Закарпаття відгородили від решти України блок-постами, але не створюють загони самооборони

У Закарпатській області створено блок-пости в усіх районах, що межують з Івано-Франківщиною та Львівщиною. Під охороною дорога в Ужку, Нижніх Воротах, Соймах, Лазещині.

Закарпаття відгородили від решти України блок-постами, але не створюють загони самооборони

На блок-постах - представники різних громадських організацій та працівники державтоінспекції і міліції.

Речник УМВС України у Закарпатській області розповів: «Відстежують в’їзд в область людей, які можуть мати, будемо казати, не зовсім гарні наміри по відношенню до людей, які проживають на території  Закарпаття».

В який спосіб такі заходи можуть гарантувати безпеку мешканців краю, не повідомляється. 

Натомість, міліція Закарпаття під керівництвом в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича продовжує саботувати створення в області загонів територіальної самооборони, про негайне створення яких ще 29 квітня повідомив в.о. президента України Олександр Турчинов. Нагадаємо, що про створення таких підрозділів ще на початку місяця через сайт МВС України відрапортували більшість областей.

14 травня 2014р.

Теги: блок-пост, самооборона, Шаранич

Коментарі

Istvan 2014-05-15 / 15:02:26
Пусть остается эта граница до конца света...

Адмін 2014-05-15 / 10:30:10


Турчинов доручив міліції і СБУ. І ми про це писали. Тому не вводьте людей в оману. gun написав правильно - армія, за законом, має боротися тільки з зовнішнім ворогом, а з "ополченцями" - міліція. Кооординат для тих, хто хоче записатися, ніде не оприлюднено. І це також факт.


Shumaher 2014-05-15 / 10:23:16
Турчинов наскільки я знаю дав таку вказівку губернаторам..При створенні будь яких батальойонів або загонів відповідальність на себе бере керівництво штабу Збройних Сил України, а не лише міліція тобто мав засідати штаб у який входять губернатор голова СБУ прокурор області та ЗС та вирішити питання про необхідність створення таких формувань

менти гандони 2014-05-15 / 10:13:50
І нахера ці бетони? Ще й як на фотьках без людей? Шоби вночі кось ся на скорості в них вліпив?

gun 2014-05-15 / 10:10:14
Shumaher, подивися електронки в інших областях - http://zakarpattya.net.ua/News/123453-Usi-rehiony-opryliudnyly-kontakty-po-stvorenniu-zahoniv-terytorialnoi-samooborony.-Nemaie-tilky-Zakarpattia . І Nурчинов сказав, що створюють міліція і СБУ. Бо мова йде саме про територіальну самооборону (громадські формування), а не армійські підрозділи, які мають діяти тільки щодо зонішнього ворога і не мають права протистояти, наприклад, "ополчєнію" Донбаса. Адмін правий

Shumaher 2014-05-15 / 09:59:05
Чинним законодавством захист суверенітету України, територіальної цілісності і недоторканності покладається на Збройні Сили України, а охорона громадського порядку - на органи внутрішніх справ. Де ви бачили у ЗУ "Про міліцію" норму про створення батальйонів??? Завдання міліції це боротьба з кримінальними елементами(бандитизм, розбої, грабежі, а функції армії це захист від зовнішнього ворога та різних диверсійних формувань.

??? 2014-05-15 / 09:50:11
а чому у всіх областях це компетенція міліції?

Shumaher 2014-05-15 / 09:39:55
Хто хоче той цікавиться і записується..при міліції ніяких батальйонів не формують, оскільки це компетенція зройних сил.А міліція виконує внутрішню функцію захисту від бандитів.Судячи з коментарів більшість просто хоче мяко кажучи попиз...ти.

Валєра 2014-05-15 / 09:08:32
Богдан, хочеш йти служити в армію - йди. Тобі Адмін пояснив, що територіальну самооборону мають створювати при міліції як громадське формування. Я не можу і не хочу в армію. Але готовий допомагати в обороні нашого Закарпаття. Де телефони, щоби в загін могли записатися такі, як я?

Богдан 2014-05-15 / 09:00:43
2Адмін
Чому мені,а іншим ні?А хто сказав,що іншим не перезвонювали?Я написав заяву і вказав свій номер телефон,тому логічно,що позвонили мені а не вам.Я не відчуваю різниці під чиїм патронатом-міліції,чи армії захищати рідну землю.Батальйон семе територіальний і буде діяти в межах області.

Адмін 2014-05-15 / 00:28:56


Ми, до речі, підтримуємо зв'язок з військкоматом з цього приводу. І вони обіцяли нам передзвонити у тому разі, якщо щось буде робитися в цьому напрямку. Завтра зателефонуємо за вказаним вами номером. Але наголошую ще раз: військомат до створення загонів територіальної самооборони відношення не має. Він відповідає тільки за армію. А громадські формування, за законом, можуть діяти тільки при міліції.


Адмін 2014-05-15 / 00:25:14
А до чого тут військкомат, якщо йдеться про загони територіальної самооборони, які доручено створювати при міліції і які в більшості областей саме при міліції вже створено? Між армією і міліцією різницю відчуваєте? Йдеться не про службу в армії. А про готовність, в разі потреби, захищати, спокій в регіоні.

Сюжет, на який ви посилаєтеся, ми бачили. Але навіть там немає жодних кооординат для тих, хто хоче долучитися до створення загонів ериторіальної самооборони. А те, що вам хтось звідкілясь дзвонив, дуже дивно. Чому вам, а іншим ні? Чому це робиться не відкрито? Може це готують "колорадів", а не патріотів?

Богдан 2014-05-15 / 00:11:52
2Адмін
Дурницями займаєтеся саме ви,а патріоти давно прохотять комісії,та збирають документи.
Не знаю яким боком до формування саме цього батальйону Шаранич,але інфа була-http://tysa1.tv/index.php/home/regionalni-novyny/10440-na-zakarpatti-formujut-bataljon-terytorialnoji-oborony.html
З війсьомату дзвонили мені з цього номеру-0997632040
На зборах було багато людей з районів.Кого цікавило,той знав і прийшов.

Правий сектор 2014-05-14 / 23:16:51
Точно, імітація діяльності.

Адмін 2014-05-14 / 23:13:06
Це я, ваш попередній пост справді прозвучав двозначно. Тому ми і змушені були його видалити. Дякуємо, що не образилися за видалення, а уточнили. І дякуємо за суть, висловлену в уточненні.

Це я 2014-05-14 / 22:57:42
Ви мене не зрозуміли. Це хіба не імітація дій органами? Скажіть, кого думають зупинити на тих блокпостах? По той бік Західна Україна, а не Новоросія!

Це я 2014-05-14 / 22:45:13


Коментар видалено. Адмін


Адмін 2014-05-14 / 22:41:40


Богдане, не треба писати дурниці. щоби відмазати Шаранича. Дайте телефони: куди, коли і до кого звертатися. Так як зробили в інших регіонах. Тоді вам, може, хтось і повірить :)


Богдан 2014-05-14 / 22:40:26
Правильно-Батальйон територіальної оборони.

Олег, Берегово 2014-05-14 / 22:39:59
А сьогодні на Прикарпатті двічи підривали газопроводи - Уренгой-Ужгород та місцевий...

І якось наші ЗМІ майже не надали цій події якогось значення.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая