До цього призначення Юрій Беламут працював на посаді прокурора Рахівського району.
Юрій Петрович Беламут народився 20 січня 1983 року у місті Іршава Закарпатської області. У 2005 році закінчив юридичний факультет Ужгородського національного університету.
В органах прокуратури Закарпаття працює з липня 2005 року.
Обіймав посади помічника прокурора Тячівського району та слідчого прокуратури Тячівського району.
З 23 червня 2009 року працював на посаді заступника прокурора Тячівського району.
З 30 травня 2012 року – працює на посаді прокурора Рахівського району.
Одружений. Виховує сина.
Як повідомляло Закарпаття онлайн, у березні Іванові Кайлу в контексті "люстраційних" процесів в області довелось тісно "поспілкуватись" з предстаниками громадськості та бійцями "Правого сектору", в результаті чого на вимогу людей тепер уже колишній прокурор Хустського району пішов у відпустку, а на Закарпаття приїхала перевірка з Києва.
Про деталі перевірки громадськість обіцяли поінформувати згодом, однак повідомлень щодо підсумків комісії з перевірки діяльності Івана Кайла так і не було озвучено. Разом з тим, нинішня інформація про зміщення його з посади і призначення прокурором Хустщини іншої людини дає підстави припустити, що результати роботи комісії таки були не втішними для Івана Кайла.
Слава 2014-07-23 / 10:08:13
Краще б Івана Кайла залишили
античокi 2014-04-21 / 12:28:50
Юрко. Беламут но такий молодец, що аш ся плакати хоче. Його няньо бу в. Iршавi голокою суду та за хабар i, котрi брав Iз. Iршавчан купив синкови посаду у прркуратурi, а. Братюк навччив го брати хабар I, так, що. Хуст буде мати нового88. Кайла.
Бринзяник 2014-04-21 / 12:24:18
Тепер Леся буде керувати в Рахові, цікаво, чи так п'є,як у Тячеві пила. Я Юркові помагать кум батька з Генеральної прокуратури та хитрість.
чокі!!!!!!!!!!!!! 2014-04-20 / 22:42:38
Як на мене то Юрій Беламут дуже розумна і добра людина.він багато в житті сам добивається своїм розумом.Успіхів тобі Юрче у роботі і по життю.
Рахів 2014-04-20 / 18:15:39
Слава Богу, що від нас пішов, може ліс перестануть нищити тай ігрові автомати заберуть, най там у Хусті безпредельнічає
рахів гуцульський париж 2014-04-20 / 17:57:28
Певно його помічник Сідей В.В. з ним не ділився грошима які бере майже по кожній справі де є процесуальним керівником та гроші від деректорів лісгоспів за лісочок?
няньо 2014-04-20 / 01:10:47
Тот лох няньків не забував хвалитися як они з Кайлом вибори Балогови Павлови у Хусті зривали та мусів у Іршаві голоси добирати, дітвак не лиш із головов ай із язиком не дружить бо всьо в житті плачено тай нашто думати
jjаааа 2014-04-19 / 22:55:55
Лох няньків
правда 2014-04-19 / 22:25:20
за що боролись на Майдані
Вадим 2014-04-19 / 20:57:23
То як приємник Кайла Сергійко Зовдуна не призначили, видав у старого Зовдуна не хватило. Шкода Петра бо тульго у дітвака гроши вклав, що не відобє дітвак у хащи
007 2014-04-19 / 17:09:09
мабуть продав бмв
Дракула 2014-04-19 / 13:23:54
нещодавно в с.Великому Бичкові двоє хлопців згвавтували школьника і там теж Сідей приклав свою участь щоб кривдники уникли кримінальної відповідальності!
Дракула 2014-04-19 / 13:21:59
А тепер прокуратуру Рахівського району носить не маленькі гроші помічник прокурора Сідей Василь Васильович, якого режим Януковича поновив в органах прокуратури.
Хочу коротенько нагадати; Сідей В.В. працюючи слідчим прокуратури Рахівського району немало гучних кримінальних справ спустив на нівець, вбивства,крадіжки, аварії з чиновниками, фальсифікації виборів і т.д.! Після поновлення Сідея В.В. в органах прокуратури то кількість експорту деревини за кордон збільшилася в рази, пилорами в його дружини почали рости як гриби в лісі після дощу; пилорама в Рахові, в Великому Бичкові навпроти самого лісгоспу та в Ясінях. Зараз де сідей є процесуальним керівником по справі то гроші вимагає в людей! Цікаво, а чому люстрація не працює по органах прокуратри???
Ігор 2014-04-18 / 23:00:23
А казали, що проурорів, які при Пшонкови на посадах працювали призначати не будуть, то може Пшонка призначає?
іршава 2014-04-18 / 22:47:44
геній
Хуст 2014-04-18 / 22:40:53
На Кайла справу відкрито,слідуючі на черзі...
Русняк 2014-04-18 / 19:59:27
Но вам не угодиш. Тот не добрий, бо не закарпатський, а сись закарпатський, ай бо недобрий, бо не муй кум. Та ви вже визначіться, кого вам треба.
Урок 2014-04-18 / 18:18:22
Юрко справді баламут. Набаламутив і жону із сином лишив, пішов до коханки
юра 2014-04-18 / 18:14:46
розумний Word
Віт 2014-04-18 / 17:59:09
Адміне, а може Word і правий був))