"Правий Сектор" Закарпаття просить не провокувати його символами іноземних агресорів

Про це йдеться у зверненні "Правого Сектора" Закарпаття за підписом керівника цієї організації Олександра Сачка, що його отримала редакція Закарпаття онлайн.

"Правий Сектор" Закарпаття просить не провокувати його символами іноземних агресорів

"Правий Сектор Закарпаття звертається до всіх громадян та організацій, які будуть приймати участь у демонстраціях 1-го та 9-го травня. Ми хочемо зауважити, що ставимось із повагою та порозумінням до всіх краян та гостів нашого краю незалежно від їх політичних поглядів, але не будемо бездіяльно спостерігати за наругою над державними символами та відвертою демонстрацією окупаційних прапорів та символів іноземних агресорів", - йдеться у зверненні.

"Правий сектор" звертається "до всіх організаторів та учасників травневих акцій із проханням не поширювати та не демонструвати на вулицях українських міст ворожих прапорів, значків та відзнак, зокрема таких, як червоний прапор Радянського Союзу, російський триколор та георгіївська стрічка".

"Ми не маємо жодних упереджень щодо цих символів як таких, але сьогодні іноземні агресори та озброєні сепаратисти під цими прапорами та із цими стрічками несуть війну на багатостраждальну українську землю. Під цими прапорами сьогодні лунають заклики до сепаратизму та розколу України, тому ми не маємо морального права дозволити демонстрування цих символів на нашіх вулицях", - кажуть у "Правому секторі".

"Також звертаємось до міліції та СБУ із проханням проводити роз'яснювальну роботу щодо недопущення розпалювання ворожнечі та провокування конфліктів під час мирних демонстрацій.

В свою чергу, бійцями Правого Сектору буде здійснюватися патрулювання місць проведення масових заходів із метою недопущення провокацій з боку проросійських провокаторів та сепаратистів.

Ще раз наголошуємо, що відверта демонстрація російських та радянських прапорів, георгіївських стрічок буде розцінюватися нами, як підтримка іноземного агресора та заклик до сепаратизму", - йдеться у зверненні "Правого сектора" Закарпаття.

27 квітня 2014р.

Теги: георгіївська стрічка, окупант, Правий сектор

Коментарі

Вова 2014-04-28 / 16:55:57
Хлопці! Та не провокуйте ви! Все буде спокійно навіть ніхто і не помітить тих ветеранів. А якщо будете зривати стрічки Путлер введе війська в Україну. Задумайтесь і не провокуйте

Ната 2014-04-28 / 07:53:26
Не буде.

b52 2014-04-27 / 23:32:55
Як ви вже всі задовбали своїм скигленням що скажуть в Кремлі, що скажуть в Брюсселі. Сидіть вдома, підіть на город, на дачу, на природу. Почитайте книжку, подивіться кіно про війну, але не ведіться на провокації. Який день перемоги? Кого над чим? Вже загиблі в трунах перевертаються від того що росіяни напали на українців. За це вони боролись? Подумайте. Немає в України ніякого дня перемоги, буде, коли паРашу перможемо.

сорри 2014-04-27 / 23:31:40
Абсолютно: дідкам і бабкам з числа "асвабадітєлєй" зараз би, в цей неоднозначний час, посидіти вдома, а тим більше - не провокувати українців путінськими колорадськими стрічками. Але товкти треба буде не їх, звичайно, а погань з кремлівської "Галицької Русі", якщо тільки вона знову цього року виткнеться зі своїми колорадсько-стрічковими акціями. Оцих гадів треба товкти і гнати аж до їх нір.

Конструктив 2014-04-27 / 23:25:40
До чого тут ветерани та братні ""спецслужби"? Навіщо створювати проблему там, де її немає? Адже переконаний, що на противагу "Правому Сектору" знайдуться й ті, хто з повагою та розумінням ставиться до старих. "Зелені чоловічки" майде ін "Правий Сектор" посидіть краще вдома і не розпалюйте ворожнечу в Закарпатті. НІХТО НІКОГО НЕ ПРОВОКУЄ. Невже ви самі не розумієте, що своїми заявами граєте на руку тим самим "братнім" спецслужбам? Не було б цих заяв ніхто б не звернув увагу на георгіївські стрічки. Закарпаття не Донбас. І не Галичина. Не потрібно тут зіштовшухати людей один проти одного своїми заявами.

b52 2014-04-27 / 23:15:30
А краще хай дідугани (хоча залишились тільки бабці) посидять вдома, вип"ють чарку, правнукам порозказуть про війну? А всі інші провокатори хай два рази подумають чи варто йти на чужому горі робити картинку для "братніх" спецслужб.

Конструктив 2014-04-27 / 23:11:15
Та нехай посидить вдома за чаркою горілки той "просекторський сачко" та й не провокується. І буде все спокійно: пройдуть дідугани, витруть сльозу, покладуть квіти і крапка. Мир, спокій і ніякого сепаратизму.

b52 2014-04-27 / 22:19:59
Бога, не рухай, антихристко ординська.

Ната 2014-04-27 / 22:17:53


До побачення )) Адмін


b52 2014-04-27 / 22:15:13
Приходьте всі з колорадськими і кривавими шматами , з брязкальцями освободітелей, внуки ординців позорних. Все вам пояснять, втовкмачать у ваші недобиті шовіністичні довбешки, приходьте, бит на всіх вистачить. Каски або горшки своїх нелюдів предків не забудьте, може вам знадобляться, байстрюкам москальським, будуть вам, і ріки, і сніги, нелюди ординські.
Welkom russian bastards

Вел. Бичків 2014-04-27 / 22:12:50
Ну не хочемо, не хочемо у болото рашистське, хочемо до цивілізації, у Європу, до чеського життя, не до бурятського. І символи окупантів не хочемо тут бачити і самих окупантів винищимо.

Вел. Бичків 2014-04-27 / 22:07:38


Дєдіваєвалє, **лє. Щоб онуки, які не встигли емігрувати до переможених, жили у лайні-паРаші, п"ючи брагу-балалайку, і принуждаючи всіх навколо до миру.


Антонина 2014-04-27 / 22:05:57
ПСРФ -расшифруйте ! ПРАВЫЙ СЕКТОР.......РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ ???

Вел. Бичків 2014-04-27 / 22:04:51
Ната
Шо ти чешеш про свободу і демократію, коли ваші окупанти-колоради уже топчуть нашу землю грязними мордовськими чоботями, катують і убивають наших патріотів. Це піндоси-натовці до нас полізли, чи ви сучари, чурки-азіати??!! Ждіть достойну відповідь від українців.

Андрій 2014-04-27 / 22:01:58
Без відверто провокаційної статті від ПСРФ не було б того срачу в коментарях і міжнаціональної ненависті теж би не було!

Антонина 2014-04-27 / 22:00:29


Коментар видалено. Адмін


Українець 2014-04-27 / 21:23:01
Кому не подобається Україна, то квиток в паРашу і там розмахуйте хоч дідовими трусами, розмальованими під триколор після випитої водкі.

до 123 2014-04-27 / 21:13:56
Неможна ніякі, крім жовто-блакитного та червоно-чорного або камуфляжного

Ната 2014-04-27 / 20:45:54
США:

Школа. Идёт урок патриотизма.... По классу ходит здоровенный учитель с грозным взглядом.

- Дети!!! Сегодня на уроке изучаем флаг Русских...

-Как вы думаете, что значит красный цвет на флаге Русских???

Лес рук....

-Бил!!! Отвечай!!!

-Красный цвет на флаге русских, означает цвет крови, которую мы будем пускать из их горл!!!!!!

-Молодец Бил!!! Отлично!!!

-А как вы думаете, что значит синий цвет на флаге Русских???

Лес рук....

-Ну давай Джордж!!! Отвечай!!!

Ната 2014-04-27 / 20:45:27