Екс-керівник одеської міліції, що сприяв сепаратистам, втік

Екс-начальник ГУ МВС України в Одеській області Дмитро Фучеджі оголошений в розшук.

Про це заявив голова МВС Арсен Аваков журналістам в середу в аеропорту Харкова.

"Пан Фучеджі о 5-й ранку перетнув кордон України і сховався від слідства, його оголошено у розшук", - сказав Аваков 

За його словами, в рамках досудового розслідування одеських подій затримані три співробітника міліції.

"Трьох співробітників міліції затримали органи прокуратури і зараз їх доправляють до Києва для проведення дізнання", - сказав глава МВС.

У ГПУ заявили, що розслідують кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов’язків керівниками одеської міської міліції та службовими особами Головного управління МВС України в Одеській області.

"Вказані правоохоронці (яких затримали та доправляють до Києва - ред.) не забезпечили належної охорони адміністративної будівлі одеської обласної міліції через службову недбалість, що призвела до тяжких наслідків - ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України. Також зловмисникам інкримінують ч.3 ст.365 КК України (перевищення службових повноважень)", - йдеться в повідомленні.

"Внаслідок цих дій всупереч вимогам Кримінально-процесуального кодексу України з ізолятора тимчасового тримання 4 травня було звільнено 67 осіб, затриманих за причетність до масових заворушень", - додають в ГПУ.

Фучеджі працював заступником керівника міліції Одеської області з питань громадської безпеки й особисто був у центрі Одеси 2 травня, під час жорстоких зіткнень проросійських і проукраїнських активістів, які призвели до численних людських жертв при потуранні міліції.

Також він виконував обов'язки начальника обласного УВС 4 травня, коли після штурму міського управління внутрішніх справ міліціонери відпустили затриманих проросійських активістів.

08 травня 2014р.

Теги: Одеса, сепаратист, Фучеджі

НОВИНИ: Різне

22:22
Євролідери виступили зі спільною заявою про мирні переговори щодо України
19:26
Є гірше і за Трампа. Як змінилася довіра українців до світових лідерів та що з ЄС і НАТО
15:25
/ 1
Підпутінський орбан назвав голосування за заборону повернення росактивів кремлю "брюссельською диктатурою"
15:33
Шини Bridgestone – впевненість та контроль для потужних авто
14:30
Петиція про заборону російськомовних версій сайтів зібрала необхідну кількість голосів
15:34
сійярто у москві помріяв про скасування санкцій проти рф найближчим часом
14:06
Як гофрокартон змінює підходи до зберігання та відправлення речей у 2025 році
14:48
Понад 60% американців вважають, що Україна має перемогти у війні проти рф – опитування
18:58
Переваги ЖК в Ужгороді Riverville, про які ви маєте знати
23:42
Свій світ у кожній сторінці - що читають юні мрійники
23:36
Створення сайтів у Києві з професійною командою
22:29
/ 1
Як маркетингове агентство підвищує ефективність бізнесу в digital-середовищі
20:16
/ 3
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНИВ ЄРМАКА
09:14
/ 11
НАБУ і САП проводять обшуки у Єрмака Фото новина
07:34
Особливості та переваги планшетів Blackview
10:04
Як і коли починати давати каші малюкам корисні поради для батьків
08:26
ЗМІ: орбан 28 листопада полетить до путіна в москву
13:41
Світ шоу-бізнесу на хвилі останні новини та сенсації
11:02
Заява США та України після зустрічі в Женеві: угоду про мир оновлять, обіцяють повагу до суверенітету
21:16
Опубліковано повний текст пропозицій Європи щодо "мирного плану" США
22:17
Як замовити взуття онлайн і не прогадати
11:20
/ 2
ЗМІ розкрили текст "мирного плану", підготовленого США разом з росією
09:32
Турбонаддув і олива - як зберегти стабільність мастильного шару
20:52
Етапи створення сайту під ключ як Asabix будує процес
19:37
Як вибрати моторну оливу за в'язкістю 3 основних критерії
» Всі новини