Балога: "Співпраця з ворогом, при тому настільки очевидна, завжди знаходить оцінку"

"Проведення виборів 25 травня перестало бути лише питанням обрання конкретного політика на пост Президента та підтримки його виборчої програми. Сьогодні – це питання збереження України як держави. Бо саме від того, чи буде в нас легітимний Президент, залежить наскільки міцною буде українська влада. І, відповідно, здатною протистояти РФ, наводити порядок в регіонах, контролювати армію, правоохоронні органи, СБУ", - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога..

Балога: "Співпраця з ворогом, при тому настільки очевидна, завжди знаходить оцінку"

"Останні події показують, що зірвати президентські вибори намагається не лише Путін, але і його друзі в українській владі. Інакше не можу пояснити того, що влада сама оптом здає українські регіони і вже відкрито заявляє, що вибори в окремих областях не відбудуться", - констатує політик. І заптує: "На що розраховують Тимошенко-Турчинов-Яценюк? Зірвати вибори і одноосібно продовжувати керувати державою, зберігаючи потоки і схеми. Чи на милість Путіна, який зробить їх своїми префектами?"

"Шановні «діячі», політика ВВП не передбачає компромісів і напівкроків. А будь-яка співпраця з ворогом, при тому настільки очевидна, завжди знаходить оцінку суспільства. І люди, які місяцями боролися на Майдані за те, щоб змінити країну і мати чесну і патріотичну владу, дуже швидко можуть повернутися", - попереджає В.Балога.

30 квітня 2014р.

Теги: Тимошенко, Турчинов, Яценюк

Коментарі

Громадянин 01.05.2014 / 17:01:26
Балога праду каже. Турчинов виконує комадну Юлії тимошенко, яка готова здати Україну Путіну за підтриму на виборах президента.

НОВИНИ: Політика

17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
22:14
/ 9
ФОТОФАКТ. В Ужгороді понад півсотні людей вийшли на акцію проти звільнення Федорова
19:48
/ 1
Так хто ж здійснював "геноцид"?
09:34
/ 2
Родичі начальника СБУ на Закарпатті купили 23 таунхауси під Києвом
17:12
На Мукачівщині другу добу шукають 73-річного грибника Фото новина
00:32
/ 3
В Угорщині скасували заборону на "Закарпаття онлайн"
20:15
Асимільовані нацменшини: угорський досвід
22:26
/ 1
Права угорців Закарпаття: що вже зробила Україна і чого чекає від Угорщини
21:05
/ 4
Київ і Будапешт проведуть новий раунд консультацій щодо прав угорців Закарпаття
08:44
/ 3
Суд відсторонив від посади голову Великоберезнянської громади Богдана Кирлика та відправив під домашній арешт Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 9
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
» Всі новини