Нові АЗС від компанії "Калина-Закарпаття", окрім пального, пропонують клієнтам обід, відпочинок і багато іншого

15 серпня ТОВ "Калина-Закарпаття" відкрило вже третю за нинішнє літо сучасну автозаправку — цього разу на вулиці Автомобілістів, при в'їзді в Мукачево. В умовах жорсткої конкуренції на ринку пального ТОВ (працює на Закарпатті вже кілька років) вирішило привабити клієнтів не лише якісним пальним, але й високим сервісом, рівнем обслуговування. Компанія обіцяє, що на нових АЗС водіїв обслужать навіть краще, аніж у європейських країнах.

Нові АЗС від компанії "Калина-Закарпаття", окрім пального, пропонують клієнтам обід, відпочинок і багато іншогоДо того ж, чи не вперше на Закарпатті керівництво «Калини-Закарпаття» вирішило подбати й про охорону навколишнього середовища, тому збудувало екологічно чисті заправки, аби, за словами генерального директора підприємства Володимира Чубірко, наші діти жили в здоровому середовищі, а прикордонний регіон був достойно представлений перед закордонними гостями, яких значно побільшає в 2012 році, коли в Україні проходитиме чемпіонат Європи з футболу.

Всі колонки на АЗС «Калини-Закарпаття» вироблені у Великобританії й обладнані системами відсмоктування бензинових парів, які запобігають потраплянню шкідливих речовин в атмосферу. А резервуари знаходяться під землею, отже, не займають додаткової території і мають двос-тінкову конструкцію, із закачуванням інертного газу.

Рівень тиску видно на пульті оператора, що дозволяє його контролювати постійно, знати напевне, чи не протікає бензин у землю. Словом, уся вода, небезпечні речовини тощо, які утворюються на АЗС і можуть виливатися на землю, у процесі життєдіяльності автозаправки такого класу проходять надійну очистку системою хімічного очищення стічних вод «Біотал». ТОВ «Калина-Закарпаття» одне з перших реалізувало це нововведення в нашому регіоні, згідно з найвищими європейськими стандартами.

Звісно, не забули власники й про найосновніше на АЗС - якість палива. Компанія є потенційним представником двох торгових нафтопереробних заводів України: Лисичанського, що належить ком-
панії ТНК і є лідером за якістю в державі, та Кременчуцького.

Бензин, який продає ТОВ «Калина-Закарпаття», зберігається на спеціалізованій нафтобазі в Чопі, де є ціла система контролю за якістю, яку здійснює сама ТНК, тож, той, що надходить безпосередньо на автозаправку, фактично з сертифікатом якості від ТНК.

На АЗС ТОВ «Калина-Закарпаття» можна не лише заправити автомобіль якісним бен-
зином, але й пообідати, придбати необхідне в дорогу, відпочити. Таким чином, відкрита нещодавно АЗС стала своєрідним острівцем безпеки, сервісу, відпочинку. Далі на меті - будівництво ще 12 таких.

Завершений проект АЗС від ТОВ «Калина-Закарпаття» охопить райцентри з населенням понад 20 тисяч осіб та автотрасу «Київ-Чоп».
Андрій Добенко, "Старий Замок "Паланок"
23 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Економіка

00:12
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 1
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
19:15
Уряд зареєстрував 12-й на Закарпатті індустріальний парк "Карпати" у Чинадійові
18:50
Лідерами по сплаті туристичного збору на Закарпатті в поточному році залишаються Поляна, Баранинці та Ужгород
13:25
Кабмін зареєстрував у Сваляві 11-й на Закарпатті індустріальний парк "СОЛЬВА-ТЕХ"
12:51
/ 1
Між Ужгородом і Чопом, де паралельно прокладуть євроколію, вже перекладено 3,5 км широкої колії з 8,3 км необхідних
11:09
У січні на Закарпатті ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%
23:01
Познайомити світ із Винами Срібної Землі – головна мета ГО "Асоціації виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття", – Олександр Гарновдій
15:36
Закарпатська митниця розповіла про особливості експорту, імпорту та транзиту в перший місяць 2025 року
11:36
/ 1
"Укрзалізниця" замовила релокованому з Сіверськодонецька на Закарпаття "Імпульсу" обладнання нової євроколії Чоп-Ужгород за 244 млн
17:28
/ 2
Фонд гарантування передав активи та зобов'язання "Комінвестбанку" до "АСВІО БАНКУ"
11:16
/ 21
На Тячівщині виробник меблів планує залучити 160 працівників із Бангладеш Фото новина
11:26
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) вирішила підтримувати малих виробників вина Одеської та Закарпатської областей Фото новина
18:05
/ 1
Торік на Закарпатті функціонувало 48,8 тис. суб’єктів господарювання, з яких 5,7 тис. – підприємств-юридичних осіб, 43,1 тис. – фізичних осіб-підприємців
00:07
/ 2
Кабмін зареєстрував новий індустріальний парк "Мужай" на території Берегівської громади
16:50
/ 60
НБУ визнав закарпатський "Комінвестбанк" банкрутом
14:26
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті за 11 місяців сплатили туристичного збору на 4,2% більше, ніж торік
17:30
За січень–вересень 2024-го на Закарпатті коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 0,93
» Всі новини