Ляшко в Ужгороді виступав на тлі банера "комедія на 2 дії" (ФОТО)

Сьогодні, 17 травня, у рамках передвиборчого туру пеерд ужгородцями виступив кандидат на посаду президента України Олег Ляшко.

Ляшко в Ужгороді виступав на тлі банера "комедія на 2 дії" (ФОТО)

Виступ кандидата відбувався на площі перед Закарпатським облмуздрамтеатром.

Послухати епатажного нардепа прийшли близько сотні городян, деякі з яких були одягнені у відповідні футболки, а інші тримали тематичні прапори з вилами.

Мітинг тривав близько години. О.Ляшко, одягнений у вишиванку, закликав боротися з ворогами та диверсантами і берегти територіальну цілісність України.  Все завершилося виконанням гімну України, фотографуванням і афтографами.

Як ілюстрація - кілька чудових фото з події від Сергія Денисенка.

17 травня 2014р.

Теги: Ляшко

Коментарі

Юрій 2014-05-18 / 19:08:24
Адмін, я не вірю своїм очам. Ви точно перевірили всі IP???))

О.Д. 2014-05-18 / 16:39:40


2 Олександр 2014-05-17 / 20:54:16 Закарпаття онлайн не висвітлювало приїзд Порошенка. Була тільки одна інформація в блозі М-студіо.

2 Віт

Було б добре, якби ви розповіли детальніше про ту касу, в якій журналісти ЗО отримують зарплату. Бо наразі живемо і працюємо за те, що надходить від реклами, і що трачу я з власної кишені. А тому на цьому тлі вже дуже дістали такі як ви, які, мабуть, звикли отримувати зарплату і не вірять, що хтось може жити і працювати за іншими принципами.


YURIYю 2014-05-18 / 16:16:56
Судячи за рівнем "ошколованості","пидираст" - це ви, нешановний.

Циля 2014-05-18 / 16:11:37
Думала голосовати за Ляшка, айбо розум шепче: голосуй за Гриценка

АНЦЯ 2014-05-18 / 15:03:35
ДУМАЛА ГОЛОСУВАТИ ЗА ГРИЦЕНКА, АЙБО РОЗУМ ШЕПЧЕ: ГОЛОСУЙ ЗА ЛЯШКА.

ПРАВДА 2014-05-18 / 10:15:01
ЛЯШКО - ПРЕЗИДЕНТ!!!! ГОВОРИТЬ ВСІМ ВСЕ В ОЧІ (владі і опозиції), тому його і не долюблюють ЛИЦЕМІРИ-ХАМЕЛЕОНИ!!!!

ВIКТОР 2014-05-17 / 23:55:15
ЕДИНИЙ З КАНДИДАТIВ ХТО ДIЙСНО ВБОЛIВАЕ ЗА УКРАIНУ

BacxaH 2014-05-17 / 22:07:53
Ляшко молодець от стати йомуб президентом

дея 2014-05-17 / 21:54:25
Діток так виставили на передову, типу Ленін ай дітвак)

Алла 2014-05-17 / 21:20:41
Коротко,просто та дохідливо виступив кандидат,без дурних обіцянок . Жаль мало людей було , але сподіваемося, що до виборів народ ще визначиться з вибором президента. Потрібні нові обличча , нові лідери, нові ідеі--- я думаю, що він це зможе зробити.

Віт 2014-05-17 / 21:09:37
Олександр, ви 1500% правий у всьому... Але в наш час суцільної демократії та свободи слова, справжні новини треба відшукувати на багатьох ресурсах, бо на одному цілковитої правди бути не може(( Як десь читав, незалежність журналіста закінчується біля каси, при отриманні зарплати))

YURIY 2014-05-17 / 20:55:58
Ляшко пидар бузерант !!!!!Вы хотите пидараста в призиденты ?

Олександр 2014-05-17 / 20:54:16
Шановна редакція! Ви б краще сфокусували свою увагу на виступі Ляшка і відмітили його патріотизм, якого так бракує нинішнім українським політикам. Не двозначні натяки на банер за спиною депутата не робить вам честі. Я уважно слідкую за публікаціями вашого сайту і, на жаль, в мене щоразу все більше складається думка про вашу заангажованість. ( для прикладу - освітлення приїзду П. Порошенка).

василь 2014-05-17 / 19:34:05
Чесна.відкрита ,розумна людина Дуже любить Україну і голвне - не злодій !Таких в парламенті одиниці!

Марія 2014-05-17 / 19:32:45
Краще менше та якісніше чим брати й звозити на автобусах й платити.А Ляшко молодець!

Іван 2014-05-17 / 18:59:13
Це один із кандидатів який хоч щось робить, а не краде як інші...а що ліпше хай би було тисячі як у Порошенка? Людей звозили на автобусах, всі мали росписатися що будуть на мітингах. І це на вихідний день!!!!...а фото говорять про непрофесіоналізм фотографа.

Олександр 2014-05-17 / 17:10:03
Тролі :)

НОВИНИ: Політика

21:51
Гори і люди. Чи зважають партії на проблеми гірських районів Закарпаття?
20:58
/ 10
Обшук у справі підкупу виборців відбувся і в іншого депутата з фракції мера Ужгорода – Юрія Мандича
20:13
/ 11
Ужгородська міськрада Андріїва отримує зарплату в російському банку, а його брат здає цьому банку приміщення (ДОКУМЕНТИ)
19:42
/ 5
У депутата з фракції мера Ужгорода Прозора-"Трактора" проходить обшук у справі підкупу виборців
10:58
/ 4
На Закарпатті силовики в масках обшукують будинки партійців різних політсил
00:10
/ 9
МЗС попросить перевірити законність візиту Сійярто на Закарпаття перед виборами
22:40
/ 5
Мільйони доларів для "угорців" Брензовича (ДОКУМЕНТИ)
21:28
/ 5
Угорщина хоче дати Москалю свою державну нагороду
16:30
/ 1
У Зеленського негативно оцінюють візит делегації Угорщини на Закарпаття
15:03
/ 9
Угорщина зніме вето на переговори України з НАТО після повернення закарпатським угорцям навчання угорською – Сіярто
14:05
Офіс президента про візит Сіярто на Закарпаття: Поведінка Угорщини є неприпустимою
13:26
/ 3
"Передвиборчі" обшуки тепер проводять на Виноградівщині
12:29
В Ужгороді розповіли про можливість для виборців проаналізувати програми політичних партій
12:12
Кандидат в нардепи, в якого відбулися обшуки на Іршавщині, каже, що не знає, підкуп на користь якого саме кандидата йому інкримінують
08:57
/ 12
Дорога облрада: мільйони на зарплати, дорогі автівки, відрядження і прийом делегацій
06:24
/ 2
Через Андріївих, що знялися, бюлетені для виборчого округу №68 передрукують
17:44
/ 2
Київ попросив Будапешт дотримуватися "червоних ліній" на Закарпатті перед виборами
11:50
/ 8
На сайті НАЗК з'явилася декларація Гайдая як кандидата на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА
09:14
/ 22
На Іршавщині у кандидата в нардепи, самовисуванця і члена "Єдиного Центру", відбувся обшук за підозрою у підкупі виборців
08:50
/ 13
На Виноградівщині біля символу угорських військової потуги та імперськості відзначили чергове угорське свято
07:38
/ 11
Роберт Горват привідкрив секрети особистого життя
23:13
/ 14
Закарпатців агітують на хресну ходу РПЦ "За мир і любов в Україні" у Києві
15:00
/ 1
На Закарпатті знову фіксують випадки агітації із порушенням закону
18:02
/ 8
Брензович в Будапешті зустрівся з прем'єром Угорщини Орбаном
10:01
/ 18
Усі "клони" кандидата в нардепи Андріїва одночасно відмовилися балотуватися
» Всі новини