Панова: Висновок "люстраційного комітету" – виконання замовлення

Висновок Громадського люстраційного комітету в Закарпатській області щодо того, що начальник управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області Наталія Панова не може займати цю посаду, є виконанням політичного замовлення. І не важливо, чи усвідомленим. Такий висновок можна зробити, виходячи з об'єктивної інформації та з офіційної реакції чиновниці на цей "документ", прийняття якого ініціював "некорупціонер" і "прихватизатор" історичного "Комплексу" "Корона" Іван Волошин, а втілював безпосередньо його "ланцюговий пес" Віталій Голуб. Н.Панова, яка є давнім опонентом І.Волошина в справі зупинення його антизаконної діяльності, і в провадженні якої зараз перебуває одна зі справ по І.Волошину, була першою і єдиною з "люстрованих" ГЛКЗ осіб, хто виявив готовність прийти на його засідання, аби викласти власну позицію. Це виявилося непотрібним і комітет виніс "рішення", яким не вперше поставив під сумнів свої об'єктивність і незаанґажованість.

В.Голуб (зліва) під час засідання ГЛКЗ
В.Голуб (зліва) під час засідання ГЛКЗ

Офіційна позиція
начальника  управління
Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області
Н. Панової
стосовно висновку  Громадського люстраційного комітету в Закарпатській області

§1. Про службу

1. Органи ДВС Закарпатської області  у період з 2010 по 2014 роки стягнули до Державного бюджету України  135 млн. грн. , повернули заробітної  плати  закарпатцям понад 20 млн. грн..

2. Управління ДВС Закарпатської області систематично посідає лідируючі позиції  в загальнодержавному рейтингу України  по основних показниках роботи.

3. Управління ДВС у Закарпатській області розробило  та запропонувало Міністерству юстиції України концепцію реформування органів державної виконавчої служби для підвищення ефективності роботи системи на благо громадян і держави.

4. Начальник Закарпатського управління ДВС є  одним з двох регіональних керівників, які є членами Колегії Державної виконавчої служби України. Даний факт підкреслює інноваційний підхід до роботи та  вклад саме закарпатських виконавців у розбудову системи ДВС.

5. Керівником управління  запроваджено відкритість і публічність  служби перед громадою. Починаючи з 2008 року систематично проводилися прес-конференції, брифінги, зустрічі з пресою. Регулярно запрошувались представники юридичної спільноти, адвокатури, громадськості та преси на юридичні форуми, семінари, які організовувалися та проводилися ДВС Закарпатської області. Серед таких заходів декілька мали статус всеукраїнських.

6. Державна виконавча служба є спеціальним органом, уповноваженим державою на практичне виконання судових рішень. Цей орган не ухвалює жодних рішень і не вправі давати оцінку правильності прийнятих рішень. Саме така позиція обумовлює його деполітизований статус, який має убезпечити його від зовнішніх впливів, задля неухильної реалізації фінальної стадії правосуддя.

§2. Про гендерну політику

Протягом останніх чотирьох років на мене чиниться тиск і мене безперервно звільняють з роботи.

Спочатку мене звільняли доблесні мужчини, представники Партії регіонів – голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, начальник Головного управління юстиції Петро Ільницький, Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, міська партійна організація ПР на чолі з Олегом Адамчуком , фракція ПР в Ужгородській міській раді на чолі з Юрієм Беляковим …

Гідними продовжувачами політики Партії регіонів є нова команда мужніх і хоробрих чоловіків, які безстрашно напали на жінку-держслужбовця і теж вимагають її звільнення – Закарпатський люстрацій ний комітет в складі якого : В. Маняк , В. Волошин, С.Денисенко, М. Куцкір, М. Петрінко, М. Хмара, В. Лазаренко, Е. Керімов,І. Семененко, Л. Белей.

§3. Про люстраційний комітет

Я не буду зупинятися на питаннях легітимності Закарпатського  люстраційного комітету.

Я не буду зупинятися на відсутності підтримки з боку громади цього комітету. (Середня кількість людей, яких люстраційний комітет в змозі мобілізувати  –  до 300 чол., що складає  десь біля 0,2 відсотків громади Закарпатської області).

Я навіть не буду говорити про якісний склад люстраційного комітету та про життєві досягнення кожного окремого  його члена.

Я, врешті, не буду навіть акцентувати на тому, що троє із дев’яти членів є боржниками у відкритих виконавчих провадженнях, відносно яких виконавча служба повинна вчинити примусові дії.

Я буду говорити про принципи честі, порядності  і відповідальності за слова і вчинки.

§4. Моя громадянська позиція

Підтримую процеси становлення громадянського суспільства в Україні. Вважаю, що навіть незначна за кількістю група людей, яка виражає спільну позицію, заслуговує на увагу будь-якого державного службовця.

Саме тому, коли вперше в люстраційному комітеті прозвучало моє прізвище, як керівника державного органу, я, підтримуючи позитивні зміни в суспільстві на сучасному етапі його розвитку, запропонувала люстраційному комітету відкриту співпрацю. Зконтактувавши з Василем Маняком (активістом комітету), запропонувала  Люстраційному комітету провести зустріч з колективом управління ДВС та керівниками районних служб.

Під час такої зустрічі передбачалась можливість опрацювати проблемні питання діяльності структури, всі скарги та негативні сигнали, які були у розпорядженні комітету, розкрити головні завдання та специфіку органів виконавчої служби.  Після проведення цього заходу комітету пропонувалось зробити власні висновки.

Моя пропозиція була схвально сприйнята та мене  повідомили про те, що я перший керівник, який готовий співпрацювати з люстраційним комітетом. Василь Маняк  мене особисто запевнив, що жодних вердиктів без моєї участі  виноситись не буде.

§5. Про честь і порядність

14.04.2014 року з преси дізналася про те, Закарпатський люстраційний комітет ухвалив, що Панова Наталія Володимирівна не рекомендується обіймати посаду начальника  Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області, за те що « в період 2010-2014 р.р. займала керівну посаду або була заступником керівника  територіальних відділень центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом».

Виконавчу службу Закарпатської області зухвало обманули. Виявляється, об’єктивна інформація нікого і не цікавила.

Люстраційний комітет в чергове виконував чиєсь замовлення.

Про честь і порядність не йдеться взагалі. Люстратори теж люди і теж можуть надавати свої послуги.

§6. Про причини безперервного бажання звільнити мене з роботи

1. Принципова позиція по всім резонансним виконавчим провадженням. Найбільш яскравий приклад – позиція Управління ДВС по резонансній справі Ужгородської «Корони», завдяки якій вдалося привернути уваги громадськості та заблокувати сумнівну операцію з відчуження однієї зі знакових пам’яток архітектури з міської казни до кишень приватних власників, за ціною у 8 000 000 гривень, при реальній вартості 40 000 000 гривень.

2. Начальник  управління ДВС в Закарпатській області ніколи не був, не є  і не буде маріонеткою в руках керівників різного рівня і різних рангів;

3. Ігнорування чисельних пропозицій за «винагороду» закрити очі  на порушення закону.

 

В зв’язку з  вищенаведеним,

заявляю:

1. Висновок люстраційного комітету від 14.04.2014 року сприймаю як необ’єктивний і виконаний на замовлення  зацікавлених осіб.

2. Підозрюю членів люстраційного комітету в політичній корупції та заангажованості.

3. Дії окремих фізичних осіб – членів люстраційного комітету, які є боржниками по окремих провадженнях – носять ознаки тиску на керівника територіального органу ДВС, з метою ухилення від виконання рішення суду.

4. Оприлюднений висновок порушує мою честь, гідність та ділову репутацію, яка захищається Конституцією та законами України. 

5. Подібні дії групи осіб загострюють вкрай важку суспільно-політичну ситуацію як в країні, так і в регіоні, підривають авторитет і віру людей в подібні громадянські інституції.

 

Р.S.

Матеріали, на яких Люстраційний комітет грунтував свої висновки, були надані ГО Антикорупція – «кишеньковою» структурою, яка обслуговує інтереси групи ужгородських підприємців, депутатів, представників колишньої влади. Остання спеціалізується на замовному цькуванні осіб, що заважають втілювати чергову рейдерську схему . Керівники цієї організації систематично виступають у якості боржників по чисельним виконавчим провадженням.

Згадані матеріали пройшли ретельну і мотивовану, тогочасним керівництвом області, перевірку в правоохоронних органах і судових інстанціях. Не дивлячись на явне бажання їх реалізації, з боку зацікавлених осіб, висновок був однозначний – повна безпідставність.

Повірте, всі ті ,що були при владі і звільняли мене з роботи , мали достатньо сили, щоб при найменших правопорушеннях, втілити це в життя. І, навіть під тиском,  не змогли знайти в моїх діях корупції і порушення закону.

Якщо люстраційний комітет ставить під сумнів судові рішення і висновки правоохоронних органів, я пропоную звертатися до Європейських інституцій для відповідної перевірки.

 

Наталія Панова, начальник Управління Державної виконавчої  служби  Головного управління юстиції у Закарпатській області

25 квітня 2014р.

Теги: Панова, люстрація, Волошин

Коментарі

Таки да! 2014-05-12 / 16:31:14
Члени люстраційний комітету не ховаються за випадковим набором букв і не пишуть потім випадковий але звісно паскудний набір слів. Давайте сміливіше друзі, заглядайте в паспорт і висловлюйте свою думку підписуючись справжніми іменами. І не забувайте, що люстраційний комітет не люструє і не може люструвати депутатів (вони обрані людьми, той хай люди і дають їм оцінку) Шановні бачу вас багато зібралося хто би Івана Волошина люстрував. Що мішає??? найдіться, зберіться і вперед!

live viki 2014-05-11 / 15:39:57

Так, Панова права. Ніякої адекватної люстрації неввідбулося. Судді коррупціонери залишились. Найшли хто заважає прихватизувати і звільнили. Що в люстраційному Волошин робить. Це взагалі казус.

Лісник 2014-05-08 / 19:34:38
Сімейка Панових - для правоохоронних органів - це Клондайк!
Починаючи з Володьки (великий історик, діяч ОДА, аферюга і контрабандист (під Приходьком В.) і т.д. і т.п., і закінчуючи синком - це взагалі якась помилка природи, прости Господи!
Як така гарна і розумна жінка попала в цю сімейку ?! Біда!

Макс 2014-04-27 / 13:48:40
Оце так Жінка! Розклала по поличках весь псевдолюстраційний комітет.

голуб 2014-04-26 / 21:28:48
Панова форева

DVS 2014-04-26 / 00:11:35
Кто такие люстраторы. Это люди которых жизнь обидела так или иначе. Давайте люди не будим поддаваться на провокации этих жалких людишек выполняющих волю чиновников пришедших к власти, которые в свое время пасли овец или ... Нужно всегда подходить к назначению кадров профессионально. Моя точка зрения, что Н.Панова занимает свое место достойно и с профессиональной точки зрения она компетентна руководить коллективом, а те корупционные скандалы которые ей приписывают это все ерунда, возьмем пример, мы ведь не в праве отвечать за поступки человека который совершил то или иное преступление, так и она не в праве. А подчиненый совершивший корупционное дияние он же не руководствуется правилом или не задумывается над тем, что может быть плохо. А в итоге страдает кто, начальник. Всех не исправишь, так как алчность тех или иных служащих непредсказуема. А она женщина поставила на ноги итак упавшую на колени службу в области. Так что мужики давайте уже по мужски не будим унижать женщину и придумывать всякие небылици...

активіст 2014-04-25 / 22:40:46
Бандюк і терорист Волошин, який на крадіжці "Корони" зекономив для свого працедавця - путінського пуцера Медведчука - 20 млн дол, має, за що купувати не лише "правильні" рішення по "Короні" у судах, але й скуповувати таку голоту, як ужгородські "люстратори".

люстраторам хрЕновим 2014-04-25 / 17:52:57
Ага, "перезавантаження". Злодій Волошин, що вкрав "Корону", не люстрований. На посадах непролюстрованими лишилося повно хабарників - від земельного злочинця Антала до ледидівського інформаційного кілера Мещерякова, але "порядні люди знову по щабелях нехой підіймаються". ЦЕ ЛЮСТРАЦІЯ?!!!!!

люстратор 2014-04-25 / 17:33:44
Повне перезавантаження влади!!Чи забули!!Це ї є люстрація!!Тільки так можно чогось добитися!!А порядні люди знову по щабелях нехой підіймаються!!Так було в багатьох країнах Европи!!

шок 2014-04-25 / 16:45:29
Мені здається чи то на фото дійсно аферюга Василь Добруник?????якщо так, то мені вже нічого не треба казати, за інших членів цього псевдокомітету......(((( Як кажуть скажи хто твої друзі я скажу хто ти....

Читач 2014-04-25 / 16:20:16
Погорєлов і Ледида знімали Панову з роботи, в результаті зняли їх. Волошин пише, що посадить у тюрьму... Я б на його місці задумався:)))

Анна 2014-04-25 / 16:16:32
Хотя бы было стыдно этим так сказать с позволения "мужчинам". Так накинуться на женщину, которая одна из немногих у власти.
Стыдно парни, стыдно...

*ля 2014-04-25 / 16:03:58
Люстраційники - справді лохи. Або продажні

Ванька Волошин 2014-04-25 / 12:25:36
Так, це я заказав. Чеерз свого родича Волошина в люстраційному комітеті. А більшість лохів з комітету навіть нічого не зрозуміли і спрацювали безплатно.

111 2014-04-25 / 10:52:31
Ці всі люстраційні комітети, це така херня... кучка продажних покидьків, вирішує кому жити, а кому ні. Давайте їх пролюструємо

журік 2014-04-25 / 10:10:17
Явна заказуха. Від Волошина і Голуба ще нічого доброго не виходило. Панова виконувала провадження по Короні і виконує по Унгварському. Вона - найбільш "мочена" Голубом. Люстраційний комітет або тупі, або продажні.

НОВИНИ: Політика

14:25
/ 1
Запрацював додаток для контролю обсервації і самоізоляції: за відмову - штраф
12:49
/ 27
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 11
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 16
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
05:07
/ 19
В Ужгороді Нацкорпус і ветерани палили фаєри під стінами ГУ НП
20:22
/ 5
У депутата з Широкого "засвітилися" акції мільярдних компаній (ДЕКЛАРАЦІЯ)
» Всі новини