Закарпатців скликають до Ужгорода на Антипутінський марш

Громадський конвент Ужгорода закликає громаду обласного центру Закарпаття і всього регіону підтримати українців Донбасу, Луганська і Харкова – вийти на Антипутінський марш.

Закарпатців скликають до Ужгорода на Антипутінський марш

"Путінські терористи щодня вбивають наших братів на сході за фактичної бездіяльності центральної влади. Замість того, аби арештовувати і ліквідовувати терористів, керівництво держави займається незрозуміло чим, веде переговори із вбивцями, фактично "зливає" країну окупанту. Сидіти і чекати, поки здадуть країну повністю не маємо права",  кажуть організатори акції.

"Якщо не давати жорсткого збройного відпору терористам, зелені чоловічки завтра будуть на Закарпатті (безпідставні сепаратиські заяви та звернення поодиноких розумово обмежених "земляків" лиш підтверджують можливість такого сценарію),  констатується в зверненні.  Досить мовчати! Замість першотравневих совкових демонстрацій вийдемо на Антипутінський марш з вимогою до влади вести рішучу збройну боротьбу проти терористів, або забиратись геть.

Підтримаємо наших братів та сестер на Сході, кинутих напризволяще!

Закликаємо Київ та всю Україну виходити на Майдани!

Путін ПНХ! Україна єдина! Слава Україні!"

29 квітня 2014р.

Теги: терорист, окупант

Коментарі

Громадянин 01.05.2014 / 16:59:54
Підьримую цей марш. І обовязково треба було відео ідіоту Путіну відправити.

я в шоці 01.05.2014 / 15:37:04
Я в шоці від людей які просто стояли і все фільмували на телефон, їм було смішло і весело. Хоча самим впадло піти разом із людьми. ... а мені якось було не дуже весело, і цей вислів "Путім х..ло" це крик душі, бо культирних слів вже не підібрати

ната 01.05.2014 / 15:16:22
Я тільки що повернулась з мітингу в Ужгороді" Путін Ху!ло". Була зла на ужгородців бо нас зібралось чоловік 100 з пресою.

ЗАКАРПАТЕЦЬ 01.05.2014 / 09:43:57
ЗАКЛИКАЮ ВСІХ ПРИЙТИ МАКСИМАЛЬНО НА ЦЕНЙ МАРШ, ТОДІ В ПУТІНА ІЗ ЗАВЕРБОВАНИМИ РУСИНСЬКИМИ АГЕНТАМИ ЯК ГЕЦКО НЕ БУДЕ СОБЛАЗНА СЕПАРАТИЗМУ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ЗАКАРПАТТЯ!!!
ДЯКУЮ ЗА ТАКУ ІДЕЮ. НИННІ ПОБАЧИВ. САМ ПРИЙДУ ТОЧНО 5 ДРУЗЯМ ЗАТЕЛЕФОНУЮ. ЯКЩО ТАК ЗРОБИТЬ КОЖЕН - МАРШ ВИЙДЕ НАСЛАВУ!!! ЧАСУ ЗАЛИШИЛОСЬ НЕБАГАТО ІДУ ТЕЛЕФОНУВАТИ!!!

дописувач 30.04.2014 / 21:19:29
Та коли вже,накінець,виженуть усіх Ледидівських сук? А де сам злодій? Теж фінансує сепаратистів? Лунченко!Громада вимагає справжніх змін,а не імітації діяльности! Чому начальники управлінь не міняються? Термін закінчується!!!!!

свобода 1 30.04.2014 / 20:30:49
На посадах досі люди Ледиди і таких десятки. Навіть молодик Шпонтак

тато 30.04.2014 / 15:51:28
йду

Підтримую свободу 30.04.2014 / 11:04:49
Такі як вони і роблять розкол,регіоналів гнати з посад сепаратисти!!!

Свобода 30.04.2014 / 11:02:23
збиратись потрібно щоб очистити владу від злочинців ато деякі екземпляри і надалі на посадах наприклад Щербей Мирослав ДСНС ганьба

Оксана 30.04.2014 / 10:53:01
Ідея про сміття теж добра. Але зараз, думаю, треба підтримати тих людей, які живуть на Донбасі й зараз насмілюються висловлюватись за Україну. Їх б'ють і калічать за допомогою доблесної міліції, влада бездіє. Треба показати людям, що вони не одні, що їх, якщо влада і "зливає", то решта українців підтримує.

Женя 30.04.2014 / 10:32:25


Коментар видалено. Адмін


йончі бачі 30.04.2014 / 07:55:24
проти продажної влади потрібно збиратись

НОВИНИ: Політика

14:55
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
10:16
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Владиславом Мельником Фото новина
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
» Всі новини