Ляшко в Ужгороді виступав на тлі банера "комедія на 2 дії" (ФОТО)

Сьогодні, 17 травня, у рамках передвиборчого туру пеерд ужгородцями виступив кандидат на посаду президента України Олег Ляшко.

Ляшко в Ужгороді виступав на тлі банера "комедія на 2 дії" (ФОТО)

Виступ кандидата відбувався на площі перед Закарпатським облмуздрамтеатром.

Послухати епатажного нардепа прийшли близько сотні городян, деякі з яких були одягнені у відповідні футболки, а інші тримали тематичні прапори з вилами.

Мітинг тривав близько години. О.Ляшко, одягнений у вишиванку, закликав боротися з ворогами та диверсантами і берегти територіальну цілісність України.  Все завершилося виконанням гімну України, фотографуванням і афтографами.

Як ілюстрація - кілька чудових фото з події від Сергія Денисенка.

17 травня 2014р.

Теги: Ляшко

Коментарі

Юрій 2014-05-18 / 19:08:24
Адмін, я не вірю своїм очам. Ви точно перевірили всі IP???))

О.Д. 2014-05-18 / 16:39:40


2 Олександр 2014-05-17 / 20:54:16 Закарпаття онлайн не висвітлювало приїзд Порошенка. Була тільки одна інформація в блозі М-студіо.

2 Віт

Було б добре, якби ви розповіли детальніше про ту касу, в якій журналісти ЗО отримують зарплату. Бо наразі живемо і працюємо за те, що надходить від реклами, і що трачу я з власної кишені. А тому на цьому тлі вже дуже дістали такі як ви, які, мабуть, звикли отримувати зарплату і не вірять, що хтось може жити і працювати за іншими принципами.


YURIYю 2014-05-18 / 16:16:56
Судячи за рівнем "ошколованості","пидираст" - це ви, нешановний.

Циля 2014-05-18 / 16:11:37
Думала голосовати за Ляшка, айбо розум шепче: голосуй за Гриценка

АНЦЯ 2014-05-18 / 15:03:35
ДУМАЛА ГОЛОСУВАТИ ЗА ГРИЦЕНКА, АЙБО РОЗУМ ШЕПЧЕ: ГОЛОСУЙ ЗА ЛЯШКА.

ПРАВДА 2014-05-18 / 10:15:01
ЛЯШКО - ПРЕЗИДЕНТ!!!! ГОВОРИТЬ ВСІМ ВСЕ В ОЧІ (владі і опозиції), тому його і не долюблюють ЛИЦЕМІРИ-ХАМЕЛЕОНИ!!!!

ВIКТОР 2014-05-17 / 23:55:15
ЕДИНИЙ З КАНДИДАТIВ ХТО ДIЙСНО ВБОЛIВАЕ ЗА УКРАIНУ

BacxaH 2014-05-17 / 22:07:53
Ляшко молодець от стати йомуб президентом

дея 2014-05-17 / 21:54:25
Діток так виставили на передову, типу Ленін ай дітвак)

Алла 2014-05-17 / 21:20:41
Коротко,просто та дохідливо виступив кандидат,без дурних обіцянок . Жаль мало людей було , але сподіваемося, що до виборів народ ще визначиться з вибором президента. Потрібні нові обличча , нові лідери, нові ідеі--- я думаю, що він це зможе зробити.

Віт 2014-05-17 / 21:09:37
Олександр, ви 1500% правий у всьому... Але в наш час суцільної демократії та свободи слова, справжні новини треба відшукувати на багатьох ресурсах, бо на одному цілковитої правди бути не може(( Як десь читав, незалежність журналіста закінчується біля каси, при отриманні зарплати))

YURIY 2014-05-17 / 20:55:58
Ляшко пидар бузерант !!!!!Вы хотите пидараста в призиденты ?

Олександр 2014-05-17 / 20:54:16
Шановна редакція! Ви б краще сфокусували свою увагу на виступі Ляшка і відмітили його патріотизм, якого так бракує нинішнім українським політикам. Не двозначні натяки на банер за спиною депутата не робить вам честі. Я уважно слідкую за публікаціями вашого сайту і, на жаль, в мене щоразу все більше складається думка про вашу заангажованість. ( для прикладу - освітлення приїзду П. Порошенка).

василь 2014-05-17 / 19:34:05
Чесна.відкрита ,розумна людина Дуже любить Україну і голвне - не злодій !Таких в парламенті одиниці!

Марія 2014-05-17 / 19:32:45
Краще менше та якісніше чим брати й звозити на автобусах й платити.А Ляшко молодець!

Іван 2014-05-17 / 18:59:13
Це один із кандидатів який хоч щось робить, а не краде як інші...а що ліпше хай би було тисячі як у Порошенка? Людей звозили на автобусах, всі мали росписатися що будуть на мітингах. І це на вихідний день!!!!...а фото говорять про непрофесіоналізм фотографа.

Олександр 2014-05-17 / 17:10:03
Тролі :)

НОВИНИ: Політика

03:39
В угорському консульстві в Берегові відкрилася персональна виставка художника Аттіли Коприви
00:20
/ 12
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 5
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 3
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 63
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 16
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 58
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 16
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
» Всі новини