Рахівська самооборона заявляє про провокації

За словами активістів, на їхню адресу почали надходити звинувачення у начебто вимаганні та отриманні хабарів, зокрема від ділків, які займаються незаконною вирубкою лісу.

Рахівська самооборона заявляє про провокації

Представники самоборони не виключають, що хтось це робив представляючись їхнім активістом, тобто це тоді самозванці, які намагаються дискредитувати самооборону, бо жоден з її членів нічого подібного не робив.

Як наголосив Віталій Костан, самооборона Рахівщини є офіційно зареєстрованою громадською організацією, і правомірність її дій він готовий доводити до кінця. 

У випадку будь-яких підозр щодо дій осіб, які називають себе представниками рахівської самооборони він просить звертатися за телефоном 097 0620811.

15 травня 2014р.

Теги: самооборона, Рахів

Коментарі

до Юри 2014-05-16 / 22:39:52
А може б почала перевірку " САМООБОРОНА" сама з себе.

До Юри 2014-05-16 / 10:01:28
Нема різниці хто напише звернення, головне щоб самооборона відчули підтримку від населення, думка така що нарешті хтось взявся за крадіів! Як щоб хлопці спали в дома то небулоб кому писати коментарі! Самооборона молодці !!! так тримати ! А то в Рахові звикли на дивані обговорювати одне одного !!!

Юра 2014-05-16 / 07:27:41
Заяваву потрібно писати в штабі Петьовки (ЄЦ). Провірку буде проводити Медвідь Віктор, Костан Віктор, Чарлі, Пруцков, Близнюки

Ivan 2014-05-16 / 06:44:10
samooborona a nazara za sygarety slabo ,a musora slavika jakyj krysuje cilyj raxiv,a sudju oksanu ,vam akurat krisla treba))

Горянину 2014-05-16 / 00:18:26
Тут не в Шльондрі ( Гаса) справа, здається послали ідіота гарлапанити щоб настоящих злодіїв лісничих не заплямувати. В теперішній час якщо справа набуде розголосу хтось з роботи може полетіли ! І взагалі не пишіть в коментах за Гасу, то телятко не заслуговує на увагу !!!

Горянин 2014-05-16 / 00:09:37
Самооборона разом з БЕЗОМ затримали машину краденого лісу, і тут взявся звідкись якийсь активіст на призвійсько Гаса ( подейкували що Майдан тільки в телевізорі бачив!) почав виправдовувати свого кума злодія (який віз крадену, без документів деревину) о 11.30 ночі що той везе ліс як допомогу Рахівській футбольній команді. Постає питання футболісти отримують платню вже кубатурою ? Чи цей Гаса думає прикритися футболом? Майданівці молодці, не дали творити крадіжки як це було до цього часу. А може це Приступа у вигляді хабаря дав Гасі щоб під лісгоспом не нявкав! Хто за це цікаво відповість ? Може вже на гальмах не спустять???

Рахівські 2014-05-15 / 22:39:11
Хто може вступити до РАХІВСЬКОЇ САМООБОРОНИ !!!!!Кожен кандидат на вступ проходить внутрішню перевірку, а відтак – і у правоохоронних органах. До лав «Народної Самооборони» не візьмуть колишніх палких прихильників Партії регіонів та комуністів. Це один із принципових моментів. Натомість будуть раді бачити свідомих небайдужих громадян, готових виходити на нічні чергування, виділити кілька годин на тиждень заради безпеки і порядку у своїх населених пунктах.

Для того, щоби записатись у «Народну Самооборону», треба звернутись до штабу цього формування в Рахівському районі, подати ксерокопії паспорту та ідентифікаційного коду, а також дві фотографії 3х4 см. На місці потрібно буде написати заяву на вступ.

Ivan 2014-05-15 / 22:33:12
гостробайтер,bomzi dokazani,za stakan vyna majut krycaty bandu get paru raziv,odni zlodiji pisly drugi pryjsly ,a narod jak buv u sra.. tak i zalysyvsy,musora krysujut sygarety,sudji prodazni,((

гостробайтер 2014-05-15 / 22:02:16
Таке відчуття шо рахові одні алігари деребан роблять. Київ нерно курить в стороні. Народ трохи поваги один до одного. А бомжами когось називати Іване неспіши сам незнаеш де завтра будеш.....

простий 2014-05-15 / 21:35:42
Лиш ділом ви докажете шо ви робите правду,Прийде час і ви будете герої Рахова .Вам би хлопці владу в руки дали ,то булаби швейцарія за місяць.

Рахів 2014-05-15 / 21:31:40
Хлопці тримайтеся ! Незря ви на майдані життям ризикували! Аби вас ці Реги транірували!

Ivan 2014-05-15 / 21:24:35
U raxovi ide dereban posad,a samooboronu treba davno rozignaty,zbyrajut bomziv spojujut vynom,i risajut imenem naroda ale naspravdi narod nixto nepytaje,odni zlodiji pisly drugi pryjsly.

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5