"Правий сектор" Закарпаття добрався до Міжгірщини (ФОТО)

Сьогодні, 11 квітня, відбулась зустріч представників "Правого сектору" Закарпаття з громадою Міжгірського району.

"Правий сектор" Закарпаття добрався до Міжгірщини (ФОТО)

Учасники заходу змогли безпосередньо ознайомитись із деталями роботи організації, метою її функціонування, подальшими планами дій. Пролунало безліч запитань, на кожне з яких відповіли керівник "Правого сектору" в Закарпатській області Олександр Сачко та речник "Правого сектору" Закарпаття Володимир Гласнер. 

В подальшому планується продовження виїзних зустрічей "Правого сектору" в різних районах області.

11 квітня 2014р.

Теги: Правий сектор, Міжгірщина

Коментарі

Міжгірець 2014-04-16 / 18:53:39
Навірно ти в одній упряжці із Міжгірськими злодіями раз іх так захищаеш,навірно ти підлиза або ще хтось якщо ти цим злодіям не платиш.

Івану 2014-04-14 / 15:21:58
Що тобі так коле очі больниця,реєстраційна служба?Та такий г..х як ти міг комусь щось дати? Що в жони ти роди не прийняли без грошей чи дітину задарь не вчили читати?Чи ти хотів приватну власність задарь зареєструвати?А може Макар мав за мвшину твою чи твої права заплатити? А учитися мож небораче тепер чесно поступити-написав тестування і ти вже там,де позволяют твої знання. Но ти того не знаєш.бо тупий,а кричати можеж без толку.А щодо настороженості по хабарництву то почни з себе-не давай нікому нічого.дітвака вчи,щоб за нього не треба платити.машину,землю,хату не купуй і платити не треба буде.

ivan 2014-04-13 / 23:31:27
pidderzhuy pravuj sektor

Русин 2014-04-13 / 00:39:23
Іване, Іване нико за тя нич не зробит. правий Сектор поможе айбо за вас робити не бде! Не хирійте, не бійтеся і все бде добре. Надійтеся на себе і не пишіт хирню.

п.с. 2014-04-12 / 17:24:34
Тепер кожен гівнюк, який хоче підсидіти свого начальника, анонімно апелює до Правого сектора, ще й підленько на щось натякає... :)

До правого Сектора 2014-04-12 / 17:10:24
Панове правий Сектор якщо Ви побували на Міжгірщині чого ви не зайшли в Міжгірське МРЕО і не витягли на народне Віче головного злодія-корупціонера який вже роками не дае спокою своіми страшними взятками .Оббирае людей до останньоі копійки.Цьго злодія прізвище Макар В.Ю.-невже зей злодій і вас купив пока не віримо.

Наглядач 2014-04-12 / 14:44:54
Де був правий сектор коли вбивали людей на майдані? Чому ніхто з правого сектору не постраждав під час дій на майдані? Дайте хтось відповідь!!!

Перечинець 2014-04-12 / 12:15:40
Наш бувший голова райдержадміністрації Рыгональний запроданець рулить далі. Через свого заступника, такого точно як сам, Івана Погоріляка, головного тушковоза і ригонального поліцая-прихвосня продовжують і надалі свої чорні діла в районі. Чому Правий Сектор не приїде на Перечинщину? За які ж такі ша-ша Погоріляк, будучи мером Перечина побудував: Мисливську садибу та Колибу в Лумшорах і Кантину в Перечині? Як за "чисті руки" у Грицика можна побудувати фазенду новій любовниці в Туричках? Район загнали нижче плінтуса, тобто на 17 місце із вісімнадцяти. Коли таке було щоб Перечинщина річний б"юджет провалила?

Іван 2014-04-12 / 11:46:17
Чому правий сектор не іде в роддоми, больниці, мрео, різні реєстри прав власності, технікуми і т.д., де без грошей нич не рішиш, а лим точечно шукають тіпа корупціонерів, які далеко не на перших місцях по хабарництву. Це насторожує як не крутіть.

Русин-Русину 2014-04-12 / 09:13:14
Тебе треба гнати з Закарпаття та твою злодійськукагебіську банду, ват туй вас зарити! Правий сектор николи не виступав проти якоїсь нації. Каждий другий у Правому Секторі говорит по руський, а в нас в Закарпаттю каждий третий мадяр. Сесе обєднання помагає громаді наводити порядок з злодійньов і корупціонерами. Доста мечеся в очи, що не єдна "русинська партійка" про сесе не говорит! Видко вни всі є під патронатом злодіїв, корупціонері,кагебішникі та феесбешникі.

Українець 2014-04-12 / 09:12:44
Русине, ти хворий?
Чи весна діє?

Русин 2014-04-12 / 07:47:35


Коментар видалено. Адмін


Петро 2014-04-11 / 23:24:57
Як іх Пеца з прокурором сюда пустили? У сьому місяці зарплату не получать

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"