Закарпатські екс-"беркутівці" прикривають своє небажання виконувати наказ міністра жінками і дітьми

Сьогодні біля бази колишнього спецпідрозділу «Беркут», що на вулиці Гранітній в Ужгород, відбувся пікет, у якому взяли участь жінки з маленькими дітьми.

Закарпатські екс-"беркутівці" прикривають своє небажання виконувати наказ міністра жінками і дітьми

Причиною став, зі слів учасниць зібрання, наказ міністра МВС Арсена Авакова відправити ужгородських спецпризначенців у Харків, для підтримки правопорядку.

Жінки кажуть, що нікуди не відпустять своїх чоловіків, влаштувалися на стільчиках і лавичках, і готові перемістити свій пікет тільки під обласне управління міліції. Чоловіки-"беркутівці", схоже, не проти і ховаються за спинами своїх дружин і діточок. А коли почав накрапати дощ, навіть дбайливо накрили їх службовими накидками.

У соціальній мережі Фейсбук інформація про цю ситуацію викликала цілу хвилю обурення: мовляв, коли треба було їхати на Київ "мочити" Майдан "беркутівці" не дуже опиралися, а їх дружини пікети не влаштовували.

Як повідомляло Закарпаття онлайн з посиланням на інформацію з правоохоронних органів, на травневі свята та День Перемоги російські терористи на сході України за підтримки місцевих сепаратистів готують нову хвилю заворушень, спрямованих на проведення так званого референдуму про незалежність Донбасу та дестабілізацію в інших регіонах.

28 квітня 2014р.

Теги: Беркут, Харків

Коментарі

102 2014-05-05 / 21:56:54
путінський сценарій: продажні так звані "мамаші" власними дітьми прикривають запроданців і зрадників

Михаил 2014-05-01 / 11:23:04
Помнится, они сказали в февраоле "Беркут - с народом".

Так накера им стрелять в свой, украинский (пока Украина единая) народ? Прально, дома сидите, скоро у себя пригодитесь. От хунты народ защищать.

Русин 2014-05-01 / 09:10:33
Правильное решение - преступный приказ выполняют только преступники : а "патриотично озабоченых" коллег-форумчан следует вооружить и отправить в Славянск (там им быстро впровят мозги...)
И бросьте вы все чисто закарпатскую привычку считать чужие деньги (в данном случае зарплату милиции...)

ІВАН 2014-04-30 / 11:17:38
бувший 2014-04-29 / 22:30:11 - повністю погоджуюся!
При формуванні подібних структур - необхідною умовою має бути патріотизм. Інакше, це найманці, які можуть бути просто озброєно-підготовленою бандою, як це сталося у Криму та на Сході країни, що буде служити будь-кому.

Правда 2014-04-30 / 10:57:46
Молодці хлопці. Язика "трипати" всі можуть і писати всяку фігню. Ви подивіться на наші ВИШІ включаючи Авакова, коли дійсно потрібно показати приклад як вригулювати це нахабство то вони роблять собі КАНІКУЛИ або терміново на лікарний. Куди І ским іти воювати, "брат проти брата", "схід проти заходу". В наші державі справжньої міліції не має. Чому досі нерозкриті справи по НЕБЕСНІЙ СОТНІ? Тому що ВЛАДА наша НЕ ХОЧЕ. А хлобці мають їхати на схід бо є наказ, а потім скажуть що там їх НЕБУЛО, якщо приїдуть в "цинку".... ВЛАДА "ГНИЛА" ось і наслідки...

бувший 2014-04-29 / 22:30:11
Лише конченому козлу не зрозуміло,що беркут, який підібраний на вихований в дусі вимог пахана - звичайнісінькеа гопота,що за народні гроші накачує с спортзалах свої мязи. Голова як була до набору на службу пустою так і залишилась такою. Їх ніхто не виховував в дусі патріотизму, служити своєму народу, який щедро годує їх сімї, модно одягає їх жінок які, як правило, ніде не працюють. В даний час вони не здатні освідомити свій обовязок по захисту країни, свого народу.Не чекайте від них цього усвідомлення та бажання стати в перші ряди захисників українського народу. Вихід - тільки ліквідація всіх подібних формувань (нехай шукають собі роботу без ризиків на відстані простягнутої руки від юбки своїх турботливих дружин), та створити нові підрозділи на базі українських патріотів.

тато 2014-04-29 / 22:25:46
Під трибунал гівнюків

Подебрій 2014-04-29 / 18:14:36
Хлопці дожимайте, щоб і гаішників на Схід відправили бо уже і мене штрафують. І план їм спустити на трасі між Краматорськом і Словянськом. Як вам моя ідея.

опришок 2014-04-29 / 17:46:43
а у нас часом беркут нерозформований ????,

Просто коментар 2014-04-29 / 14:41:10
Ти диви як він заговорив? Ти присягу давав на вірність УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ, і знав на якій роботі. Ти не пішов з лопатою чи сокирою працювати. А була мабуть мрія - куплю роботу буду обирати простий народ, бо я на посаді. А Вам падли ДЕРЖАВА платить гроші, прості люди без грошей гинуть за свою ДЕРЖАВУ і не чекають, що від них будуть інтерв'ю брати. Візьміться за голову доки не пізно.

МѢСТНЫЙ 2014-04-29 / 14:39:16
ну заколебали уже "хочу-не хочу, буду - не буду"...
не хотят выполнять приказ? да не вопрос - заявление на увольнение, сдать оружие и гуд-бай.

на хера содержать на народные деньги милицию, СБУ и прочих "силовиков", платить им зарплаты, пенсии с 45 лет, предоставлять льготы, если они не выполняют свою работу?

распустить силовые структуры и набрать добровольцев. это нормально. после многих революций именно так и происходило.

бля 2014-04-29 / 13:59:57
Скептику Подебрію.

Залиш свої соплі до себе. Коли вони бігли відробляти бакси на Майдан, ти про гроби думав? Небесна сотня, паскудото, на твоїй кармі. Гандон нештопаний. Про труни він заговорив...

Скептик 2014-04-29 / 13:54:34
Вони вже відбули. Шаранич прокоментував: "Накази треба виконувати". І так і має бути.
Але. Ото почитав я тут коментів. Скажіть иені одне: якщо, не дай Боже, хлопці вернуться сюди в цинках - автор матеріалу чи хтось з коментаторів піде взяти інтерв’ю у вдови? Роздруківку коментів візьме з собою? Приготує на Різдво подарунок дитинці без батька? Егеж, максимум - виб’ють подачку в 1000 грн, котра безумовно замінить батька. За рахунок держави звісно ж, "мижїмподаткиплатим". А від горя чужого потім легенько буде погляд в другий бік відвести. Герої-патріоти диванні...

Янукович 2014-04-29 / 11:58:48
В Києві в сутку 500 баксів получали а на сході х.й уволити до одного рядовими або в тюрьму сикунів

Гуцул 2014-04-29 / 10:28:22
Пусть вернут деньги (от 4 до 5,5 тыс грн за месяц)в казну за 2-3 месяца безделья на своей базе! После того как расформировали беркут, они сидели в своем гнездышке и только то и делали что занимались собой, а денежки то получали. Мрази, еще и женами прикрываются!

Гуцул 2014-04-29 / 10:23:32
Как студентов в Киеве бить так первые, на детей не страшно идти, а как показать себя в деле - защите страны, так в кусты! Позор!

хуст 2014-04-29 / 07:54:52
що казати,мусорки,стало зрозуміло,самим треба наводити порядок.у людей на майдані,а тепер на блок постах стоять,є і сім'ї і діти,і ризикують , а мусорки відпрацьований матеріал.вони там один одного позливають

ДоброЖеватель 2014-04-29 / 00:21:10


****ри соромно мені шо ви ****они я знаю шо ви були в Кіеві і там били людей і гроші получали.. Мені соромно за ваших дітей бо не дай бог хтось із синів взнае шо ви таке робили ... Гріх ви узяли на себе .. І прощення вам треба вималювати і випрашувати у тих у кого здоровья відбирали Паскудь


Олександр, Хуст 2014-04-29 / 00:14:05
Пропоную елементарну люстрацію.
Завтра видати наказ міністра про відправку всього Обласного управління УМВС у Закарпатській області у м.Словянськ для підтримки правопорядку.
А заодно і Михайлишина із другими уродам. Скільки вакансій зразу появиться, народ. А замість цієї усієї скотобази набрати дійсно патріотів.

О.Д. 2014-04-29 / 00:12:20
Ну що, народ, схоже, пора підніматися проти медведчуківських шараничів, продажних "беркутів" і загалом неукраїнської влади України, що всілася у владні крісла простим шляхом узурпації трибуни на Майдані. Ми знали, що, поборовши Януковича, маємо ще й побороти ще й його близнючку Тимошенко. Дуже хотілося б, щоби це відбулося шляхом мирних виборів 25 травня. Але думаю, що Тимошенко і Путін зроблять все можливе, аби їх зірвати. Тому, допускаю, нам не залишиться нічого іншого, як захищати себе і свою країну зі зброєю, яку доведеться "випросити" у продажно-сцикливих ментів. Я не бачу іншого шляху. І знаю, що так думаю неитільки я. Ця влада загралася в дестабілізації заради своїх шкурних інтересів.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср