Ужгород отримав нового прокурора - Володимир Гаврилюк

Новим прокурором міста Ужгород став Володимир Гаврилюк. Інформація про призначення Володимира Гаврилюка прокурором обласного центру Закарпаття розміщена на офіційному сайті Генеральної прокуратури України.

Згідно з повідомленням, призначення нового прокурора Ужгорода, яким став Володимир Гаврилюк, відбулось учора, 17 квітня.

За інформацією Закарпаття онлайн, офіційне представлення новопризначених прокурорів заплановане на наступний тиждень.

Станом на квітень 2012 року Володимир Олегович Гаврилюк працював заступником прокурора Личаківського району Львова. 

 

18 квітня 2014р.

Теги: прокурор, Гаврилюк

Коментарі

Ad_hoc 2014-04-23 / 20:21:58
Хиля, Кузан, Завальський, Мокрянин?

лекс 2014-04-23 / 19:58:34
Дивно читати коментарі так сі званих "прокурорів". Новий керівник на посаді декілька днів, а воно вже кличе народ на люстрацію. Та це просто жах! Чоловіче добрий, ти коли йшов в органи прокуратури ти мав забути впринципі про Кодекс законів про працю. Цей закон поширюється на людей, які працюють, а прокурорські працівники служать. Несуть службу, яка є ненормованою. Тобі очевидно треба було йти юристом в газету раз не готовий в такий особливо складний час для держави служити ій! А то що новий прокурор дисципліну і порядок наведе - це правильно! Хоч працювати вас навчить

Прокурор 2014-04-22 / 21:37:32
Це ще один порушник чинного законодавства України!!!!
Кримінальний процесуальний кодекс для нього не писаний - кожен прокурор прокуратури "незалежний" і "неупереджений" має тепер не сам все робити і швидко приймати й погоджувати рішення по провадженням, а від тепер має порочне п'яти 2 години під кабінети у "толерантного" Демянчука чи більш "ввічливого" Біловара, а після цього доповідати цьому ПАНУ зі Львову, що треба вийти в суд і відкласти засідання!!!
Ну а Ви представте, які черги будуть із відвідувачів прокуратури якщо прокурори в чергах стоять!!!!
Ну а ще в нас був Кодекс законів про працю - відповідно до якого робочий день тривав з 09.00 години до 18.00 години!!!
Тепер по Львівським законам - з 8.30 до
19.00 і це без понад нормових, а просто так бо ВІН друг Сидорчука
Продовжуючи розповіді про новини в прокуратурі Ужгорода можна сказати, що працівники віком від 21 до 25 років повинні ночувати на роботі (старших просто нема) чергуючи в міській прокуратурі не подобово, а цілий тиждень (7 днів)
В підтримку тоталітарно-бандерівського (не нормального) режиму виступив і так відомі особи області Біловар та Демянчук, котрі просто засунули свої довгі язику ЙОМУ в анальний отвір

Прошу громаду міста Ужгорода, а також представників громадських організацій вжити відповідних заходів щодо призначень виконаних Сидорчуком, адже Ужгородський судом було проведено люстрацію своїх працівників та вибрано нового голову суду методом таємного голосування котрим став Закарпатський чоловік Данко В.Й.!!!!
А де ж люстрація в прокуратурі??? Чого нам призначають всяких покемонів без ніяких погоджень із простими працівниками

ферко 2014-04-21 / 12:40:56
То правду маеш. Ромчику закарпатцi за посаду лиш *********и знают. I похеру хто то буде маскаль чи поляк., бо так iх навчив. Бенца. Они пак з своих землякiв кожу зодрут за грошi

Роман 2014-04-19 / 20:30:36
Пацани а прокурор у вас ряжений, модний. БЕХУ має серйозну, хату у Львові не скромну, квартиру у Києві. Тяги у Генпрокуратурі не скромні так що не остріть піську а починайте лизати задницю і по черзі від Хилі до Беламута який уже за Хуст лизнув. Ага.

Олекса 2014-04-19 / 20:20:36
Земляки я добре знаю вашого прокурора з Київщини. Безпредельщик, у Киівськуй області землі тильо набрав що у Ужгороді свободноі тільки немає. Вся земля на пудставних людях. Потом там мав зальот попав на серйозних людей які хотіли його посадити но так як він був людина Пшонки Донецькі го сховали у Генпрокуратурі та ще й на серйозній посаді, а тепер так сталось що до влади прийшли Львовські і він подмазався до Голомші за велике бабло. Той го приютив і відправив до вас на Закарпаття, так що добра від нього не чекайте як і від усіх поляку страшні люди. Обєднайтесь і виженіть з області бо по одиночку він вас попересаджає. Він уже зьдеякими людьми говорить що туй всі лохи нема з ким говорити.

Олег 2014-04-19 / 19:43:55
Про що ти пишеш руськомовний галичанин Гаврилюк ти сам себе палиш. На тих посадах де ти робив тобі треба було би дати посаду прокурора Воловецького прокурора, а Діму призначити в Ужгород. Чогось тобі твої поляки до типир у Львові не предложили нияку посаду прокурора району, даже Турківського, а туй ти Сидорчук дав май жирну посаду. Думаю що не надовго. Попадеш ти із Сидорчуком тоже пуд люстрацію кить люде розумні і виведуть вас на майдан.

Профі 2014-04-19 / 15:10:46
Что за бред? он был заместителем прокурора города Червонограда Львовской области! Кроме того до этого был заместителем Пустомытовского прокурора и Лычаковского. Человек професионал своего дела

Волошину 2014-04-19 / 11:47:36
Получай фашист гранату, Савченка з Бакайом він точно слухати не буде і Корону прийдеться повернути

Іштван 2014-04-19 / 09:02:46
То та нич, будеме терпіти ісе як телята, бо нами лише керувати можна

Гоша 2014-04-19 / 00:52:52
Люде читаву що пишете про прокурора то вуха вянут туй без люстрації Сидорчука не обийдеся бо сись хлоп на нас закарпатців забив. Вун думає кить вун прокурор то типир усьо. Але братан із таким отношенієм до люди до тебе очиридь дуйде скоро после паски. Маняк В та Сачко О прошу вас із вашима людьми после паски вукликати Сидорчука і його кумів, земляків на майдан най про себе розкажуть чим ся туй займавут по яким критеріям усі назначені на високі посади і з ким горе прокурор Сидорчук погоджував хто му дав право самовольнічати. Я і много наших люди сиділо 3 міс на майдані на морозі оби вугнати банду Януковича і Пшонки. А у нас у області типир рулят уже не Донецькі ай Львовські уті що рулили недавно при Пшонкови. Як ся ісе називає люде ? Нова влада чи банда Махніцького ( Махновщина). Банду геть. Іще на майдані най нам розкаже удкіть у нього машина за 80 тис дол БМВ-7 тай ким робив при банді Пшонки.

Русняку 2014-04-18 / 22:53:39
А чому не Братюк, Біловар наприклад?

Іра 2014-04-18 / 22:20:17
Хай Сидорчук розкаже хто з прокуратури Київської області затверджував обвинувальний висновок по "Васильківським терористам". Не зрозуміло як сам в область тишком-нишком заскочив і уже тягне за соою таких самих як він, від минулої влади. Складується враження, що Пшонка і надалі призначає прокурорів. Упирів Корбаня з Бакайом ледве пережили.

Лео. 2014-04-18 / 20:42:36
Ко тепер буде Гісема кришувати, Штефанюк мабуть вже ні.

Русняк 2014-04-18 / 19:54:04
Русину
Чом не Є? Є! Кайло, Зузак, Конар, Біловар, Малинич. Ко ще? Підкажіть достойних прокураторів "отчизняного производства".

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая