У закарпатському Воловці двоповерховою матірною абревіатурою послали Путіна (ФОТО)

Закарпатці не залишаються осторонь подій в Україні.

Мешканці Закарпатського райцентру Воловець в доступний їм спосіб також висловили свою позицію щодо агресії Росії і конкретно президента РФ Владіміра Путіна в Україні. Вони вивісили на фасаді свого двоповерхового будинку вертикальний банер зі зрозумілим всій Україні змістом.

18 травня 2014р.

Теги: Воловець, Путін

Коментарі

ПУТИНУ СЛАВА!!! 2015-01-09 / 18:50:48
Бандерлоги лохи и гнойное мясо на убой! Туда вам и дорога скоты без роду племени и памяти. Мы Поляки - Волынь не забудем, и не простим её вам никогда , не надейтесь. Припомним когда время придёт как ваши герои резали наших дедов как свиней только за то что они поляки! Еуропейци-х у е вы!

навроцький 2014-10-09 / 21:52:25
Украинке! которая заступается за падло Путина. Пошла НХ и вспомни, что в Европе тоже был Путлер В 30-х, 40-х. и его послали. А тебя уже природа опустила: ниже некуда: путиловка-кацапка.

Украинка! 2014-10-09 / 13:04:00
Вы же люди!!! Вспомните об этом!!! А не мусор!!! И в европу ломитесь, а опустили сами себя этими коментариями, как быдло на базаре.....когда БОГ хочет наказать человека - он лишает его разума!

Put in и поглубже 2014-10-07 / 21:53:44
Не треба нічого придумувати. Прізвище Путин говорить саме за себе. Put in (переклад з англійської - "покласти в") покласти як найглибше, запихнути його куди-небудь, щоб цей карлик не вбивав наших найкращих хлопців, залишив нашу країну в спокої. "Put in" и поглубже (пожелание для Путина в день его рождения).

ДаБудеТак!!! 2014-10-06 / 14:03:51
ПТН ПТХ ПНХ ЗДХН!!!

Анна 2014-09-18 / 20:50:36
ВСЯ УКРАИНА должна на каждом доме офисе заборе вывесить плакаты-ПУТЛЕР-Х-УЙЛО = ПТН ПНХ ПЛЮГАВЫЙ КАРЛИК АДОЛЬФ

Сергей Пугачев 2014-09-18 / 15:14:19
Для путина золоту пулю

Никколос 2014-09-17 / 23:51:12
Сдохнуть мало. В мучения сгнить. Столько горя, слез, крови этот хутин сделал для людей. В аду гореть ему!!!!!!!!!!!!!!!!

саша киев 2014-09-17 / 23:10:09
путин- минимум 30 млн.человек каждый день желают тебе сдохнуть

мака 2014-09-16 / 23:57:10
діло не в Росії, нас націлюють один на одного євреї. Чого у влади не можуть бути українці, чим ми гірше за ниих?

Росіянин-"бандеровець",тобто НеХ-ло 2014-09-07 / 10:07:24
Нас не більше 0,5%,але ми є!І є надія,що через ще 500 років існування М
осковії нас було б аж 1%.У цього народу,у москалів,стільки душевної отр
ути і невиліковної жаги отруїти все і всіх навкруги,що навіть більш як 40% населення РФ--етнічні українці--стають ще запеклішими ворогами Нень ки Руси,ніж самі нащадки дикунів-людожерів(угро-фінів,що жили на майбут ній Московіі до того,як РУСИ-українці,білоруси набудували їм міст та пр
инесли вогонь і колесо).Дикунів з ПХ--назад,у печери!Слава Руси-Україні!

Oksanka 2014-09-06 / 11:57:27
Якщо розмовляти на ріній украінській мові, жити на украінській рідній землі, щиро любити свою відчизну-це означає бути бендерівкою...тоді так я БЕНДЕРІВКА і пишаюсь цим! СЛАВА НАЦІІ!
ПТН ПНХ!!!

Игорь 2014-08-31 / 19:49:10
Уже давно по всем городам Украины прошло молодежное шествие, по всем улицам, молодые люди на весь город кричали ПРАВДУ, теперь время пришло и к банерам. Вот поскорее бы это х*йло сняли с столь ответственного поста - весь мир вздохнёт и поблагодарит освободителей.

Ульрих 2014-08-12 / 18:35:13
Молодцы! Я преклоняюсь перед западной Украиной. Нам есть чему у них поучиться. Бесстрашию, патриотизму и многим другим вещам. Слава Украине!

POLICE 2014-08-11 / 12:09:09
ВСЯ АМЕРИКА С УКРАИНОЙ. путлер фашист.

Олег 2014-08-11 / 09:17:48
Вообще то он там уже 2 месяц висит , тоже мне новость . Да и не только там , я видел еще на 2-х станциях )))

krim.ua 2014-08-09 / 20:20:23
Крыьский референдум был липовый, только 15 процентов населения Крыма проголосовало за присоединение к России, 17%, которые тоже пришли , проголосовали за расширенную автономию в составе Украины. Итого 32%. 68% не ходили голосовать, не считая референдум, организованный бригадиром организованной преступной группировки гоблином, легитимным. Под дулами автоматов оккупационных российских войск, бандитами с Дона и Чечни, по приказу и финансированые президентом П. и ГД РФ, а также дважды зэком Я., надругались над всеми жителями Крыма, даже теми, которые в корыстных целям решили сделать бизнес на разнице пенсий. Все очень мерзко, но это чувство неизвесно стареющему, впавшему в необратимый климактерический период бывшему носильщику чемоданов, кгбэшнику, заигравшимуся жизнями своего народа и украинского. И поверьте, что после этого "изнасилования" Крыму придется долго отмываться волнами Черного моря, которые с отчаянием будут выбрасываться на пустынные пляжи. Добрый, солнечный, пусть даже немного смешной и бесшабашный, но гостеприимный украинский Крым изчез. На этом месте, бряцая оружием и ненавидя все живое вокруг, родился уродец от кровосмесительной связи альфа-самца и зэка.

Наталка 2014-08-05 / 17:10:54
Я житель Донбасу в семи поколіннях.Донбас- це Україна! Путін- вбивця. Йому нас не зламати

Владимир 2014-07-24 / 21:38:34
Посмотрите на Путина,Медведева,Лаврова у них морды от лошади,осла и быка внимательно присмотритесь,их нужно зя яй.... вешать на Крещатике.Это животные а не люди.

Валентина 2014-07-24 / 09:47:07
Погоджуюсь!Йому робити нічого в Україні!

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України