Головою Берегівської РДА став Іштван Петрушка, а Виноградівської - Віталій Любка

В.о. президента України Олександр Турчинов сьогодні, 19 квітня 2014 року, підписав два розпорядження про призначення голів районних державних адміністрацій (РДА) в Закарпатській області.

Головою Берегівської РДА став Іштван Петрушка, а Виноградівської - Віталій Любка

Так, відповідно до розпорядження №672/2014-рп ПЕТРУШКУ Іштвана Шімоновича призначено головою Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області

А відповідно до розпорядження №673/2014-рп головою Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено ЛЮБКУ Віталія Володимировича.

Відповідні призначення здійснено за поданням голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка.

Тексти відповідних документів опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Як раніше повідомляло Закарпаттят онлайн, напередодні, 18 квітня, головою Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області було призначено Миколу Грубого.

19 квітня 2014р.

Теги: Петрушка, Любка, Турчинов

Коментарі

НИКИТА тому хто не розуміє що я дівчина а не пацан! 2014-04-22 / 10:14:12
Я дуже добре знаю старого Любку. І знаю його сина.Дякувать Богу що скасують РДА! І те що Марічка писала теж тішить! Не треба за мене хвилюватися де я, бо я і в Киеві була, і в Виноградові на майдані! СЛАВА УКРАЇНІ!

просто Марія 2014-04-21 / 14:49:02

Тут можна сказати одне: потішмося, що Любка на цій посаді лише до президентських виборів. Бідний Виноградів......

дл НИКИТИ 2014-04-21 / 12:14:25
Ох і протестувальник, я тобі скажу. Свою гузицю від дивана одорвати не годен, але демонстрантів, як у Рахові, в два счота збираєш....
Не тобі, цапу смердячому, судити хто і шо зробив. Краще себе запитай, шо ти зробив для вароша, для України крім як гамном людей обливати?
А кращі люди завжди є, але так карта лягла і дала Любкові шанс себе показати. І тепер у ньог все в руках, як він буде робити так і в історії залишиться...

???? 2014-04-21 / 11:54:40
"Та цей Петрушка тупий як валянок,комірник з фірми Беркут"

НИКИТА (до виноградівця) 2014-04-21 / 11:45:44
Не потрібно дивуватися, старий Любка(няньо Віталіка) коли були збори майдану видвинув свого нездару синка, що мол він не заплямований, і якраз підходить. Тому всі за нього проголосували. Це треба знову йти на протест проти Грабів, усяких Дубів і Любок. Рахів вийшов,невже нам слабо? От і призначив Лунченко Любку, бо не було заперечень!

НИКИТА 2014-04-21 / 11:40:54
цей Любка, що він зробив? -відповіж мені? мішки на складі з місця на місце переставляв.- та на це розум не потрібен! є у Виноградові й розумні люди ніж Любки! До речі старий Любка з Грабаньов дуже цімбори! якого хрена вона сидить у податковій, я щось не розумію? чи люди їй пробачили її коррупцію, шантаж, обман! То така подла жінка! Банду геть! Грабку геть!

до виноградівця 2014-04-21 / 09:35:55
А що, перед Любкою не було дебілів?
Грабка злодійка, Резеш контрабандист, Кочіш таможеник-взяточник.... Тобі довбню лиш таких голів РДА треба?
Ти раз на себе никай. Чоловік ше нич не вчинив, а такі, як ти Під*Ри вже обсирають.
Не творися Віталій на таких уродів, роби свою роботу і най тобі Бог помагать.

Виноградiвець 2014-04-20 / 23:21:44
Такого дебiла у РДА iще за iсторiю виноградiвщини небуло.чим думав Лунченко В.В.?

НИКИТА 2014-04-20 / 16:52:50
Доповню, що цей віталій табличку множення не знає,то його няньо хоче варишом керувати. бо син не вдався у нянька. чесно кажучи, за кого помирали люди на майдані?- щоб у одного корита були одні й ті сами свині! Шкода!

НИКИТА 2014-04-20 / 16:48:57
Та цей віталік тупий як валянок,комірник з фірми Беркут, у Виноградові голова РДА. Смішний народ.

ваня 2014-04-19 / 21:26:31
нарешті і Виноградів отримав свого Віталіка .Слава Віталікам.

українець 2014-04-19 / 16:17:14
Шанована редакція! З якого це часу в нас голова ОДА -- ВІТАЛІЙ Лунченко??? Будьте уважні!!!

НОВИНИ: Політика

05:18
У Тарасівці на Тячівщині через знешкодження бойової частини російської ракети Х-101 евакуювали жителів понад 100 будинків
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті"
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу
17:47
Уродженку рф, що мешкає у Сваляві, судитимуть за підтримку путіна, росії і окупації
15:02
/ 68
У Закарпатській обласній прокуратурі виявили щонайменше 13 "юних" пенсіонерів (СПИСОК)
19:47
/ 8
У затриманої на організації "ухилянтської" схеми ректорки Несух виявили російські символіку, диплом і подяку, а також угорське посвідчення особи
11:45
/ 1
Прем’єри України і Словаччини зустрічаються під Ужгородом після заяв фіцо щодо НАТО
17:15
/ 6
На позачерговій сесії Оноківської сільради депутати достроково припинили повноваження сільської голови Марії Коваль (ОФІЦІЙНО)
22:51
/ 3
Депутата-"слугу" Рахівської міськради Пруцкова затримали за організацію переправлення "ухилянтів" через кордон
21:20
/ 7
У четвер облрада планує втаємничено, через "приватну" реставрацію, забрати у волонтерів "пам'яткову" будівлю в Берегові і, ймовірно, передати під контроль Угорщини
16:32
/ 7
Поліція й СБУ прийшли з обшуками до псевдоактивіста Стахіва, що з Павловим з "Доста" кошмарив Закарпаття під час ковіду
20:50
/ 23
В Ужгороді "кримінальний" депутат від ОПЗЖ Маєрчик за підтримки колег і правоохоронців легалізовує крадіжку в громади землі на пл. Петефі
16:10
/ 6
Справу ужгородського депутата Горвата, затриманого на вимаганні хабарів за відстрочку від мобілізації, передали до суду
17:56
На Берегівщині черговій прихильниці рф, путіна і "русского міра" оголосили про підозру
18:27
/ 8
Хто гальмує перехід православних громад Моспатріархату в ПЦУ?
04:48
/ 1
Житель Берегівщини уник реального покарання за заклик відокремити Закарпаття від України
19:52
/ 9
Зеленський призначив виконувачем обов’язків голови Закарпатської ОДА Мирослава Білецького