Ляшко в Ужгороді виступав на тлі банера "комедія на 2 дії" (ФОТО)

Сьогодні, 17 травня, у рамках передвиборчого туру пеерд ужгородцями виступив кандидат на посаду президента України Олег Ляшко.

Ляшко в Ужгороді виступав на тлі банера "комедія на 2 дії" (ФОТО)

Виступ кандидата відбувався на площі перед Закарпатським облмуздрамтеатром.

Послухати епатажного нардепа прийшли близько сотні городян, деякі з яких були одягнені у відповідні футболки, а інші тримали тематичні прапори з вилами.

Мітинг тривав близько години. О.Ляшко, одягнений у вишиванку, закликав боротися з ворогами та диверсантами і берегти територіальну цілісність України.  Все завершилося виконанням гімну України, фотографуванням і афтографами.

Як ілюстрація - кілька чудових фото з події від Сергія Денисенка.

17 травня 2014р.

Теги: Ляшко

Коментарі

Юрій 2014-05-18 / 19:08:24
Адмін, я не вірю своїм очам. Ви точно перевірили всі IP???))

О.Д. 2014-05-18 / 16:39:40


2 Олександр 2014-05-17 / 20:54:16 Закарпаття онлайн не висвітлювало приїзд Порошенка. Була тільки одна інформація в блозі М-студіо.

2 Віт

Було б добре, якби ви розповіли детальніше про ту касу, в якій журналісти ЗО отримують зарплату. Бо наразі живемо і працюємо за те, що надходить від реклами, і що трачу я з власної кишені. А тому на цьому тлі вже дуже дістали такі як ви, які, мабуть, звикли отримувати зарплату і не вірять, що хтось може жити і працювати за іншими принципами.


YURIYю 2014-05-18 / 16:16:56
Судячи за рівнем "ошколованості","пидираст" - це ви, нешановний.

Циля 2014-05-18 / 16:11:37
Думала голосовати за Ляшка, айбо розум шепче: голосуй за Гриценка

АНЦЯ 2014-05-18 / 15:03:35
ДУМАЛА ГОЛОСУВАТИ ЗА ГРИЦЕНКА, АЙБО РОЗУМ ШЕПЧЕ: ГОЛОСУЙ ЗА ЛЯШКА.

ПРАВДА 2014-05-18 / 10:15:01
ЛЯШКО - ПРЕЗИДЕНТ!!!! ГОВОРИТЬ ВСІМ ВСЕ В ОЧІ (владі і опозиції), тому його і не долюблюють ЛИЦЕМІРИ-ХАМЕЛЕОНИ!!!!

ВIКТОР 2014-05-17 / 23:55:15
ЕДИНИЙ З КАНДИДАТIВ ХТО ДIЙСНО ВБОЛIВАЕ ЗА УКРАIНУ

BacxaH 2014-05-17 / 22:07:53
Ляшко молодець от стати йомуб президентом

дея 2014-05-17 / 21:54:25
Діток так виставили на передову, типу Ленін ай дітвак)

Алла 2014-05-17 / 21:20:41
Коротко,просто та дохідливо виступив кандидат,без дурних обіцянок . Жаль мало людей було , але сподіваемося, що до виборів народ ще визначиться з вибором президента. Потрібні нові обличча , нові лідери, нові ідеі--- я думаю, що він це зможе зробити.

Віт 2014-05-17 / 21:09:37
Олександр, ви 1500% правий у всьому... Але в наш час суцільної демократії та свободи слова, справжні новини треба відшукувати на багатьох ресурсах, бо на одному цілковитої правди бути не може(( Як десь читав, незалежність журналіста закінчується біля каси, при отриманні зарплати))

YURIY 2014-05-17 / 20:55:58
Ляшко пидар бузерант !!!!!Вы хотите пидараста в призиденты ?

Олександр 2014-05-17 / 20:54:16
Шановна редакція! Ви б краще сфокусували свою увагу на виступі Ляшка і відмітили його патріотизм, якого так бракує нинішнім українським політикам. Не двозначні натяки на банер за спиною депутата не робить вам честі. Я уважно слідкую за публікаціями вашого сайту і, на жаль, в мене щоразу все більше складається думка про вашу заангажованість. ( для прикладу - освітлення приїзду П. Порошенка).

василь 2014-05-17 / 19:34:05
Чесна.відкрита ,розумна людина Дуже любить Україну і голвне - не злодій !Таких в парламенті одиниці!

Марія 2014-05-17 / 19:32:45
Краще менше та якісніше чим брати й звозити на автобусах й платити.А Ляшко молодець!

Іван 2014-05-17 / 18:59:13
Це один із кандидатів який хоч щось робить, а не краде як інші...а що ліпше хай би було тисячі як у Порошенка? Людей звозили на автобусах, всі мали росписатися що будуть на мітингах. І це на вихідний день!!!!...а фото говорять про непрофесіоналізм фотографа.

Олександр 2014-05-17 / 17:10:03
Тролі :)

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України