На Іршавщині відбувся чемпіонат Закарпатської області з мотокросу (ФОТО, ВІДЕО)

У неділю, 15 червня, на Іршавщині відбувся чемпіонат Закарпатської області з мотокросу. Змагання проходили за містом в урочищі «Берег-Лоза».

На Іршавщині відбувся чемпіонат Закарпатської області з мотокросу (ФОТО, ВІДЕО)

Участь у екстремальних гонках взяли більше 60-ти учасників. Гостями стали мотокросмени із Тячева, Хуста, Мукачева, Берегова, Виноградова, Ужгорода, Сваляви і Великого Березного.

Організатором виступила Іршавська районна рада. Змагання відбулися за підтримки народного депутата України Павла Балоги.
У офіційному відкритті взяли участь голова РДА Вячеслав Свічкар, в.п. голови райради Петро Добромільський, міський голова Степан Бобик, головний суддя змагань, голова обласної федерації мотокросу Віктор Стегура побажали учасникам успіху. Офіційне відкриття розпочалося вшануванням пам’яті та хвилиною мовчання за загиблими напередодні військовими в Луганську.

Мотоциклетний спорт один із найвидовищніших технічних видів спорту, що сприяє зміцненню обороноздатності держави. Вміле володіння мотоциклом є доброю підготовкою до служби в лавах української армії. Уже третій рік поспіль іршавчани – любителі екстремальних змагань, мають можливість подивитися на запеклу боротьбу молодих хлопців на «металевих конях». Спостерігати за перегонами спокійно несила жодній душі. Всі заїзди були неймовірними – адреналін  переповнював як спортсменів так і вболівальників.

За результатами серед наймолодших мотоциклістів другу сходинку посів наш земляк Михайло Васько, а Павло Кізляк був третім. Вдало виступив на змаганнях тренер іршавської команди Іван Віраг, до речі, він зайняв друге місце. Технічна несправність мотоцикла в ході змагань не дозволила мотокросмену Івану Кізляку стати призером.

У підсумку 1 місце вибороли хустяни, 2-ми стали берегівчани, 3 - команда Ужгорода.

Крім того, свою вправність продемонстрували і ветерани мотоциклетного спорту, серед них Юрій Андрела.

Призери змагань нагороджені грамотами райради та обласної федерації спорту, грошовими преміями, а кубок від федерації вручено Івану Вірагу.

16 червня 2014р.

Теги: мотокрос, мотоцикл

НОВИНИ: Спорт

03:12
У Хусті відбулися Khust Half Marathon і Чемпіонат України з бігу по шосе Фото новинаВідео новина
01:37
/ 2
Футбол. Зимовим чемпіоном Закарпаття-2025 став ФК "Медея – Невицький замок" з Оноківців Фото новина
16:49
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України Фото новина
13:12
Мукачівець Олег Халілов здобув "греко-римську" "бронзу" на чемпіонаті Європи U-23 Фото новина
17:42
В Ужгороді пройде Чемпіонат України з велоспорту-МТБ
21:03
/ 2
Цьогоріч на Закарпатті відбудуться відразу чотири масштабні забіги Фото новина
21:03
В Ужгороді відбувся "Кубок Ужгорода з флаг-футболу" пам’яті Данила Богуславського Фото новина
20:32
Закарпатка Данча показала найкращий результат сезону на етапі Кубку світу зі сноубордингу
16:42
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв Фото новина
11:43
У квітні в Ужгороді проведуть Uzhhorod Half Marathon 2025
14:26
/ 1
У Мукачеві відбудеться чемпіонат України з хортингу
19:05
/ 1
Закарпатка Аннамарі Данча стала абсолютною чемпіонкою Відкритого чемпіонату України зі сноубордингу Фото новина
20:58
ФК "Минай" офіційно презентував нового головного тренера – Калиниченка
20:38
/ 2
"Минай" визначився з головним кандидатом на пост головного тренера
16:05
/ 14
Федерацію боксу Закарпатської області очолив Павло Балога Фото новина
22:54
В Ужгороді відбувся зимовий Чемпіонат України зі спортивного орієнтування Фото новина
02:50
/ 4
Усик вдруге переміг Ф’юрі та захистив чемпіонські титули
11:26
В Ужгороді нагородили переможців чемпіонату міста з аматорського футболу
18:15
/ 4
В Ужгороді під час благодійного забігу зібрали 51 тис. грн Фото новина
22:59
Під час благодійного забігу в Ужгороді збиратимуть кошти для важкохворої доньки військового
16:39
/ 2
Закарпатка з села на Тячівщині потрапила в ТОП-4 у категорії на турнірі "Arnold Classic Europe" у Мадриді Фото новина
18:00
/ 4
На фестивалі в Ужгороді 10-річний мукачівець Василь Маєвський встановив нові рекорд и України та світу з підняття 24-кілограмової гирі дитиною Фото новина
20:57
У благодійному півмарафоні в Мукачеві взяли участь близько 500 учасників Відео новина
11:36
/ 1
Студентка УжНУ виборола бронзову медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу Фото новина
18:36
21 вересня відбудеться Мукачівський півмарафон
» Всі новини