 14:47:42


Чому не вказуєте посилання звідки взяли інфу??? ось першоджерело! **** вказуйте!


НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"